Vjetnama

Padomi tūristiem par Vjetnamu. Informācija par virtuvi, ūdeni, drošību un cita noderīgā informācija pirms brauciena uz Vjetnamu

Ūdens. Nerekomendējam dzert ūdeni no krāna nebūtu slikti paņemt līdz minerāļ ūdens pudeli pasargās no dehidratācijas, bez bailēm var pasūtīt ūdeni ar ledu lielās pilsētas un kūrortos Saigonā, Hanojā, Njačangā, Da-Hangā ledus sagatavots pēc visām normām, lauku rajonos nebūtu ieteicams pasūtīt ledu tas varētu būt izgatavots no upes ūdens.

Transports. Mazāki un lielāki autobusi ar kondicionieri kursē no Hanojas uz Hošiminu un visām citām pilsētām. Starp lielākajām Vjetnamas pilsētam ir dzelzceļa satiksme. Automašīnas īre ir iespējama tikai ar autovadītāju. Vietējā inspekcija neatzīst citu valstu autovadītāju apliecības. Pats eksotiskākais transporta veids Vjetnamā ir velorikša, kuru ieteicams izmantot seno kvartālu apskatei.

Spriegums tīklā: 220V, bet var būt arī 110V.

Dzeramnauda. Dzeramnaudas došanas nav obligāta paraža Vjetnamā, tomēr tā tiek augstu novērtēta. 5 līdz 10% no rēķina summas kā dzeramnauda nav liela summa, bet vidējam Vjetnamas iedzīvotājam tas ir dienas iztikas minimums.

Noderīgas frāzes
 Sasveicināšanās – Chao ong (ba)
Kā jums klājas?” – Ong (ba) co khoe khong?
Paldies, labi” – Cam on rat tot
„Mani sauc...” – Tên tôi là...
„Es nesaprotu...”- Tôi không hiêú
„Restorāns” – nhà hàng
„Telefons” – diên thoai
„Viesnīca” – khàch san

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.