VASARA 2022! Saules pielietas brīvdienas Krētas salā, Grieķijā! Nedēļu gara atpūta viesnīcā Aquila Rithymna Beach 5* ar "+ brokastis", cena sākot no 485 EUR! Datums 2022 g. Maijs 7 d.

Šī ceļojuma priekšrocības:

 • Šī pieczvaigžņu viesnīca atrodas 80 000 m² plašā, labiekārtotā dārzā.
 • Viesnīcai ir 4 baseini un 4 restorāni, kas atrodas 500 metrus garā smilšu pludmalē.
 • Viesnīca Aquila Rithymna Beach piedāvā plašas bērnu izklaides iespējas un atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Retimnas vecpilsētas.
 • Viesi var baudīt brīvizvēles pusdienas krodziņā Mournies, atpūsties zīdkoku paēnā vai nogaršot gardēžu ēdienus restorānā Ancient Eleftherna.
 • Šeit ir arī tipiska grieķu kafejnīca Kafeneion, kas piedāvā tradicionālus dzērienus un uzkodas, kā arī atpūtas bārs un pludmales bārs.
 • Viesnīcai Rithymna Beach ir 5 tenisa korti, no kuriem 2 ir apgaismoti.
 • Viesiem ir pieejamas niršanas nodarbības un ūdens sporta centrs, kas piedāvā ūdens motociklus, kanoe laivas un ūdens slēpes.
 • Viesnīcas izklaides komanda rīko teātra izrādes un dažādas aktivitātes.

Kāpēc vajadzētu doties uz Krētas salu?

 • Krēta ir Grieķijas lielākā sala un piektā lielākā sala Vidusjūrā. Sala atrodas Vidusjūras jūras dienvidu daļā.
 • Krēta ir kalnaina, to raksturo trīs kalnu grēdas, kas šķērso salu no rietumiem uz austrumiem.
 • Šis piedāvājums ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē atpūta jūras krastā un pludmales.
 • Krēta zināma kā Eiropas civilizācijas šūpulis, pazīstama kā kvalitatīvas atpūtas zeme un viesmīlīgi aicina katru ceļotāju.
 • Apmeklējiet Krētas rietumus, kur atrodas zaļā un dzīvīgā Hanijas pilsēta, kā arī austrumus - Krētas kalnainā daļa.
 • Krētā atradīsiet gan smilšainas, gan akmeņainas pludmales, vējainā laikā redzēsiet vēja sabangotus debeszilus jūras viļņus. Īpaši skaistas pludmales ir Krētas dienvidos pie Lībija jūras.

REZERVĒT AQUILA RITHYMNA BEACH 5* »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

Labākās cenas un datumi:

2022 g. Maijs 7 d., 7 naktis

 • 485 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 1 bērnam Pasūtīt
 • 538 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Pasūtīt
 • 576 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem Pasūtīt

2022 g. Maijs 14 d., 7 naktis

 • 497 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 1 bērnam Pasūtīt
 • 561 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Pasūtīt
 • 604 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem Pasūtīt

2022 g. Maijs 21 d., 7 naktis

 • 502 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 1 bērnam Pasūtīt
 • 566 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Pasūtīt
 • 609 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem Pasūtīt

2022 g. Jūnijs 9 d., 7 naktis

 • 565 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 1 bērnam Pasūtīt
 • 645 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Pasūtīt
 • 702 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem Pasūtīt

2022 g. Jūnijs 11 d., 7 naktis

 • 580 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 1 bērnam Pasūtīt
 • 660 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Pasūtīt
 • 717 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem Pasūtīt

2022 g. Jūnijs 5 d., 7 naktis

 • 582 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 1 bērnam Pasūtīt
 • 662 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Pasūtīt
 • 719 €/personai, ceļojot 2 pieaugušajiem Pasūtīt
Vairāk cenuCeļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums: Rīga-Herakleja-Rīga
 • Transfērs: lidosta-viesnīca-lidosta
 • 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža
 • 7 naktis 5* viesnīcā + "brokastis"

Nav iekļauts cenā:

 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Covid testi
 • Eksursijas
 • Personīgie tēriņi

Uzmanību, cenas ir spēkā piedāvājuma sastādīšanas laikā, un tās var mainīties jebkurā mirklī, vietu skaits par norādīto cenu ir ierobežots!

REZERVĒT AQUILA RITHYMNA BEACH 5* »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu


Viesnīca:

AQUILA RITHYMNA BEACH 5*

Laipns un izdarīgs personāls, kvalitatīvs serviss un laba ēdināšana – lūk, šīs viesnīcas stiprās puses. Plaša smilšu pludmale. Attīstīta bērnu atpūtas infrastruktūra. Animācija pieaugušajiem un bērniem visas dienas garumā. Ir vakara izklaides programma. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar visu vecumu bērniem. Autobusu pietura – blakus viesnīcai. Vakara izklaides – arī Platanja (1,5 km) un Retimno (7 km). Ieteikumi un rekomendācijas - Vakara stundās jāievēro Dress Code. Viesiem invalīdu ratiņos jābūt ar pavadoņiem, jo viesnīcā ir grūti pieejamas vietas.

Atsauksmes no Tripadvisor »

Viesnīca: atrodas 72 km no Iraklijas pilsētas, 7 km no Retimno, 1. līnijā. Teritorija – 80 000 m2. Viesnīca – Main Building, Annex korpuss (otrpus ceļam), 2 korpusi, bungalow komplekss. Pēdējā daļējā renovācija – 2014. gadā (standard un villas numuru). Kopā 519 numuri: promo rooms (akcijas ietvaros viesnīca tiesīga pēc saviem ieskatiem izmitināt tūristus jebkurā brīvajā numurā – pamatā Annex ēkā otrpus ceļam; viesi var izmantot visu viesnīcas infrastruktūru); standard rooms SV/GV (skats uz jūru vai apkārtni; guļamistaba ar viesistabas zonu, divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gulta – dīvāngulta, maks. 3 cilv., 24,4 m2); family rooms SV (skats uz jūru vai baseinu; Main Building; guļamistaba ar bīdāmām durvīm, viesistaba, divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gultas – 2 dīvāngultas, maks. 2+2 cilv., 32,5 m2); family rooms GV (skats uz dārzu, atrodas bungalow zonā un atsevišķā korpusā blakus Main Building; guļamistaba ar viesistabas zonu un durvīm, bērnistaba; divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gultas – 2 vienvietīgās, maks. 2+2 cilv., 32,5 m2); bungalows GV (skats uz dārzu, atrodas bungalow zonā; guļamistaba ar viesistabas zonu; divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gulta – dīvāngulta, maks. 3 cilv., 30,4 m2).

“Mythica” numuri: deluxe suites 1 bedroom SV (sea view, Main Building; viesistaba ar ēdamistabas zonu, guļamistaba ar marmora apdares vannasistabu; divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gulta – dīvāngulta, maks. 2+1 cilv., 50 m2); deluxe 2 bedroom suites SV (sea view, Main Building; 2 guļamistabas, viesistaba ar ēdamistabas zonu; divvietīgā gulta, papildu gultas – 2 vienvietīgās, 2 vannasistabas ar marmora apdari, liela veranda, maks. 4 cilv., 90 m2); junior bungalow suites WF (izeja uz pludmali, dizains Krētai raksturīgā stilā, guļamistaba ar viesistabas zonu; divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gulta – dīvāngulta, vannasistaba ar marmora apdari, terase ar atpūtas krēsliem, maks. 3 cilv., 60 m2); junior bungalow suites WF private pool (izeja uz pludmali, dizains Krētai raksturīgā stilā; guļamistaba ar viesistabas zonu, divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gulta – dīvāngulta, vannasistaba ar marmora apdari, terase ar atpūtas krēsliem un privātu baseinu, maks. 3 cilv., 60 m2); deluxe junior villas private pool SV (atrodas tiešā jūras tuvumā, dizains Krētai raksturīgā stilā; guļamistaba ar viesistabas zonu; divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, papildu gulta – dīvāngulta, vannasistaba ar marmora apdari, terase ar atpūtas krēsliem un privātu baseinu, maks. 2 cilv., 125 m2); mаisonettes (atrodas Cretan Village zonā, skats uz dārzu vai sānskats uz jūru, divlīmeņu numuri; 1. stāvā: guļamistaba ar 2 dīvāniem un viesistabas zonu, 2. stāvā: guļamistaba ar balkonu; divvietīgā vai 2 vienvietīgās gultas, 2 vannasistabas ar marmora apdari, terase ar pusdienu zonu un atpūtas krēsliem, maks. 4 cilv., 90 m2); dream villas private pool (atrodas tiešā jūras tuvumā, izeja uz pludmali, dizains Krētai raksturīgā stilā; 2 guļamistabas, viesistaba ar ēdamistabas zonu un minibāru; divvietīgā gulta, papildu gultas – 2 vienvietīgās gultas, 2 vannasistabas ar marmora apdari, terase ar atpūtas krēsliem un privātu baseinu, maks. 4 cilv., 190 m2); royal pavilions private pool (sea view, privāta ieeja, savs pagalmiņš, divlīmeņu; 1. stāvs – viesistaba ar ēdamistabas zonu un minibāru, guļamistaba ar marmora apdares vannasistabu, 2. stāvs – guļamistaba ar viesistabas zonu, balkons un vannasistaba ar marmora apdari (džakuzi); divvietīgā gulta, papildu gultas – 2 vienvietīgās gultas, terase ar atpūtas krēsliem, saulessargiem un privātu baseinu, maks. 4 cilv., 220 m2).

Viesiem ar ierobežotām kustību iespējām pieejami gandrīz visi viesnīcas sektori. Nobrauktuves aprīkotas ar speciālām rampām.

Serviss “Mythiсa” numuros:
- express check-in/check out
- apsveikuma dzēriens, ierodoties viesnīcā (dzirkstošā vīna pokāls, svaigi spiesta apelsīnu sula un ūdens)
- pēc apmešanās numurā – ziedi, augļi, vīns, dzirkstošais vīns, pudele ūdens, tradicionālie grieķu saldumi un Krētas rakija (augļi un ūdens – katru otro dienu no jauna)
- piederumi tējas un kafijas pagatavošanai (tēja un kafija tiek papildināta)
- personāls uzaicinājums uz kokteili kopā ar viesnīcas vadību
- katru dienu numurā laikraksts (bez maksas)
- ekskluzīvi vannas/pirts piederumi
- individuāla ekskursija pa viesnīcu (pēc pieprasījuma)
- viesiem, kas izvēlējušies HB vai Premium AI sistēmu, 1 vakariņas pēc izvēles jebkurā no a la carte restorāniem bez papildu samaksas
- numura uzkopšana katru vakaru
- ekskluzīva viesu apkalpošana
- speciāla dāvana prombraucot
- late check-out no numura (ja viesnīcai ir tāda iespēja)
- nokomplektēts minibārs (par papildus maksu)
- bezmaksas brokastis (kontinentālās) numurā

Pludmale: smilšu un oļu, plaša krasta josla, pārģērbšanās kabīnes. Pludmales garums – 500 m. Ieeja jūrā – smiltis, oļi, ir dabīga akmens plātne. Pludmalē un pie baseina: saulessargi, atpūtas krēsli, dvieļi – bez maksas.

Numurā: vannasistaba, vannasistabas piederumi, fēns, halāti un čības, centrālais kondicionētājs (Main Building), individuālais kondicionētājs (bungalows zonā), Wi-Fi (bez maksas), TV, radio/CD atskaņotājs, telefons, minibārs (maksas pakalpojums), balkons vai veranda, seifs, spilvenu izvēle, numura uzkopšana – katru dienu, veļas nomaiņa – katru dienu, room service (07:15-02:00, maksas pakalpojums).

Teritorijā: 3 restorāni (t.sk. 2 a la carte), taverna, 2 bāri, kafejnīca, taverna, kapela, atklātais baseins ar jūras ūdeni, 2 saldūdens baseini, segtais saldūdens baseins (apsildāms oktobrī un aprīlī), 6 konferenču zāles (12-350 cilv., ļoti moderni aprīkotas), TV salons, skaistumkopšanas salons, veikali, valūtas maiņa, veļas mazgātava, ārsta pakalpojumi.

Bērniem: Bez maksas - 2 baseini, miniklubs (3-12 g.v., 10:00-13:00 un 16:00-20:00, 6 dienas nedēļā), nakts pilsētiņa bērniem (15.06.-15.09.; 6-12 g.v., 18:30-līdz rītam – obligāta vecāku atļauja), restorāns „Tasty Corner” (saskaņā ar AI; katru dienu visiem bērniem līdz 12 g.v., 11:00-19:00), spēļistabas, animācija (visām vecuma grupām, 6 dienas nedēļā); ratiņi, sedziņas, bērnu telefoni, vanniņas (bērnu klubā), grīdas paklāji; rotaļlaukumi. Maksas pakalpojumi - silīte (pilnībā aprīkota, 8 mēn. - 3 g.v. mazuļiem), diplomētas medmāsas pakalpojumi (10:00-18:00, katru dienu), ēdiens mazuļiem, autiņbiksītes un knupīši, aukle numurā (pēc pieprasījuma, par papildu maksu).

Izklaide un sports: Bez maksas - 4 tenisa korti (dienas laikā), 2 tenisa korti ar mākslīgo apgaismojumu (apgaismojums par maksu), galda teniss, minifutbols, vingrošana, ūdensaerobika, trenažieru zāle, sauna, volejbols pludmalē, šaušana ar loku, šautriņas, izklaides programmas dienas laikā un vakaros, folkloras priekšnesumi un deju vakari, dzīvā mūzika, Wi-Fi (teritorijā). Maksas pakalpojumi - masāža, kalnu divriteņu noma, tenisa inventāra noma, tenisa apmācība, interneta kafejnīca, niršana, ūdenssporta veidu apmācības centrs (pludmalē).

REZERVĒT AQUILA RITHYMNA BEACH 5* »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

REZERVĒT AQUILA RITHYMNA BEACH 5* »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

Rezervējiet ceļojumu


AQUILA RITHYMNA BEACH 5*

Ēdināšana

Brokastis

Ilgums - 7 naktis

No:   
2022-05-07
Līdz: 
2022-05-14
485€
vienai personai /
1455
EUR
Pasūtīt

Vajadzīga papildus informācija?
Zvani: +371 26955551
vai sūti pieprasījumu

« CENĀ IEKĻAUTS