Par mums

34000+
LAIMĪGU KLIENTU
3000+
CEĻOJUMU PIEDĀVĀJUMU
12
GADUS AR JUMS

Esiet sveicināti!

Ceļojumu aģentūru SIA „Aza tours“, kuras galvenais birojs atrodas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, tika dibināts 2006.gadā. Uzņēmums strauji attīstijās, guva panākumus un šobrīd ir viens no lielākajiem ceļojumu organizātoriem Lietuvā. Aza Tours rīcībā ir lielākā eksotisko un Dienvidu Eiropas ceļojumu bāze. Mūsu mērķis ir ne vien attaisnot, bet arī pārspēt mūsu klientu ekspektācijas.

Jau no 2012.g. jūnija ir atvērts mūsu birojs Rīgā, kas atrodas Bruņinieku ielā 8A-8. Mūs ir ļoti viegli atrast, mūsu atrašanās vietu kartē skatīties šeit.

Ceļojumi

Mēs organizējam ceļojumus no Rīgas, Viļņas, Tallinas, kā arī no jebkuras citas pilsētas. Mēs varam piedāvāt Jums ceļojumus uz vairāk nekā 45 pasaules valstīm, kā arī organizēt Jūsu ceļojumu uz jebkuru citu pasaules valsti. Katram pieprasījumam mēs meklējam individuālo pieeju un vienmēr esam gatavi ievērot visas Jūsu velmes un priekšlikumus.

Mēs vienmēr esam priecīgi saplānot un organizēt individuālus ceļojumus gan pārim, gan grupai, kurā ir vairāk nekā 45 ceļotāji. Šodien Aza Tours strādā ar 6 starptautiskajām kruīza kompānijām (Costa, MSC, RCCL un citām). Jums nevajadzēs mocīties ar dokumentu noformēšanu Jūsu ceļojumam, mēs to izdarīsim Jūsu vietā. Mūsu galvenais uzdevums ir padarīt Jūsu ceļojumu komfortablu un patīkamu!

Mūsu potenciāliem partneriem

Mēs vienmēr esam atklāti jauniem priekšlikumiem un jaunām sadarbības iespējām, kas palīdzēs mūsu produktu un mūsu piedāvātās programmas vēl labākas. Ja Jums ir ko piedāvāt, rakstiet mums uz mūsu elektronisko pastu info@azatours.lv

Kontakti

Tālr.: +371 26 955 551; darba dienās 09:00-17:00 GMT+2st.

Mob.: +371 26 955 551; darba dienās 09:00-17:00 GMT+2st. + ārkārtas gadījumos 7 dienas nedēļā 24 stundas diennaktī (+371 20 396 029)

El.pasts: info@azatours.lv , mūsu menedžeri strādā maksimāli operatīvi, Jūs varat būt droši, ka neviens Jūsu pieprasījums nepaliks bez atbildes un ar Jums sazināsies pēc iespējas ātrāk.

Skype: aza.tours, timeklī darba dienās 09:00-17:00 GMT+2st.

Mūsu komandā strādā tūrisma speciālisti ar vairāku gadu pieredzi, kas ar lielāko prieku dalīsies ar sevis piedzīvoto un pārbaudīto, palīdzēs artast tieši Jums piemērotāko ceļojumu! Aza Tours komada vienmēr sagaidīs Jūs ar smaidu!

Priecīgi un atpūtušies klienti ir mūsu laime - ceļo kopā ar Aza Tours!

Pēdējā atjaunošana – 2022.g. Augustā.

Rīga
Anna
Ināra
Natālija
Diāna
Milena
Oksana
Linda