SIA AZATOURS .INFORMĀCIJA PAR PERSONAS DATU APSTRĀDES UN KONFIDENCIALITĀTES POLITIKU

Cienījamie klienti,

UAB „Travel Academy“ (turpmāk – Uzņēmums), būdams ilggadējs, sociāli atbildīgs un gādīgs dalībnieks Lietuvas un ārvalstu šal tūrisma segmentā, lai nodrošinātu Jums sniegto pakalpojumu augsta līmeņa kvalitāti un izvērtēja Jums nepieciešamību zināt par Jūsu personas datu apstrādi, sagatavoja, apstiprināja un publicē Sabiedrības informāciju par personas datu apstrādi.

Mēs novērtējam un lolojam savas attiecības ar jums, tāpēc cenšamies sniegt jums visprecīzāko, konsekventāko un skaidrāko informāciju par jūsu personas datu apstrādi. Jūsu ērtībām mēs sniedzam informāciju jautājumu un atbilžu veidā.

1. KĀPĒC UZŅĒMUMS APSTRĀDĀ JŪSU PERSONAS DATU?

Uzņēmums veic darbības, kas saistītas ar Jūsu personas datu apstrādi:
(i) organizē un veic elektronisko komerciju, kuras laikā Jūs varat iegādāties atpūtas, apskates, eksotiskus, nedēļas nogales un citus ceļojumus, kas atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām. , lai iegādātos aviobiļetes un saņemtu citus ar ceļošanu saistītus pakalpojumus;
(ii) nosūta jums abonētās ziņas, vēlamos ziņojumus, ziņas un biļetenus par ceļojumiem un to nosacījumiem (veic tiešo mārketingu).

Ši darbību veikšana saskaņā ar tiesību aktiem uzliek Uzņēmumam pienākumu pārvaldīt (vākt, glabāt (glabāt), izmantot, koplietot) Jūsu personas datus. Mēs garantējam, ka visi Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar ES un Lietuvas Republikas tiesību aktu prasībām, Uzņēmuma iekšējām procedūrām un ņemot vērā informācijā aprakstītos nosacījumus.

2. IŠ KUR UZŅĒMUMS IEGŪST JŪSU PERSONAS DATU?

Uzņēmums saņem jūsu personas datus:
(i) tieši iš Jūsu (piemēram, slēdzot līgumus, izdarot pieprasījumus, abonējot biļetenus, Jūs sniedzat Uzņēmumam savus personas datus);
(ii) iš ceļojumu organizatori (piem., UAB Novaturas, UAB Tez Tour, UAB Aza Tours, UAB Kauno Grūda, UAB Guliverio vavyas ;, UAB ,,Vilturas“, UAB ,,Topturas“);
(iii) i& scaron; apdrošināšanas sabiedrības;
(iv) iš bankas (piemēram, informācija par jūsu veiktajiem maksājumiem);
(v) iš kompetentās valsts institūcijas (piemēram, Tūrisma departaments, citas valsts institūcijas).

3. KAM UZŅĒMUMS VAR SNIEGT JŪSU PERSONAS DATU?

Tiesību akti paredz, ka Uzņēmums var sniegt Jūsu personas datus ne tikai Jums vai izmantot Jūsu datus savās darbībās, bet arī nodot Jūsu personas datus citām personām. Uzņēmums vēlas, lai jūs zinātu, ka uzņēmums var likumīgi un pamatoti nodot jūsu personas datus:
(i) ceļojumu organizatoriem (piemēram, UAB ,,Novaturas”, UAB ,,Tez Tour”, UAB ” ;bdquo;Aza Tours“, UAB ,,Kauno Grūda”, UAB ,,Guliverio vagyos”, UAB ,,Vilturas“, UAB ,,Topturas“); br />(ii) pakalpojumu sniedzējiem, kas apkalpo Sabiedrību (piemēram, finanšu iestādēm, IT pakalpojumu sniedzējiem, juristiem un advokātu birojiem, konsultantiem un padomdevējiem utt.);
(iii) kompetentām valsts institūcijām (piemēram, Tūrisma departamentam). , Valsts nodokļu inspekcija , Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienests, Konkurences padome u.c.).

4. VAI UZŅĒMUMAM IR JĀAPSTRĀDĀ JŪSU PERSONAS DATI?

Jā, tas ir nepieciešams. Uzņēmums apstrādā Jūsu personas datus, jo:
(i) bez šs datu apstrādes netiktu izpildītas tiesību aktu prasības, kuru mērķis ir aizsargāt Jūsu kā ceļotāju (tūristu) tiesības un likumīgās intereses;< br />(ii) ) bez Jūsu datiem nebūtu iespējams ar Jums noslēgt līgumus un tos izpildīt; iv) tas palīdzētu operatīvi analizēt Jūsu pieprasījumus, vēlmes, sūdzības, ja tādas ir. Tas nebūtu iespējams bez jūsu personas datu vākšanas un glabāšanas.

Vai jums ir jāsniedz Uzņēmumam savi personas dati? Nē, jums tas nav jādara. Tomēr bez jūsu personas datiem mēs nevarēsim pienācīgi nodrošināt jums pakalpojumus un nodrošināt jūsu cerības uz vienu no jautrākajām lietām jūsu dzīvē – Jūsu ceļojuma pasākumi.

5. KĀDU JŪSU PERSONAS DATU UZŅĒMUMS APSTRĀDĀ?

Apstrādāto datu apjoms ir atkarīgs no tā, kādus datus uzņēmums saņem. Atbilstoši Sabiedrības darbības veidam Jūsu personas dati var tikt apstrādāti:
(i) kontaktinformācija (vārds, adrese, dzīvesvietas adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese);
(ii) identifikācijas informācija ( personas kods, dzimšanas datums, vecums, dzimums, personas apliecības (pases) numurs, iš izdošanas datums un vieta;
(iii) finanšu informācija (bankas konta numurs, maksājuma rekvizīti , par precēm pārskaitītās naudas summas un pakalpojumi);
(iv) komerciālā informācija (iegādātās preces un pakalpojumi un iztērētās naudas summas);

6. CIK ILGI UZŅĒMUMS SAGLABĀS JŪSU PERSONAS DATU?

Saskaņā ar tiesību aktu prasībām Uzņēmums glabās Jūsu personas datus 2 (divus) gadus no Jūsu pēdējās saskarsmes ar uzņēmumu (piem., biļetena lasīšanas, pieslēgšanas vietnei, abonementa pasūtīšanas, ceļojumu piedāvājuma saņemšanas) vai ceļojumu iegāde).

7. KĀDAS IR JŪSU TIESĪBAS PERSONAS DATU JOMĀ?

Uzņēmums respektē un atbildīgi raugās uz jūsu tiesībām, tāpēc vēlas par tām vēlreiz atgādināt:
(i) Jūs varat uzzināt, kādi personas dati par jums ir Uzņēmuma rīcībā. To var izdarīt, iesniedzot Sabiedrībai rakstisku pieprasījumu;
(ii) Jūs varat saņemt savu personas datu kopiju, ja datiem nav nepieciešama īpaša apstrāde. Ja Jūsu personas datu iesniegšana ir nepieciešama apstrādei, Uzņēmums sniegs Jums apkopotus datus;
(iii) Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personas dati tiktu atjaunināti, laboti, dzēsti vai iznīcināti;
(iv) ) Jūs varat lūgt Sabiedrībai ierobežot vai pārtraukt Jūsu personas datu apstrādi;
(v) Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, kas tika dota Uzņēmumam Jūsu personas datu apstrādei . Jūsu atteikšanās neietekmēs datu apstrādi, kas tika veikta pirms atteikšanās;
(vi) varat iesniegt sūdzību par savu datu apstrādi kompetentajai personas datu aizsardzības iestādei.

8. VAI JUMS IR KĀDI JAUTĀJUMI? SAZINIETIES AR MUMS.

Mēs ceram, ka ši informācija jums būs noderīga. Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā tiek apstrādāti jūsu dati, jūs jebkurā laikā varat sazināties ar Uzņēmuma pārstāvi pa e-pastu info@azatours.lv.


AZATOURS.LV KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

Tūrisma aģentūra UAB „Travel Academy“ (turpmāk tekstā – keliosunacademija.lt) savās administrētajās vietnēs keliosunacademija.lt, flyout.lt un keliosunakatalogas.lt manokruizai.lt visos iespējamos veidos cenšas nodrošināt, lai tūristu ceļojumu rezervēšanas pakalpojumi būtu droši un atvērti. Ššajā dokumentā mēs informējamšlietotājus, kāda informācija par lietotāju var būt pieejama mūsu vietnē un kā ceļojumu aģentūra izmanto saņemto informāciju.

Sīkfaili

Sīkfaili – tie ir nelieli teksta dokumenti. Parasti tie tiek glabāti lietotāja ierīcē līdz pārlūkošanas sesijas beigām un dažos gadījumos ilgāk. Kad lietotājs apmeklē vietni keliosunakademija.lt (un/vai flyout.lt, keliosunakatalogas.lt, manokruizai.lt), iš viņa iš viens vai vairāki sīkfaili tiek nosūtīti uz viņa datoru vai citu ierīci.

Vietnes lietotāji dod piekrišanu atļaut www.azatours.lv (un/vai flyout.lt, kwww.azatours.lv, manokruizai.lt) saglabāt sīkfailus, nospiežot taustiņu „ Es piekrītu“ informatīvajā ziņojumā, kas ir redzams lietotājam apmeklējot vietni (ziņas teksts: Informējam, ka šajā vietnē statistikas, mārketinga un kvalitātes uzlabošanas nolūkos tiek izmantotas sīkdatnes) Ja piekrītat, spiediet pogu ACCEPT Jūs varat atrast vairāk informācijas par sīkfailu izmantošanu šeit »“).

Vietnē www.www.azatours.lv (un/vai flyout.lt, www.azatours.lv, manokruizai.lt) tehnisku iemeslu dēļ sīkfailus nevar iespējot. Vietnes lietotāji, kuri nepiekrīt sīkdatņu izmantošanai, var iespējot sīkfailus savā pārlūkprogrammā vai apmeklēt vietni, izmantojot privātu pārlūkprogrammas sesiju (privātu, inkognito).

Tiek izmantoti sīkfaili:
• lai atvieglotu navigāciju un uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, piemēram, lai saglabātu lietotāja iestatījumus;
• izsekot, vai par rezervētajiem pakalpojumiem ir samaksāts