Eksotiskā Taizeme ar atpūtu Puketā,Krabi,Ko Samui vai Patajā(angļu valodā)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - BANGKOKA
Lidojums Rīga/Viļņa-Bangkoka(ar vienu pārsēšanos)
2.
diena
BANGKOKA
Pēc ierašanās Bangkokas lidostā Jūs pārvedīs uz viesnīcu, kas atrodas netālu no galvaspilsētas centra. Vakarā brīvais laiks. Iesakam iepazīties ar pilsētu. Bangkoka - milzīga pilsēta, kas patiks visiem. Bangkoka,būdama valsts galvaspilsēta, lepojas ar tās lielumu un nerimstošo rosīgo  dzīvi.Pilsēta ir bagāta ar kontrastiem, krāsām un piedzīvojumiem. Jums vajadzētu baudīt vakariņas ar tradicionāliem ēdieniem, vietējam dejām, braucienā pa  Taizemes lielāko upi Chao Phraya .Upe, kas šķērso Bangkoku, ar brīnumainiem  skatiem un debesskrāpjiem no Bangkokas,kas pārsteigs Jūs ar savu diženumu.

 

Izmēģiniet eksotiskos ēdienus un pastaigājiet pa Patpong nakts tirgu. Tas ir pilns ar  rosīgiem pardevējiem,  vietējiem iedzīvotājjiem un tūristiem. Tirgus  ar  dažādiem produktiem un krāsām. Un tiem, kas sapņo par atpūtu pēc gari pavadītas dienas var palutināt sevi ar zivju pēdu masāžu. Nakšņošana Bangkokā.

3.
diena
BANGKOKA (Brokastis)
Pēc brokastīm Jūs dosieties ekskursijā uz Bangkoku. Karaliskais templis ar iespaidīgo  taizemeiešu arhitektūru - Karaļa pils. Papildus žilbinošajai greznībai te valda  īpaša atmosfēra-miers un koncentrēšanās spēja. Ekskluzīvā luksusa pils, kas aizņem vairāk nekā 200 tūkst. kvadrātmetru, ar  slavenajiem  Smaragda Budas, Zelta Budas tempļiem.

 

Nākamao Jūs apmeklēsiet Wat Pho, kas ir slavena ar savu milzīgo un majestātisko pusguļušo Budu,kas klāta viscaur ar  zelta lapām,kuras garums ir  46 metri un augstums 15 metri.

 

 

Pēc pusdienām, Jūs dosieties Ekskursijā ar laivu pa  Bangkokas kanāliem,kuri ieplūst  Chao Phraya upē. Tūristi barojot šeit peldošās zivis apbrīno šīs vietas dzīvo apkārtni. Krastā ir galdi, pārpildīti ar eksotiskiem ēdieniem,pie kuriem stāv smaidīgi vietejie iedzīvotāji ,kas veido kontrastu Bangkokas  centrā.

 

Vakarā, ieteicams apmeklēt garāko ēku Bangkokā - Bayok Sky. No ēkas skatu laukuma Jūs redzēsiet panorāmu,kas aizraus elu, kuras laikā varēsiet baudīt maltīti (par papildu maksu). Vēloties papildu izklaidi, tūristi tiek aicināti apmeklēt Siam Niramit  teātri, kurā katru dienu ir iespaidīgas izrādes, ar gaismas un skaņas efektiem, kas attaino taizemiešu kultūru un vēsturi. Savā brīvajā laikā, Bangkokā, var apskatīt  slaveno teātra kabarē šovu. Nakšņošana Bangkokā.

4.
diena
BANGKOKA - AYUTTAYA - CHAING MAI (brokastis un pusdienas)
Šodien Jūs dosieties uz  Ayutthaya - senā  impērijas galvaspilsēta, kas ir slavena ar iespaidīgiem kultūras pieminekļiem. Pa ceļam uz šo seno pilsētu, apmeklēsiet vasaras pili Bang Pa-In, kurā iepriekš apmetās Taziemes karaliskā ģimene. Lieliskā pils atrodas Ayutthaya provincē pie Chao Phraya upes. Šis pils komplekss, kurā savijas taizemiešu, ķīniešu un gotu stils, tika celts 17. gadsimtā, un tagad ir bieži apmeklēts tūrisma objekts,kas apbur ar savu arhitektūru, krāsainajiem dārziem un greznību.

 

Vēlāk turpināsiet ekskursiju pa  Ayutthaya, kas bija viena no lielākajām pilsētām Dienvidaustrumu Āzijā, un 400 gadu kalpoja par  valsts galvaspilsētu. Šodien Ayutthaya vispievilcīgākās ir tās drupas, kuras joprojām ir ļoti svarīgas Taizemes vēsturei. Šeit Jūs redzēsiet simtiem smalku tempļu, pils kompleksu, kas līdzinās slavenākajai vietai Kambodžā - Angkor tempļu  pilsētas komplekss. Starp citu, Ayutthaya  dominē   kmeru  dominē arhitektūras stils(kmeri - senči kambodžieši).Ayutthaya pilsētu dibināja  karalis U Thong 1351.gadā. Pēc 400 gadiem Ayutthaya  iznīcināja  Mjanma, un galvaspilsēta tika manīta uz  Bangkoku. Jūsu pirmā apmeklēšanas vieta būs - Wat Yai Chai Mongkon, un tad Jūs apskatīsiet arī citus svarīgus objektus Ayutthaya.

Vakarā, pēc atgriešanās uz Bangkoku, Jūs  dosieties uz vietējo lidostu lidojumam uz ziemeļiem no Taizemes, lai iepazītos  ar  valsts autentiskumu . Apmešanās viesnīcā.

5.
diena
CHIANG MAI - ZELTA TRĪJSTŪRIS -VIETĒJIE CIEMĀTI (brokastis un pusdienas)
Pēc brokastīm viesnīcā Chiang Mai Jūs dosieties iespaidīgā tūrē pa Chiang Rai  provinci un Zelta trijstūri. Ekskursija sākas no  pašā rīta Maekhayyan, kur Jūs varat redzēt karstā atsperes un vārītu to olas. Nākamo Jūs apmeklēsiet vienu no slavenākajām vietām apgabalā - Wat Rong Khun, kuru vietējie iedzīvotāji vienkārši sauc par Balto Templi. Šis satriecoši skaistais  pieminekļu komplekss ir izveidots pavisam nesen - 1997. gadā, bet jau ir  izdevies nopelnīt popularitāti, pateicoties tās noslēpumainajai, mistiskajai arhitektūrai. Tur neparādās tipiskie budistu fragmenti, un jēdzieni par labo un ļauno mūsdienu dzīvi. Templis ir klāts ar nelielu spoguļu daļiņām, kas atspoguļo saules starus, radot skatu, ko nav iespējams aizmirst.

 

 

Pēc iepazīšanās ar šo unikālo relikviju dosieties uz Zelta trijstūri, kas  savu nosaukumu ieguva sakarā ar to, ka šeit robežas trijās valstīs - Taizeme, Mjanma un Laosa. Šeit Jums būs iespēja (par papildus samaksu 300 THB) doties uz apbrīnojamo Mekongas upi brauciena ar laivu, apmeklējot daļu Laosas. Ekskursija turpinās uz pilsētu Mae Sai, aks robežojas ar Taizemi un Mjanmu, no kuras (pēc pieprasījuma un atkarībā no pieejamības) varēs nokļūt Mjanmu. Pilsētā Mae Sai Jūs varat iegādāties eksotiskas delikateses, vietējo žāvētu pārtiku un citas Āzijas preces. Atpakaļceļā uz Chiang Mai, apstāsieties, lai iepazītos ar vietējām ziemeļu  Taizemes ciltīm - Akha / Meo un Karen. pēdējā zināma, ar tās  garo kaklu sievietēm, kuras sauc par "žirafu sievietēm".

 

Tie ir bēgļi no Mjanmas, no kuriem daži dzīvo ziemeļu Taizemē. Tūristus “žirafu sievietes” galvenokārt piesaista ar to smagajiem gredzeniem  ap kaklu. Lai gan tas sagādā grūtības un  daudz problēmu, atbilstība tradīciju skaistumam prasa upurus. To galvenais iztikas avots  ir ieņēmumi no amatniecības pārdošana, tāpēc pie  Karen cilts var nopirkt daudz suvenīru vai krāsaini izšūtas drānas. Vakarā atgriešanās Chiang Mai. Nakts viesnīcā.

6.
diena
CHIANG MAI (brokastis un vakariņas)
Pēc brokastīm, apmeklējiet svarīgo objektu ziemeļu Taizeme - Doi Suthep templi, kas tur svētās  Budas relikvijas un dažus no viņa pelniem. Lai to panāktu, Jums ir jādodas pa kāpnēm( 306 soļi)(ir īpašs lifts). No kalna Doi Suthep paveras  burvīgs skats uz  Chiang Mai pilsētu un tās apkārtni. Tiek uzskatīts, ka, ja Jūs neesat bijis Doi Suthep templī,Jūs neesat bijis Chiang Mai! Nākamā pietura uz brīdi ciematā pie Balto hmongu cilts,vietejo iepazīšanai.

 

 

Ziloņu cienītājus iepriecinās apmeklējums Mae Sa Elephant Camp, kur šie jaukie eksotiskie dzīvnieki pierādīs savas spējas. Ziloņi parādīs , kā spēlēt futbolu, zīmēt un peldēties upē. Par atsevišķu samaksu varēs braukt uz ziloņiem. Jūs vēlāk apmeklēsiet orhideju audzētavas un babochek.izhe.

 

Vakarā baudīsiet tradicionālo taizemiešu ēdienus un dejas kultūras centrā Chiang Mai. Tupus sēžot ēdīsiet no zemiem galdiem Kantoke, un blakus Jūs izklaidēs ar  tradicionālajām cilšu dejām. Jums būs iespēja nobaudīt šos ziemeļu Taizemes ēdienus:Taizemes cūkgaļas karijs, taju cepta vista, cepti kāposti ar lipīgiem rīsiem vai ceptiem miltiem, un vēl daudz vairāk. Nakšņošana viesnīcā Chiang Mai.

7.
diena
CHIANG MAI - DOI INTHANON NACIONĀLAIS PARKS (brokastis un pusdienas)
Pēc brokastīm, dodieties uz augstāko Taizemes virsotni izvēdināt prātu  un baudīt skaisto skatu uz  Doi Inthanon Nacionālo Parku. Pirms brauciena, neaizmirstiet uzvilkt dažas siltas drēbes, džemperi ar garām piedurknēm. Naktī temperatūra šeit nokrīt līdz 8 grādiem zem nulles, un aukstajā un sausajā sezonā , šī vieta atgādina  Kanādu, nevis Taizemi. Dodoties tālāk uz augšu  redzēsiet ūdenskritumu Vachiritharn Siritharn un karalisko pētniecības staciju, kas ir vērsta vietējo cilšu dzīves apstākļu uzlabošanai.Redzēsiet karaļa un karalienes stupas un baudīsiet skaistus skatus uz nacionālo parku. Tad kāpsiet Doi Inthanon - augstākajā punktā, Taizemē. Tuvu virsotnei Jūs dosieties pastaigā, kuras laikā Jūs  apbrīnosiet unikālo floru un mežus. Šeit ir Karen un Hmong ciemati, kurus arī apmeklēsiet. Pēc atgriešanās,nakts viesnīcā Chiang Mai.
8.
diena
CHIANG MAI - IZVĒLĒTAIS KŪRORTS (brokastis)
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu. Lidojums uz izvēlēto kūrortu Puketā, Krabi, Pattajā.
9. – 14.
dienas
KŪRORTS (brokastis)
Puketa- Hedoniskā Puketa vilina visus: jaunlaulātos,bagātniekus, sērfotājus un pusmūža cilvēkus. Lielākā un populārākā sala Puketa - lolotais sapnis daudziem cilvēkiem - slavena ar savu krāsaino un kosmopolitisko atmosfēru. Sala lepojas ar greznām dekorācijām, Rietumu Krastu, kur tumši zaļās lapotnes saplūst ar tirkīza Andamanu jūru, ar grezno Laguna kūrorta kompleksu. Puketa ir vieta, kas atbilst zinošāko ceļotāju prasībām.

 

Krabi - Daudzi cilvēki nolemj pavadīt savu atvaļinājumu tieši šeit,pateicoties  draudzīgajiem cilvēkiem, garšīgajam ēdienam un neticami nelielajam tūristu skaitam. Pilsēta, kas atrodas rietumu krastā Maenam Krabi atrodas apmēram 1000 kilometrus no Bangkokas un 180 kilometru attālumā no Puketas. Austrumu upes krasts - pārklāts ar blīvu mangrovju audzēm, un rietumu pusē pilsētā slēpjas aiz dubultas kores Khao Khanap,kas izskatās kā divi no ūdens lecoši vaļi.

Pattaja - viens no lielākajiem kūrortiem, tūristu masu centrs. Šis kūrorts apbur tieši tos,kam atvaļinājumā svarīgāka ir jautrība, šovi un naktsdzīves skaņa. Eksotiskā Pattaja atšķiras no vairuma citu Taizemes kūrortu. Lūk,  tropiskās dabas vietā,kas ir  raksturīga Taizemei, šeit dominē raksturīgā  ielas dzīvi: Āzijas pilsētas troksnis, Alcazar Show (transfestītu šovs), bāri un naktsklubi.Tomēr brīvdienās Pattaja, Jūs varat izjust arī īsto Taizemes eksotisko dabu. Mēs iesakām peldēt uz tuvējo salu Koh Lan, kurā attapsieties mājīgās pludmalēs, kur Jūs atradīsiet šūpuļtīklus, kas šūpojas gar  kokiem, peldošas tuvumā zvejas laivas, dekorētas ar karogiem. Jums noteikti jāatceras par braucienu uz krokodilu fermu, kur Jūs varat vērot to trenerus un dzīvniekus darbībā. 

Koh Samui - Koh Samui ir gandrīz divreiz mazāka sala par  Puketu,un šis kūrorts piesaista ceļotājus  ar mugursomu, un nesen ir kļuvis apr tropisko paradīzi tūristiem, kam patīk romantika. Tas ir ļoti autentisks un eksotisks: aromātiskās vannas Frangipani uz terases, vakarā -degošas lāpas, austrumu zvani zvana attālumā. Dabas mīļotāji var doties laivu braucienā pa Ang Thong Marine Park, kas sastāv no 42 salām un ir izrotāts ar slēptiem līčiem  un neskarto dabu,kas aizaugusi ar savvaļas augiem. Baudot austrumu arhitektūras elementus Jums ir jāredz 12 metru  Lielo Budu  Wat Phra Yai templī. Tie, kas vēlas atpūsties un sajust bohēmas garu salā ir ieteicams doties uz  Bophut-tūristu neskartu ciemu, un veikt pirkumus,kā arī sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem vislabākajā vietā, Chaweng pludmalē, kur Jūs atradīsiet daudz kafejnīcu, bāru un veikalu.

15.
diena
BANGKOKA-RĪGA 
Kūrorts-Bangkoka(brokastis)

Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Puketa / Krabi - Bangkokas lidosta. Transfērs starp lidostām. Lidojums uz Rīgu vai Viļņu ar vienu pārsēšanos

Par Taizemi

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un

Krabi

Viesnīca

Cena 1 personai

Phu Pha Aon Nang Resort and SPA 3*

1351  EUR +
lidojums

Peace Laguna resort and SPA 4* 

1489 EUR + lidojums

Aonang Cliff beach resort 4* 

1588 EUR + lidojums

Centara Grand beach resort and Villas Krabi 5*

2076 EUR + lidojums

  Puketa

Viesnīca

Cena 1 personai

                  Orchidacea Resort 3*

 1443  EUR + lidojums

Sea View Patong Hotel 4*  

 1601 EUR + lidojums

Centara Karon Resort 4*

 1634 EUR + lidojums

Katathani resort Phuket beach resort  5* 

 1681 EUR + lidojums

  Pataija

Viesnīca

Cena 1 personai

Nova Platinum 3*

 1241  EUR + lidojums

Sea Breeze Pattaya 3* 

 1116  EUR + lidojums

Lantana Pattaya 3*

1122 EUR + lidojums
            Heritage Pattaya beach 4*  1261 EUR + lidojums

  Koh Samui

Viesnīca

Cena 1 personai

Pinnacle Samui resort 3* 

1394 EUR + lidojums

Amari Palm beach 4* 

1690 EUR + lidojums

Samui Palm Beach 4* 

1551 EUR + lidojums
         Centara Villas Samui 4* 1705 EUR + lidojums

 

 

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • visas lidostas un apkalpošanas izmaksas;
 • 13 naktis izvēlētajā viesnīcā;
 • Programma ietver ēdināšanu: 12 brokastis - bufete, 2 pusdienas, 1 vakariņas;
 • ceļojuma paketē norādītā ekskursijas programma;
 • ekskursija ar angļu valodā runājošu gidu ziemeļu Taizemes ceļojuma laikā;
 • Visi pārbraucieni programmas ietvaros.

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Lidojumi Viļņa / Rīga - Bangkoka - Viļņa / Rīga
 • Vietējos pārlidojumus: Bangkoka - Chiang Mai, Chiang Mai - Phuket, Phuket / Krabi - Bangkoka
 • Tūrisma vienreizējā ieceļošanas vīza uz Taizemi;
 • veselības apdrošināšana dodoties uz ārzemēm;
 • maksa par vienvietīgu numuru;
 • personīgie izdevumi;
 • dzeramnauda;
 • dzērieni pusdienu un vakariņu laikā.

Piezīmes

 • Ja vien nav norādīts citādi  braukšanas programmā - standarts nosaka zemāko cenu par personu, kas izmitinajies divvietīgā numurā vai kajītē.
 • Vīzu uz Taizemi izdod 14 darba dienu laikā, priekš vīzas nepieciešama pase, 2 foto un personīgi parakstīts iesniegums.
 • Ekskursijas laikā tūristi tiek pievienoti angliski runājošās grupās.
 • Garantēta izbraukšana norādītajos datumos, pat vienai personai.
 • Ja ceļojuma beigās lidojums no Bangkokas uz Rīgu tiks veikts  no rīta,pēdējā nakšņošana būs pārcelta Bangkokā.
KL

Līdzīgi ceļojumi

Iepazīšanās ar Indiju un atpūta Goā
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Spānija. Costa Del Sol. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Apvienotie Arābu Emirāti (Abū Dabī, Dubaija, Šardža, Fudžeira, Alaina). Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē. Ekonom tūre. 15 dienas.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.