Iepazīšanās ar Kubu un atpūta slavenajā Varadero kūrortā

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Kubas galvaspilsētā Havanā jūs sajutīsiet patiesu Kubas garu

 • Jūs apmeklēsiet Pinar del Rio , kur tiek ražoti pasaulē dārgākie cigāri

 • Trinidādas pilsētā jūs redzēsiet tipiskas mājas ar režģotiem logiem un iespaidīgus arhitektūras objektus

Ceļojuma programma :

Kuba dažkārt atgādina pasaku princi, kas tērpies nabaga apmetnī – aiz vietām nobružātām fasādēm slēpjas iespaidīga skaista zeme, neskaitāmi kultūras pieminekļi un apbrīnojami draudzīgi cilvēki. Kuba ir atsevišķa savdabīga pasaule, kur uz laiku būtu jāatvadās no rietumu dzīves ieradumiem un visu laiku jābūt gatavam kaut kam negaidītam. Pilsētu arhitektūra un atmosfēra ar to bruģētajām ielām un pretenciozajiem laukumiem atgādina par kādreiz valdošajām šeit intrigām un greznību, savukārt apburošo pludmaļu baltās smiltis un satriecoši zilie ūdeņi atgādina par to, ka esam atvaļinājumā. Atliek tikai atpūsties un izbaudīt Kubas īpatnējas kultūras priekus. Runā, ka šajā valstī ir ļoti viegli iemīlēties. Varbūt tā notiks arī ar jums? Tāpēc drosmīgi sveicināsim Kubu, Dienvidamerikas pērli, un dosimies brīnišķīgā piedzīvojumiem pilnā ceļojumā!
1. – 2. s
dienas
RĪGA - HAVANA (vakariņas)
Lidojums no Viļņas vai Rīgas uz Havanu ar pārsēšanos. Pēc ierašanās jūs sagaidīs un aizvedīs uz viesnīcu. Vakarā jums būs brīvs laiks atpūtai, un tie, kas vēlas, var doties “Tropikana” kabarē.
3.
diena
HAVANA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana ekskursijā pa Havanu. Morro-Cabana cietokšņa skatlaukuma apmeklēšana. Pastaigu ekskursija pa Havanas vēsturisko centru, kas ir iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā: Obispo iela, Svētā Asīzes Franciska laukuma u.c. Ruma muzeja apmeklēšana, kur jūs uzzināsiet par ruma ražošanas procesu un varēsiet to nogaršot . Ceļojumu turpināsiet kājām caur Veco laukumu, Mercaderes ielu, Plaze-de-Armas laukumu un Katedrāles laukumu. Pusdienas kādā no Havanas restorāniem. Panorāmas ekskursija: Revolūcijas muzejs, Centrālais parks,Havanas Lielais teātris, Nacionālais Kapitolijs. Jūs dosieties pa slaveno Malekonas krastmalu uz moderno Havanas rajonu un apstāsieties Revolūcijas laukumā. Atgriešanās viesnīcā caur universitātes pilsētiņu. Vakarā dosieties uz San Carlos de la Cabana cietoksni, kur notiek"Lielgabalu šaušanas” ceremonija. Jūs ieturēsiet vakariņas pilsētas restorānā, pēc tam atgriešanās viesnīcā un brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
4.
diena
HAVANA - VINJALES IELEJA - HAVANA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm jūs dosieties uz Vinjales ieleju, kas atrodas Kubas rietumu provincē Pinar del Rio, kas ir slavena ar to, ka tajā ražo vislabāko tabaku pasaulē. Pa ceļam iepazīsiet Kubas dabu, eksotisko floru, it sevišķi pievērsiet uzmanību karaliskajām palmām, kas ir Kubas nacionālais simbols. Jūs dosieties tālāk uz Vinjales ieleju. Pietura fermeru saimniecībā "El Paraíso" vai līdzīgā, kur redzēsiet parastu tabakas audzētāju dzīvesveidu un novērtēsiet viņu viesmīlību un vienkāršību. Jūs apmeklēsiet indiāņu alu un dosieties izbraucienā ar laivu pa pazemes upi. Pusdienas vietējā restorānā. Brauciens pie "Aizvēsturiskās sienas", kur jūs varat redzēt uz seniem akmeņiem uzgleznoto attēlu, kas attēlo dzīvības izcelšanos uz Zemes. Pēc tam jūs uzkāpsiet Los Jazmines Lookout skatlaukumā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Vinjales ieleju. Atgriešanās Havanā. Vakariņas viesnīcā. Brīvais laiks.
5.
diena
HAVANA — CIENFUEGOS — TRINIDĀDA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosieties uz Cienfuegos . Pa ceļam piestāsiet zemnieku saimniecībā "Fiesta Campesina " un iepazīsiet Sapatas pussalas endemisko floru un faunu. Jūs turpināsiet ceļu uz Sapatas pussalu. Guamas tūrisma centra apmeklējums ar krokodilu fermu. Pusdienas restorānā. Vēlāk jūs dosieties pa pussalas dienvidu krastu un piestāsiet vietā, kur notika cīņas ar amerikāņu okupantiem, kas 1961. gada 17.aprīlī izcēla desantu šajās teritorijās. Jūs turpināsiet savu ceļojumu uz Cienfuegos. Kad jūs ieradīsities, jūs pastaigāsities pa vienīgās franču dibinātās Kubas salā pilsētas galvenajām ielām un laukumiem. Pilsēta atrodas pie skaistā līča, kuru no ienaidniekiem pasargā Jagua cietoksnis. Pateicotiet franču saknēm tā atšķiras no citām Kubas pilsētām ar perfekti simetrisko plānojumu, neoklasicisma ēkām un garo gājēju aleju. Pastaiga pa Marti parku, apskates ekskursija pa Palacio del Valle, Kultūras vērtību pili un Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas katedrāli. Ekskursija gida pavadībā Tomasa Terija teātrī. Izbraukšana uz Trinidādu. Izmitināšana viesnīcā Trinidādā. Vakariņas pilsētas restorānā. Brīvais laiks.
6.
diena
TOPES DE COLLANTES — GVANAJARA ( brokastis, pusdienas, vakariņas)
Pēc brokastīm mūs gaidīs ekskursija uz nacionālo Gvanajaras parku (Parque Guanayara) , kas atrodas tikai 15 km attālumā no Trinidādas. Brauciena laikā vērosim eksotisku floru un faunu, kas sastopama tikai šajos reģionos. Tālāk dosimies pastaigā pa taciņu gar skaistu ezeru un apskatīsim iespaidīgo Salto el Rocio ūdenskritumu. Ūdenskrituma pakājē atrodas neliels dabīgs baseins, kur mēs varam iemērkt kājas, noejot aptuveni 500 metrus lejup pa upi. Pēc gleznainiem skatiem jūs gaida pusdienas restorānā La Gallega. Tālāk viesosimies kafijas plantācijā, kur iepazīsim kafijas audzēšanas tradīcijas. Vakarā atgriezīsimies viesnīcā, kur restorānā Mi Retiro mūs gaidīs vakariņas.
7.
diena
TRINIDĀDA — SANKTI SPIRITUS (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Pēc brokastīm iepazīšanās ar Trinidādu, vienu no iespaidīgākajām Kubas pilsētām. Šī, it kā laikā sastingusi, pilsēta apbrīno tūristus ne tikai ar saviem laukumiem, labi saglabājušajām neoklasicisma un baroka stila ēkām, ar tradīciju un leģendu apmirdzētajām ielām, bet arī ar jūras un kalnu tuvumu. Jūs apmeklēsiet galveno draudzes Sv.Trīsvienības baznīcu, jūs redzēsiet greznu altāri, kas izgatavots no melnkoka, dekorēts ar zīmējumiem un kuram ir vairāk nekā trīs simti gadu. Jūs apmeklēsiet galveno laukumu un grāfa Bruneta pili, kurā atrodas Romantisma muzejs. Jūs apciemosiet Canchanchara bāru , kur varēsiet nobaudīt tradicionālu vietējo no ruma un medus pagatavoto dzērienu. Pēc pusdienām pilsētas restorānā jūs atgriezīsities viesnīcā. Pusdienas restorānā. Pēcpusdienā keramikas darbnīcas apmeklēšana Čičos. Brauciens uz Sankti Spiritus. Pa ceļam apmeklējiet De Los Ingenios ieleju, kur jūs gaidīs apsveikuma kokteilis. Ierašanās Sankti Spiritus, pilsētas apskate. Nakts izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas privātā kafejnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
8.
diena
SANKTI SPIRITUS - SANTAKLĀRA - VARADERO (brokastis, vakariņas)
Pēc brokastīm dosimies uz Cayo Santa Maria salu . Pa ceļam paveras Santaklāras (Santa Clara) pilsētas panorāma. Šeit jūs apstāsieties pie slavenā Čegevaras memoriāla. Santaklārā mums būs iespēja izstaigāt seno pilsētiņas centru un nogaršot pusdienas vietējā restorānā. Turpinām ceļu uz Varadero. Reģistrēšanās viesnīcā un atpūta izvēlētajā Varadero viesnīcā pēc "viss iekļauts" sistēmas.
9. – 11. s
dienas
VARADERO (viss iekļauts)
Varadero kūrortā varat vienkārši atpūsties burvīgajā Karību jūras pludmalē vai arī rezervēt vietējās ekskursijas: piemēram, varat doties uz Kardenas (Cardenas) pilsētu, kur 1850.gadā pirmo reizi tika pacelts mūsdienu Kubas karogs.
12.
diena
VARADERO — HAVANA (brokastis)
No rīta mēs ieturēsim brokastis viesnīcā, pēc tam dosimies uz Havanu. Ierodoties Havanā, brauksim uz lidostu, kur mūs gaidīs lidojums uz mājām.
13.
diena
HAVANA -RĪGA (atgriešanās diena)
Atgriešanās Latvijā.

Par Kubu

Kuba tā ir brīnumaina sala, kas atrodas starp Karību jūru un Atlantijas okeānu Ziemeļamerikas Dienvidos. Kubā ir 3 kalnu grēdas. Rietumos – Sierra de los Organos, centrālajā daļā – Sierra del Escambray un Austrumkubas dienvidu reģionā – Sierra Maestra, kur atrodas valsts augstākais punkts – Pico Real del Turquino. Kuba tiek devēta par „Karību jūras baseina pērli” – tā ir paradīze ceļotājiem, kuri vēlas eksotiku, debeszilos

Viesnīca atpūtai Varadero kūrortā

Datumi

Cena norādīta par 1 personu divvietīgā numurā

MELIA LAS ANTILLAS 4*
(DBL DE LUXE)


2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30


2100 EUR + lidojums
1975 EUR + lidojums

MELIA MARINA VARADERO 5*
(DBL classic)


2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30


EUR 2100 + lidojums
EUR 1975 + lidojums

IBEROSTAR SELECTION VARADERO 5*
(standarta)


2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30


2570 EUR + lidojums
2385 EUR + lidojums

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Programmā ir iekļautas ekskursijas ar angliski/krieviski runājošu gidu;

 • Visi transfēri saskaņā ar programmu;

 • Nakšņošanas viesnīcās, 10 naktis: 3 naktis Havanā, 2 naktis Trinidādā, 1 nakts Sancti Spiritus un 4 naktis Varadero izvēlētās kategorijās viesnīcās. Viesnīcu nosaukumi var tikt mainīti ceļojuma apstiprinājuma laikā;

 • Ēdināšana - brokastis, pusdienas un vakariņas ceļojuma laikā (pusdienās ir iekļauts bezalkoholiskais dzēriens), “viss iekļauts” - atpūtas laikā.

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Lidojumi Rīga – Havana/Varadero – Rīga (ar pārsēšanos) cena no 1050 EUR;

 • Ceļojuma apdrošināšana (no 25 EUR);

 • Kubas tūrisma karte – 55 EUR;

 • Maksa par apkalpošanu ir 3 USD no personas.

Piezīmes

 • Objektu apmeklēšanas kārtība var mainīties.

 • Brauciena veids: individuāls brauciens ar angliski/krieviski runājoša gida pakalpojumiem programmas laikā.

Braucienu var pilnveidot

   • Ir iespēja pagarināt atvaļinājumu Varadero (jautājiet mūsu menedžeriem)

   • Papildus nakts Havanā + EUR 69 no personas par nakšņošanu ar brokastīm un vakariņām viesnīcās Kopakabanā.

Līdzīgi ceļojumi

Grand Mehiko
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bali 17. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pikanta Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visa Vjetnama ar atpūtu
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.