Indoķīna: Vjetnama - Laosa - Kambodža

Ceļojuma priekšrocības

 • Jūs peldēsiet pa Mekongas deltas upes šaurajiem kanāliem džungļos
 • Jūs peldēsiet ar tradicionālo liellaivu pa Halongas līci
 • Luangprabangā jūs dosieties izbraucienā ar ziloni līdz Tad Se ūdenskritumam
 • Jūs atvērsiet tūkstošgadu vecus vārtus uz Khmeru impēriju Kambodžā
 • Jūs dosieties uz vienu no lielākajiem reliģiskajiem kompleksiem pasaulē – Angkor Wat
 • Jūs varēsiet atpūsties Fantjetas kūrotā, kurš ir slavens ar savām balto smilšu pludmalēm
 •  

No3199
2024 06 27 citi datumi
+ lidojums no: 1200
Ar lidojumu: 4399

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA – HANOJA

Lidojums ar pārsēšanos no Rīgas uz Hanoju.

2.
diena
HANOJA

(vakariņas)

Pēc nosēšanās Hanojas starptautiskajā lidostā un visu nepieciešamo dokumentu nokārtošanas ieceļošanai valstī, jūs kopā ar vietējo gidu dosities uz viesnīcu. Pēc izmitināšanās viesnīca jums būs brīvais laiks. Hanoja ir pilsēta, kurā harmoniski apvienojas viduslaiki un mūsdienas, Parīzes grācija un Āzijas dzīves ritms. Braucot ar rikšu, jūs apmeklēsiet vecpilsētu ar 36 meistaru ielām un Hoan Kiem ezeru. Nakts viesnīcā Hanojā.

3.
diena
HANOJA — HALONGAS LĪCIS

(brokastis, pusdienas)

Hanojā ieradīsies agri no rīta. Šeit jums būs īsa atpūta un brokastis vietējā kafejnīcā. Pēc brokastīm dosimies uz elpu aizraujošo Halongas līci, kas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Šis ir paradīzes stūrītis, kura nosaukums burtiski nozīmē “vieta, kur pūķis nolaidās jūrā”. Vairāk nekā 20 etniskās grupas dzīvo niedrēm klātās laivās – sava veida mājiņās uz ūdens līča grīvā. Pusdienas uz kuģa. Mēs iesakām nogaršot gardās jūras veltes, kas pagatavotas pēc vietējām receptēm, uz kuģa tās vienmēr ir vissvaigākās.

Pēc tam jūs uzkāpsiet alā, no kuras pavērsies skaisti panorāmas skati. Ar laivu jūs varēsiet piebraukt pie dažādām klintīm līcī. Nakts viesnīcā Hanojā.

4.
diena
HANOJA — LUANGPRABANGA

(brokastis)

Šodien jums būs iespēja labāk iepazīt Hanoju. Apmeklēsim bijušā valsts prezidenta un Komunistiskās partijas priekšsēdētāja Ho Ši Mina memoriālo kompleksu, kas atrodas Ba Dinh laukumā. Mēs redzēsim Pagodu uz vienas kolonnas - vienu no nozīmīgākajiem un īpašākajiem budistu tempļiem Vjetnamā. Apmeklēsim arī Vjetnamas vecāko templi Kuantan (Quan Thanh), kuru rotā četras tonnas smaga Ziemeļvjetnamiešu dieva Hujan Tran Vo skulptūra, kā arī iespaidīgi bruņurupuča un čūskas gleznojumi, kas simbolizē bagātību un aizsardzību. Transfērs uz lidostu, kur jūs gaidīs reiss uz Luangprabangu. Pēc ierašanās jūs sagaidīs vietējais gids un kopā ar viņu jūs dosieties uz viesnīcu. Nakts Luangprabangā.

5.
diena
LUANGPRABANGA

(brokastis)

Pēc brokastīm jūs apmeklēsiet Sieng Thong templi (Wat Xieng Thong), kas dēvē arī par "dimantu tempļu kronī ", templis stāv dārzā divu upju satekā un valdzina ar saviem ornamentiem un zeltītajām mozaīkām. Vēlāk jūs dosieties lejup pa upi uz slavenajām Pak-Ou alām. Kaļķakmens alu komplekss atrodas Mekongas un Nam Ou upju satekā 25 km attālumā uz ziemeļiem no Luanprabangas. Visnozīmīgākās ir Tham Ting un Tham Phoum alas. Šajās divās alās glabājas tūkstošiem dažāda izmēra apzeltītu Budas skulptūru. Jūs apmeklēsiet Tham Ting alu. Tālāk jūs apmeklēsiet Ban Sangkhai ciematu. Atgriežoties uz Luangprabangu, jūs apstāsities Ban Phanom audēju ciematā, kur uz senām koka aužamajām stellēm tiek austi tradicionālie Laosas audumi.

6.
diena
LUANGPRABANGA

(brokastis, pusdienas)

Šodien izbaudīsiet skaisto Laosas dabu: dosieties uz ziloņu fermu, kur varēsiet iepazīties ar Āzijas ziloņiem. Vienas stundas garajā braucienā varēsiet baudīt Laosas eksotiskās ainavas, pa līkumotiem ceļiem dosieties pie zaļajiem kalniem. Vēlāk jūs apmeklēsiet unikāli skaisto Tad Se ūdenskritumu, kur varēsiet atpūsties un relaksēties. Atgriežoties ziloņu fermā, jūs paēdīsiet pusdienas, un vakarā jūs aizvedīs atpakaļ uz Luangprabangu.

7.
diena
LUANGPRABANGA — SIEMRIPA

(brokastis, vakariņas)

Pēc brokastīm dosieties uz lidostu. Lidojums uz Kambodžu, Siemripu. Siemripa ir vārti uz Angkoras tempļu kompleksu, Kambodžas sirdi un dvēseli, lielāko tempļu kompleksu pasaulē. Krieviski runājošs gids jūs sagaidīs lidostā, no kurienes jūs kopā brauksiet uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Vakarā jūs baudīsiet garšīgas vakariņas tradicionālo khmeru melodiju un deju pavadībā.

8.
diena
SIEMRIPA

(brokastis)

Šodiena ir veltīta senajai Angkoras pilsētai - milzīgam tempļu, piļu, ūdenskrātuvju un kanālu kompleksam, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Tā ir viena no iespaidīgākajām un lielākajām saglabājušajām tempļu celtnēm pasaulē, kas celta Khmeru impērijas uzplaukuma periodā. Jūs sāksiet savu ceļojumu pie dienvidu ieejas nocietinātajā pilsētā Angkor Thom, kuru apsargā Vārtu dievi, liekot jums skatīties uz tiem ar bijību un apbrīnu. Šeit jūs redzēsiet slaveno, rūpīgi dekorēto Khmer Bayon templi, kas pazīstams ar saviem torņiem ar akmens galvām. Jūs redzēsiet arī citus skaistus Angkor Thom kompleksa pieminekļus: Baphuon templi, Ziloņu terasi un Spitālīgā karaļa terasi. Pēcpusdienā jūs apmeklēsiet Angkor Wat, lielāko Angkoras tempļu kompleksu. Šo hinduistu templi priekš karaliskajām kapenēm 12. gadsimtā uzcēla Ankoras valdnieks Surjavarmans II. Šis ir vienīgais templis Angkorā, kas ir vērsts uz rietumiem, tāpēc skaistākos skatus no šejienes var novērot saulrietā.

9.
diena
SIERMĪPA — HOŠIMINA

(brokastis)

Šodien jūs apmeklēsiet Pour Krom ciematu. Šeit jūs varēsiet nedaudz pastaigāties un iepazīt vietējo iedzīvotāju - khmeru - dzīvesveidu. Varēsiet pavizināties ar vērša vilktu pajūgu. Tālāk ar laivu Jūs dosities uz vjetnamiešu ciematu Chong Knies Tonle Sap ezerā, kur cilvēki dzīvo, audzē cūkas, krokodilus, mācās, dziedina un dara visu pārējo burtiski nejūtot zemi zem kājām. Tonle Sap ezeru dēvē arī par "Lielo ezeru". Tā ir lielākā saldūdens tilpne Dienvidaustrumāzijā, ko ar Mekongu savieno neliela upīte. Neparasti ir tas, ka divreiz gadā plūsma maina savu virzienu un ezeru kontrolē lietus un sausumu sezonas. Ezera platība var sarukt līdz 2700 kv.km. Tad var droši brist pāri ezeram. Taču, kad jūnijā un oktobrī sākas lietus, upe, kas savieno ezeru ar Mekongu, maina savu virzienu, palielinot ezera platību līdz pat 16 000 kv.km. Vēlāk jūs gaida lidojums uz Hošiminu.

10.
diena
HOŠIMINA — MEKONGA DELTA — KAN TO

(brokastis, pusdienas)

Šodien jūs dosieties uz My Tho pilsētu, no kuras paveras ārkārtīgi gleznains skats uz Mekongas deltu. Parasti upes ietek okeānos vai jūrās, bet šeit ir otrādi. Spēcīga ūdens plūsma vienkārši ieplūst valsts kontinentālajā daļā, veidojot unikālu dabas brīnumu - Mekongas deltu. Kuģojot pa šaurajiem upes kanāliem džungļos, jūs iepazīsiet vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi - viņi ir labi pielāgojušies apkārtējiem apstākļiem un dzīvo harmonijā ar dabu. Vietējās būdiņas stāv uz mazām saliņām, kuras ieskauj applūstošas pļavas vai džungļi. Mekongas deltu sauc arī par Vjetnamas augļu dārzu, jo šeit audzētie augļi un rīsi baro gandrīz visu valsti. Jūs uzzināsiet, kā no kokosriekstiem tiek gatavotas vietējas konfektes. Jūs apmeklēsiet nozīmīgākās Mekongas deltas salas un vienā no tām ieturēsiet pusdienas. Vakarā transfērs uz Kan To (Can Tho). Šī ir Mekongas lielākā pilsēta – trokšņaina un rosīga, kur var atrast gan nepievilcīgas ieliņas un strupceļus, gan plašus bulvārus. Kan To ir pilna ar ievērojamām vietām un piedzīvojumiem. Vakarā iesakām izbraukt ar rikšu pa Kan To pilsētu. Nakts Kan To.

11.
diena
MEKONGAS DELTA — HOŠIMINA

(brokastis)

Šodien jūs turpināsiet savu ceļojumu pa Mekongas upi. Dodieties ar ātrlaivu uz rosīgu un krāsainu Kai Rang (Cai Rang) ūdens tirgu, kur vietējie iedzīvotāji pārdod augļus, dārzeņus, audumus, rotaslietas un citas preces. Daudzas laivas kursē šurpu turpu, vilinot pircējus. Šeit jūs iegremdēsities īstajā Mekongas deltas burzmā. Vēlāk jūs dosieties uz rīsu pārstrādes un rīspapīra ražošanas rūpnīcu. Vakarā atgriezīsities Hošiminā un varēsiet tuvāk iepazīt šo pilsētu, kas tiek dēvēta arī par “Tālo Austrumu pērli”. Ekskursija pa pilsētas centru. Jūs redzēsiet gotiskā stila Dievmātes katedrāli, franču koloniālās varas simbolu. Šī katedrāle ir viens no galvenajiem kristietības centriem Vjetnamā. Jūs apmeklēsiet Prezidenta pili, kurā šobrīd atrodas memoriālais muzejs par godu Vjetnamas apvienošanai. Vēlāk dosieties uz kara muzeju, kur savām acīm redzēsiet Vjetnamas karā izmantotos tankus, helikopterus un citu kara tehniku. Pēc tam dosieties uz ķīniešu kvartālu, kur dzīvo gandrīz pusmiljons ķīniešu, kuriem ir savi veikali vai cits bizness. Nakts viesnīcā Hošiminā.

12.
diena
HOŠIMINA — FANTJETA

(brokastis)

Pēc brokastīm turpināsiet iepazīšanos ar Hošiminu. Jūs apmeklēsiet Atkalapvienošanās pili, Ķīniešu kvartālu, Binh Tay un Thien Hau pagodas. Pēcpusdienā transfērs uz Fantjetas kūrortu (~5 stundas).

13. – 14.
dienas
HOŠIMINA — FANTJETA

(brokastis)

Fantjeta (Phan Thiet) ir īsta tropu paradīze un atpūta ķermenim un dvēselei. Pat 25 km balto smilšu pludmales, zaļi eksotiski meži ar Rietumu iedzīvotājiem neierastiem augiem un, protams, brīnišķīga, zila un silta Dienvidķīnas jūra – kas gan vēl būtu vajadzīgs pasakainai atpūtai? Mēs šeit pavadīsim dažas dienas. Nepalaidiet garām iespēju satikt vietējos iedzīvotājus. Šeit dzīvo draudzīgi un atsaucīgi vjetnamieši, kuri ir gatavi palīdzēt jums iepazīt vietējo kultūru un labprāt pastāstīs dažādus stāstus no ikdienas dzīves. Nogaršojiet vjetnamiešu virtuvi. Šis kūrorts ir slavens ar saviem unikālajiem zivju ēdieniem un iepriecinās jūs ar vairākiem maziem un mājīgiem vietējiem restorāniem. Apkārtnē ir daži labiekārtoti golfa laukumi un iespaidīgi tempļi. Netālu atrodas sarkanās un baltās smilšu kāpas, kur var braukt ar kvadrocikliem*. Aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvāts kaitsērfings vai vindsērfings*. Arī iesakām palutināt sevi un izmēģināt dažādas SPA un citas labsajūtas procedūras un masāžas*. Nakts viesnīcā.

*par papildus samaksu 

15.
diena
FANTJETA — HOŠIMINA — VIĻŅA/RĪGAA

(brokastis)

Pēc brokastīm transfērs un lidojums uz Hošiminu. Lidojums uz Viļņu/Rīgu ar vienu vai divām pārsēšanās reizēm.

No3199
2024 06 27 citi datumi
+ lidojums no: 1200
Ar lidojumu: 4399

Par Vjetnamu

Galvaspilsēta: Hanoja Ģeogrāfija: Vjetnama ir valsts Dienvidaustrumāzijā, tā aizņem Indoķīnas pussalas austrumu daļu. Ziemeļos Vjetnama robežojas ar Ķīnu, rietumos ar Laosu un Kambo

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

Izmitināšanas iespējas


Viesnīcas:


PHU HAI RESORT 4* »
(Deluxe)

Cena grupai 2 ceļotājiem (1 personai) - 3199 EUR + lidojums
Cena grupai 4 ceļotājiem (1 personai) - 2834 EUR + lidojums
Cena grupai 6 ceļotājiem (1 personai) - 2573 EUR + lidojums


Atrodas klusā Fan Tieto kūrorta zonā, 10 km attālumā no Fan Tieto, 200 km attālumā no Hošiminas, jūras krastā.

Piedāvājot viesnīcas viesiem augstākās kvalitātes pakalpojumus un pilnu servisu, Phu Hai Resort Hotel nodrošina Jūsu uzturēšanos tik komfortablu, cik vien iespējams. Bezmaksas Wi-Fi visos numuros, 24 stundu apsardze, ikdienas uzkopšana, fakss, dāvanu/suvenīru veikals viesnīcā.

Visi numuri ir eleganti mēbelēti, tajos ir skapis, dvieļi, čības, plakanā ekrāna televizors, spogulis. Ūdenssporta aprīkojuma īre, privātā pludmale, fitnesa centrs, sauna.

+ 3
BAMBOO VILLAGE 4* »
(Nova Deluxe)

Cena grupai 2 ceļotājiem (1 personai) - 3308 EUR + lidojums
Cena grupai 4 ceļotājiem (1 personai) - 2949 EUR + lidojums
Cena grupai 6 ceļotājiem (1 personai) - 2678 EUR + lidojums

Atrodas Fan Tieto kūrorta zonā, 7 km no Fan Tieto pilsētas, 7 km līdz Mui Ne, jūras krastā.
Viesnīcā ir 2 peldbaseini, starptautisks un Āzijas restorāns Strawy, spa, bezmaksas autostāvvieta un internets.Numuros ir plakanā ekrāna televizors, mini bārs un telefons.
Uzturēšanās laikā varat lasīt klusā bibliotēkā, sportot jogas studijā vai trenažieru zālē, kā arī izmantot automašīnu nomas un veļas mazgāšanas pakalpojumus.

+ 3
ANANTARA PT 5* »
(Deluxe okeāns)

Cena grupai 2 ceļotājiem (1 personai) - 3375 EUR + lidojums
Cena grupai 4 ceļotājiem (1 personai) - 4185 EUR + lidojums
Cena grupai 6 ceļotājiem (1 personai) - 2786 EUR + lidojums

Viesnīca atrodas bijušā kokosriekstu plantācijā ar 200 m garu pludmali, no kuras paveras skats uz Dienvidķīnas jūru. Viesnīca, kas atrodas jūras krastā, piedāvā plašu pakalpojumu un ērtību klāstu - bezmaksas WiFi visos numuros, 24 stundu apsardze, ikdienas uzkopšana, fakss, dāvanu/suvenīru veikals, privātā pludmale, sporta klubs, sauna, golfa laukums. Viesnīcā ir trenažieru zāle ar skatu uz mierīgu dārzu.

Visi numuri ir iekārtoti tā, lai viesi justos kā mājās, un dažos numuros ir LCD/plazmas televizors, bezmaksas šķīstošā kafija, bezmaksas tēja, bezmaksas sagaidīšanas dzēriens, čības, īpaši lielas akmens vannas, seifs, mini bārs.

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Izmitināšana 3-4* zvaigžņu viesnīcās ceļojuma laikā (13 naktis: 2 naktis Hanojā, 3 naktis Luangprabangā , 2 naktis Siemripā, 2 naktis Hošiminā, 1 nakts Kan To, 3 naktis Fantjetā izvēlētās kategorijas viesnīcā);
 • Iekšzemes lidojumi: Hanoja - Luangprabanga; Luangprabanga — Siemria; Siemripa — Hošimina;
 • Programmā norādītās ēdienreizes (13 brokastis, 3 pusdienas, 1 vakariņas);
 • Vietējā angliski/krieviski runājošā gida pakalpojumi;
 • Programmā norādītie transfēri;
 • Ieejas biļetes programmā norādītajos apmeklēšanas objektos.

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Aviobiļetes Rīga – Hanoja – Hošimina – Rīga ar vienu pārsēšanos (ap 1200 EUR, palīdzam iegādāties aviobiļetes);
 • Vjetnamas vīza (60 USD, tiek ielīmēta pasē un apmaksājama uz vietas, ir nepieciešama viena krāsaina pases fotogrāfija);
 • Laosas vīza (45 USD);
 • Kambodžas vīza (40 USD);
 • Medicīnisko izdevumu apdrošināšana ārvalstīs (no ~15 EUR, BTA apdrošināšana);
 • Personīgie izdevumi, vidēji 370 EUR vienam cilvēkam;
 • Dzeramnauda gidiem, šoferiem, šveicariem (obligāti, rekomendējama summa dienā ~6 USD/pers.).

Piezīmes

 • Ceļojumu organizators - UAB "Aza tours"
 • Apmeklējamo objektu secība var atšķirties atkarībā no sezonas.
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru - no 289 EUR
 • Bērnam līdz 12 gadu vecumam atlaide - no 144 EUR
 • Ceļojuma veids: individuālais ceļojums

Pasūtīt ceļojumu

No
3199

+ lidojums apie: 1200 visiem ar lidojumu: 4399
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthieta 2024-2025
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pikanta Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visa Vjetnama ar atpūtu
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vjetnama - Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.