Slovēnija - Horvātija ar atpūtu pie jūras. Ekonom tūre.

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

No678
2024 07 04 citi datumi
Lidojums iekļauts

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - ĻUBĻANA - KRK

Tikšanās starptautiskajā lidostā “Rīga” .

Aviolidojums Rīga-Ļubļana (Slovēnija) (~ 11:45-13:00).

Transfērs uz Horvātiju uz KRK salu. Ja laikapstākļi ļaus un nebūs ievērojama avioreisa aizkavēšanās, apstāsimies pie slavenā Bledas ezera.

Bleda ezeru ne velti dēvē par Slovēnijas pērli. Šī it kā pasakainā ūdenstilpe ar kristāldzidru ūdeni griezīgi zilā tonī ir ne tikai Eiropas skaistāko ezeru vidū, bet arī tūristu iecienīta.

Malinska atrodas Krkas salas rietumu krasta līcī. Apkārt esošie priežu meži sniedz patīkamu vēsumu un pasargā no saules, tuvākajā apkārtnē ir interesanti pastaigāties un pludmaļu tīrību apliecina Zilie karogi.

Jūs gaida patīkama brīvdiena lai noskaņotos uz Horvātijas viļņa, izbaudītu dienvidu kūrortpilsētas atmosfēru, nopeldētos tīrajā Adrijas jūrā, pasauļotos siltajā saulē, gardi pavakariņotu un dotos gulēt.

2.
diena
KRK - BAŠKA - VRBNIK


Ekskursijā uz lielāko un skaistāko Kvarneras līča salu – Krkas salu.

Vieniem Krka ir zelta sala, citiem zaļā oāze. Gan vieniem, gan otriem izjūtu ziņā ir taisnība. Pirmie novērtē šīs salas vērtības, ko piedāvā tūrisms, bet otriem būtiskāka ir daba un zaļā vide.

Nozīmīgākā pilsēta uz salas ir ar tādu pašu nosaukumu – Krka, tā burtiski apbur ar šaurajām un dzīvīgajām ieliņām pa kurām savulaik staigājuši romieši, Venēcijas stila mājīgajiem pagalmiem, ziedu ieskautajiem māju logiem un gleznaino promenādi, kur var iegādāties visdažādākos suvenīrus. Pilsēta ir bagāta ar dažādiem vēsturiskiem grieķu, romiešu pieminekļiem. Tomēr, lai arī Krka lepojas ar savu bagāto vēsturi, reizē tā ir ļoti dzīvīga un jautra pilsēta. Tajā ir tik dažādi veikali, labi zivju restorāni, un, protams, Jums noteikti jānogaršo vietējais Sladoled mājas saldējums!

Iepazinušies ar Krkas pilsētu, dodamies tālāk uz vēsturisko Baškas pilsētiņu, kuras lieliski aprīkotās pludmales uzskata par vienām no skaistākajām un populārākajām salā. Mēs par to pārliecināsimies, apstājoties un aptuveni divas stundas ļaujoties peldēm un atpūtai dzidrajā Adrijas jūras ūdenī.

Pēc atpūtas dodamies uz gleznaino Vrbnik pilsētu, kas izvietojusies uz 50 metrus augstas klints. Tā ir viena no pilsētām – cietokšņiem, kas Horvātijā saglabājusies vislabāk. Vēsturiskā pilsētas daļa atgādina labirintu un ir neticami skaista! Vrbnikā atrodas šaurākā iela pasaulē, turklāt tā iekļauta pat Ginesa rekordu grāmatā. Ielas platums ir tikai 60 cm un noteikti varēsiet pamēģināt iziet tai cauri. Pilsētā visapkārt virmo Vidusjūras garšaugu aromāts...

Bez arhitektūras bagātībām Vrbnik ir slavena arī brīnišķīgu balto vīnu Vrbnička žlahtina, kas darināts no īpašas vietējās šķirnes vīnogām. Vārds žlahtina tulkojumā no horvātu valodas nozīmē – cēls, un minētā vīna rakstura nots pilnībā atbilst šim apzīmējumam. Pēc vēlēšanās iespējama vīna un slavena vietējā brendija degustācija.

Pēc bagātīgās ekskursijas atgriešanās apartamentos.

3.
diena
KRK - ROVINJA - POREČ


Ekskursijā uz Istrijas pussalu apmeklējot vietējās pilsētas – Rovinju un Poreč.

Ekskursija sākas pa vienu no Horvātijas romantiskākajām un itāliskākajām pilsētām – Rovinju. Tās arhitektūra, vietējo dzīves stils, ielās valdošā atmosfēra tik ļoti atgādina Dienviditāliju. Šai pilsētai visvairāk piestāv apzīmējums – pasakaina! Tāda ir tās arhitektūra, kurā savas pēdas atstājuši visdažādāko laikmetu stili, ko piedzīvojusi Rovinja. Tikpat pasakains ir tās klimats – maigs, kā jau pieklājas Vidusjūras reģiona pilsētiņai. Neticami skaista ir piekraste, kas greznojas ar salu pērlēm. Tas viss paliks spilgtā atmiņā jebkuram, kurš būs kaut uz brīdi pabijis Rovinjā. Ne velti, meklējot prototipus saviem darbiem, pasaulslavenais zinātniskās fantastikas rakstnieks Žils Verns savulaik izvēlējies arī Rovinju.

Poreč.

Gar piekrasti atrodas krastmala no kuras pavērās skats uz tuvajām salām. Poreč ir ļoti interesanta arhitektūras ziņā, galvenās ielas ir celtas klasiskajā romiešu stilā, to krustojumā atrodas viens no skaistākajiem laukumiem - Marafor. Apkārtnē saglabājušās daudzas reliģiskas celtnes, no kurām vispazīstamākā ir Svētās Efraziusa Bazilika. Bazilikas zāles rotā brīnišķīga Bizantijas mozaīka, kura kļuva par pasaules nozīmes apskates vietu.

Noslēgumā atgriešanās apartamentos.

4.
diena
KRK

Brīva diena atpūtai pie jūras.

5.
diena
KRK

Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam (par papildus maksu 60 €) Jums doties aizraujošā izbraucienā ar kuģīti un zivju pikniku. Brauciena laikā mēs dosimies pa Kvarnera līci, kur izbrauksim zem visslavenākā tilta, kas savieno KRK salu ar kontinentu.

6.
diena
KRK

Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam (par papildus maksu 50 €) Horvātijas Nacionālo parku – Plitvices ezerus

Ir iespēja pavadīt vēl vienu brīnišķīgu dienu pie jūras vai pēc vēlēšanās doties ekskursijā uz vienu no lielākajiem (296,85 km2) un senākajiem parkiem Horvātijā (dibināts 1949. gadā), slaveno un romantisko Horvātijas Nacionālo parku – Plitvices ezeru (ieejas biļetes jāiegādājas atsevišķi, pieaug. ~ 39 €, bērnu no 7 līdz 18 gadiem ~ 20 €). Tas ir pasaules nozīmes objekts pie robežas ar Bosniju un Hercegovinu, kas iekļauts arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit visās debesu krāsās rotājas varavīksnes, ko rada neskaitāmi dažāda izmēra ūdenskritumi. 16 ezeru tīrajos ūdeņos dzīvo lielas zivis, kuras nemaz nebaidās no apmeklētājiem un gaida, kad viņi tās pabaros ar maizi – ēd gandrīz no rokas! Nacionālā parka fenomens ir ar ūdenskritumiem savstarpēji savienotie ezeri, visapkārt redzams īpašs kaļķakmens. Arī ezeru ūdens ir piesātināts ar kaļķi, savukārt katra šeit nokritusī lapiņa saglabā savu formu.

Plitvices ezerus ieskauj dižskābāržu un egļu audzes, blakus esošie meži atgādina taigu, kur labi jūtas daudzi dzīvnieki, piemēram, arī brūnie lāči, kas kļuvuši pat par Plitvices simbolu. Ja vien vēlaties saglabāt atmiņas par skaisti pavadīto dienu pie Plitvices ezeriem, vērts iegādāties suvenīru brūnā lāča formā. Jāatzīmē, ka šo vietu katru gadu apmeklē miljons tūristu.

Noslēgumā atgriešanās apartamentos.

7.
diena
KRK - ĻUBĻANA - RĪGA 

Brīva diena atpūtai pie jūras.

8.
diena
KRK


No rīta apartamentu atbrīvošana.

Došanās uz Ļubļanu. Gājēju ekskursija.

Ļubļana ir Slovēnijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta, kas atrodas Ļubļanicas upes krastos gleznainā ielejā. Tas ir valsts galvenais kultūras, transporta un ekonomikas centrs, kurā dzīvo gandrīz 300 tūkstoši cilvēku. Ļubļana ir viena no mazākajām un mājīgākajām Eiropas galvaspilsētām. Šeit ir interesanti vēstures un arhitektūras pieminekļi: vecā pils (Ljubljanki grad), antīkās un viduslaiku būves, 17. -18. gs. baroka ansambļi.

Došanās uz lidostu.

Lidojums Ļubļana – Rīga (~ 13:45-17:00)

No678
2024 07 04 citi datumi
Lidojums iekļauts

Par Horvātiju

Maza un koncentrēta, īsta miniatūru zeme…Paradīzes pludmaļu, tranzītostu pakalpojumu, finanšu un tūrisma centrs Vidusjūras pašā sirdī, izvietojusies uz trim apdzīvotām salām, ar sauli saderināta un droša- tā vilina tūristu pulkus visa gada garumā, bez tam valsts vārdu nes vēsturiskais un noslēpumainais bruņinieku ordenis. Dzīvesprieks un viesmīlība, laipnība un bezrūpība Maltas cilvēku sejās un smaidos aicināt aicina atgriezties &s

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

no 588 EUR

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums Rīga - Ļubļana - Rīga (Airbaltic)
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg
 • Dzīvošana apartamentos - 7 naktis
 • Pasažieru nodevas
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
 • Transporta pakalpojumi
 • Ekskursija pa Ļubļanu
 • Ekskursija KRK salā
 • Ekskursija Istrijas pussalā

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Izbraukums ar kuģīti 60.00€
 • Brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu „Plitvices ezeri” 50.00€
 • Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu 260.00€
 • Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu (no 07.04.2024-08.29.2024) 360.00€
 • Fiksētas vietas autobusā (15€)
 • 3-7 € nodeva no cilvēka par visu uzturēšanās periodu Horvātijā
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Piezīmes

 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

 

 

IN

Pasūtīt ceļojumu

No
678

visiem: 678 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Aviotūre Horvātija - Melnkalne ar atpūtu pie jūras ar ekskursijam. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Albānija. Atpūta pie jūras un ekskursijas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Rumānija - Bulgārija ar atpūtu pie jūras kūrortā Zelta Smiltis. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Uzbekistānas austrumu pasakas. Ekonom tūre
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.