Šrilanka: Lielā tūre

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

Ceļojuma programma :

Ceļojuma galvenie punkti:

 • Jūs redzēsiet augstos kalnos paslēptus budistu klosterus;
 • uzkāpsiet Sigirijas klinšu plato, no kura paveras elpu aizraujošie eksotiskie dabas skati;
 • pastaigāsities pa visā pasaulē slavenajām Ceilonas tēju plantācijām;
 • apmeklēsiet ziloņu patversmi Pinavela;
 • džipu safari laikā Nacionālajā dabas parkā uzzināsiet daudz interesantu faktu par savvaļas ziloņiem;
 • ceļojuma nobeigumā Jūs atpūtīsities apbrīnojami skaistā Indijas okeāna pludmalē;
 • ceļojumu var pielāgot atbilstoši Jūsu vēlmēm (individuāliem ceļojumiem).
1.
diena
RĪGA - KOLOMBO
Lidojums ar vienu pārsēšanos Eiropā uz Šrilankas galvaspilsētu Kolombo. 
2.
diena
KOLOMBO (vakariņas)
Kohomada, Sri Lanka (sveiki, Šrilanka)! Pēc ierašanās Kolombo starptautiskajā lidostā Jūs sagaidīs vietējs gids. Jūs gaida bagāta kultūras programma; Jūs iepazīsities ar lielisku un kontrastu pilnu Kolombo pilsētu, kurā mūsdienu debesskrāpji netraucē baudīt veclaiku valdzinājumu. Jūs redzēsiet 100-gadu pulksteņtorni, ēkas britu koloniālajā stilā un senlaiku tempļus. Staigājot pa šaurām ieliņām Jūs atradīsiet gleznaino Pettah tirgu, kur varēsiet iegādāties tradicionālus Šrilankas suvenīrus, visā pasaulē pazīstamo ceilonas tēju vai pagaršot vietējus ēdienus. Galvenais – neaizmirsties kaulēties! Apmeklējot hinduistu un budistu svētvietas, Jūs jutīsiet, cik cieši savijas savā starpā hinduisma un budisma gars. Iespaidu pilnas dienas beigās Jūs gaida vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
3.
diena
KOLOMBO - ANURADAPŪRA - KANDALAMA (brokastis un vakariņas)
Pēc brokastīm Jūs dosities uz Anuradhapuras pilsētu – īsto Šrilankas kultūras mantojuma pērli (brauciens aizņem ~4 stundas). Šī pilsēta ir faktiski muzejs zem klajas debess, tā ir budistu pasaules svētvieta, kur labi saglabājās vairāki klosteri un arheoloģiskie pieminekļi. Jūs apmeklēsiet Šrilankas arhitektūras šedevrus – budistu tempļus, jeb tā saucamas dagobas vai stupas, Tuparamu (Thuparama stupa) un Ruvanvelisaju (Ruwanweliseya stupa). Savulaik šīs dagobas bija uzceltas ideālā kupola veidā, diemžēl pēc vairākām restaurēšanām tempļu sākotnēja forma nav saglabājusies. Tālāk Jūs redzēsiet svēto koku Šri Maha Bodhi (Jaya Sri Maha Bodhi). Šis ir vecākais koks pasaulē, tā vecums ir 2200 gadu, ko apstiprina vēsturiskie dokumenti. Tuvumā Jūs gaida arī Bronzas pils, kurai kādreiz bija deviņi stāvi, pils jumts ir klāts ar bronzas loksnēm. Līdz mūsdienām saglabājušies pils stabi atgādina par kādreiz eksistējošās civilizācijas augsto attīstības līmeni. Vecajos laikos pilij bija pat deviņi stāvi, kuros dzīvoja 1000 mūku. Jūs redzēsiet Samadhi Budas statuju, kura attēlo īpašo Samadhi – dziļās meditācijas „šeit un tagad” – stāvokli. Tālāk Jūs gaida komfortabls brauciens no Anuradhapuras uz Kandalamu. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
4.
diena
KANDALAMA - SIGĪRIJA - POLONARUVA - KANDALAMA (brokastis un vakariņas)
Pēc brokastīm Jūs gaida brauciens uz Sigirijas klinšu plato (aptuveni 2.5 stundas). Jūs apmeklēsiet Lauvas klinti, kura atrodas 200 metru augstumā, apkārt tai ir biezi, eksotiski krāšņi džungļi. Izbaudiet šo reibinošo augstumu un iespēju distancēties no ikdienas rutīnas. Kāpjot pa vecām spirālveida kāpnēm pievērsiet savu uzmanību dažādiem putniem un citiem dzīvniekiem, tādiem kā ķirzakas un pērtiķi, ieklausieties pilsētas ausim neierastajās dabas skaņās.

Sigirijas alā Jūs varēsiet apskatīt visā pasaulē pazīstamās freskas – Debess meiteņu tēlus, kuras šobrīd no 500 palikušās tikai septiņpadsmit. Pat pēc 15 gadsimtiem viņas paliek daiļas un krāšņas. Pēcpusdienā Jūs gaida brauciens uz, varbūt, vispazīstamāko Šrilankas vietu – uz Polonaruvu. Šī vecpilsēta saglabā gadsimtu elpu un izstaro mieru un rāmumu. Jūs apmeklēsiet Gal Viharu – diženo klinti, kurā ir iekalti Budas tēli; Lotosa baseinu; karaļa Parakramabahu statuju un mākslīgo ezeru Samudra Parakrama. Jūs redzēsiet Polonaruvas svētvietas: Šivas templi, templi Lankasilaka Vihraja, seno svētnīcu Vatadage, akmens grāmatu Gal Pota un dagobu Kiri Vehera. Vakarā atgriešanās uz Kandalamu, kur Jūs gaidīs vakariņas un atpūta viesnīcā.

5.
diena
KANDALAMA - DAMBULA - MATALE - KANDI (brokastis un vakariņas) 
Pēc brokastīm Jūs dosities uz Dambullas klosteri – vienu no pazīstamākajiem un lielākajiem Šrilankas kalnu tempļiem. Tas ir pasakaini skaists budistu templis, kurš sastāv no piecām alām. Šajā klosterī Jūs atradīsiet vairāk nekā 150 Budas attēlus, vislielākais no kuriem ir milzīga 14 metru augsta Budas statuja. Iespaidu papildinās arī mūki, kuri pastaigājas apkārt templim.

Vēlāk garšvielu dārza apmeklēšana Matalē: šeit aug kanēlis, kardamons, pipari un citas garšvielas. Jūs uzzināsiet daudz interesantu noslēpumu un tradīciju.

Vakarā papilnam izbaudot garšvielu apbrīnojamus aromātus Jūs ieradīsieties lieliskajā Kandi pilsētā (UNESCO pasaules mantojuma objekts). Tā ir rosīga pilsēta, kurā ir daudz dārgakmeņu apstrādes meistardarbnīcu, batikas veikalu un ajurvēdiskās masāžas salonus. Jūs apmeklēsiet vietējo tirgu, Mākslu un amatu centru, kā arī Dārgakmeņu muzeju. Jūs arī redzēsiet Budas zoba templi, bet vakarā varēsiet paskatīties nacionālo kultūras programmu. Vakariņas un atpūta viesnīcā.

6.
diena
KANDI - PERADENIJA - NUVARA ELIJA (brokastis un vakariņas)
Pēc brokastīm izbraukšana uz Peradeniju, kur Jūs gaida neaizmirstama diena. Karaliskā botāniskā dārza apmeklēšana, kurš apbrīno ar savu skaistumu un platību. Dārza aug daudz brīnumainu un unikālu koku, augu un puķu. 

Dienas sensācija, kas ļaus Jums piedzīvot aizkustinošus un neaizmirstamus dzīves brīžus – brauciens uz Pinavelu. Šeit Jūs uzzināsiet par zilonēnu-bāreņu dzīvi. Pinavela ir zilonēnu-bāreņu patversme, kura tika dibināta 1975.gadā, tolaik tur bija tikai septiņi dzīvnieki. Šodien šie jau pieaugušie bārenīši priecājas par saviem mazbērniem. Šeit Jūs varēsiet novērot, kā zilonēni spēlējas, ēd un peldē.

Pēcpusdienā ceļojums uz augstkalnu pilsētu Nuvara-Eliju. Tā ir ideāla vieta visiem tējas cienītājiem un ne tikai viņiem. Šeit Jūs varēsiet novērot tējas lapu novākšanas un tējas ražošanas procesu, kā arī nogaršot un iegādāties pasaulē slavenāko ceilonas tēju. Jūs pavadīsiet jauku dienu izbaudot iespaidošus kalnu ainavu skatus, bet vakarā Jūs gaidīs vakariņas un atpūta viesnīcā.7.
diena
NUVARA ELIJA - JALA - KATARGAMA (brokastis un vakariņas) 
Pēc brokastīm Jūs dosities uz Jalu – lielāko Šrilankas nacionālo dabas parku. Pa ceļam Jūs varēsiet tīksmināties ap gleznainām ainavām: kalniem un ūdenskritumiem. Atbraucot Nacionālajā parkā Jūs gaida džipu safari, safari laikā Jūs varēsiet novērot dažādus eksotiskus dzīvniekus – savvaļas ziloņus, meža cūkas, sumbrus, lāčus, briežus, flamingus, pelikānus un krokodilus – viņu dabiskajā vidē. Ja paveiksies, Jūs redzēsiet pat leopardus. Šajā parkā dzīvo arī daudz eksotisko savvaļas putnu. Vienkārši turpiniet filmēt! Vakarā Jūs atbrauksiet uz Kataragamu, kur Jūs gaidīs garšīgas vakariņas. Viss, kas Jums ir vajadzīgs – tas ir saglabāt labu garastāvokli. Nakšņošana viesnīcā. 
8.
diena
KATARGAMA - GALLE - JŪRAS KŪRORTS (brokastis un vakariņas)
Šodien Jūs jauki pavadīsiet laiku Gallē salas dienvidu daļā un pēc tam atgriezīsieties atpakaļ (aptuveni 2 stundas). Galle ir vecākā Šrilankas osta, kur Jūs varat apskatīt Galles fortu (UNESCO pasaules mantojuma objekts). Ostu dibināja portugāļi, bet 1663. gadā to paplašināja holandieši. Pilsēta ir pazīstama ar izstrādājumiem no ziloņkaula ar smalkiem mežģiņu griezumiem. Jūs varēsiet redzēt vēl vienu iespaidošu ainu: zvejnieki makšķerē sēžot uz augstiem kārtiem. Ceļojums vēl nav beidzies! Pēcpusdienā Jūs dosities uz izvēlēto kūrortu Indijas okeāna rietumu piekrastē. 
9. – 12.  
dienas
ATPŪTA INDIJAS OKEĀNA KRASTĀ (pēc izvēles)
Laiks atpūsties! Dažas dienas Jūs baudīsiet mierīgu bezrūpīgu atpūtu salas baltajās smilšu pludmalēs, tīksminoties ap tropiskiem augiem, debeszilu ūdeni un sauli.

Tiem, kuri tomēr kāro pēc aktīvas atpūtas, mēs iesakām apmeklēt papildekskursiju uz Sinharadžas biosfēras rezervātu (Sinharaja Forest Reserve), kur Jūs varēsiet redzēt dažādus augus, čūskas, hameleonus, pērtiķus, ūdenskritumus un citus dabas brīnumus.

13.  
dienas
KŪRORTS – KOLOMBO –  RĪGA (brokastis)
Pēc brokastīm izbrauksiet uz Kolombo lidostu. Lidojums Kolombo –  Rīga ar pārsēšanos Eiropā.
14.  
dienas
ATGRIEŠANĀS UZ RĪGU
Ierašanās Rīgā.

 

Ceļojuma cena: no 1523 EUR + lidojums
 • Cena ir aprēķināta vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā;
 • Cenas var svārstīties atkarībā no sezonas;
 • Mēs iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo tad mēs varēsim piemeklēt izdevīgākas aviobiļetes.

Ceļojuma cenā ir aprēķināta izmitināšana 3* viesnīcās.

 • Jūs varat izvēlēties viesnīcas ar kategoriju 3+* (piemaksa 80 EUR).
 • Jūs varat izvēlēties viesnīcas ar kategoriju 4* (piemaksa 200 EUR).

Minimālais tūristu skaits – 1 cilvēks; braucot 4 vai vairāk cilvēkiem varēsim piedāvāt atlaidi. Cenas ceļojumam laika periodā no 10. decembra līdz 15. janvārim jautājiet aģentūrā.

Ēdināšanas veids:
BB - brokastis;
HB – brokastis un vakariņas;
FB – brokastis, pusdienas, vakariņas;
AI – viss iekļauts.

Iebraukšana visās viesnīcās no plkst. 12.00 līdz 14.00.

Viesnīcas:

Citrus Leisure Hotel 3* (standarta numurs, brokastis)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1523 EUR + lidojums

HERITANCE AHUNGALLE 5* (standarta numurs, brokastis)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1708 EUR + lidojums

Cinnamon Bey Hotel 5*  (standarta numurs, brokastis un vakariņas)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1615 EUR + lidojums

AVANI KALUTARA HOTEL 4* (standarta numurs, brokastis)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1668 EUR + lidojums

CLUB HOTEL DOLPHIN 4* (standarta numurs, brokastis)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1560 EUR + lidojums

Coco Royla Beach Resort 3* (standarta numurs, brokastis)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1523 EUR + lidojums

TANGERINE HOTEL 3* (standarta numurs, brokastis)
Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā 1533 EUR + lidojums

Par Šrilanku

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • sagaidīšana Šrilankas lidostā;
 • transfēri saskaņā ar programmu;
 • 6 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm un vakariņām;
 • 6 naktis izvēlētājā viesnīcā kūrortā;
 • vietējais gids Šrilankā (krieviski runājošs, pēc individuālā pasūtījuma ir iespējams angliski runājošs).

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • lidojums Rīga – Kolombo –  Rīga (ar vienu pārsēšanos Eiropā), cena ~750 eur;
 • veselības apdrošināšana;
 • Šrilankas vīza (izsniedz lidostā), 40 USD
 • fotografēšanas un video filmēšanas atļaujas;
 • pusdienas ceļojuma laikā;
 • dzeramnauda;
 • personīgie izdevumi, papildu ekskursijas;
 • piemaksa par vienvietīgo numuru ~390 EUR;
 • ieejas biļetes uz maksas apskates objektiem ~180 USD.

Piezīmes

 

 • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
 • Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no sezonas.
 • Vasarā dzīvojošajiem ziemeļu-austrumu salas daļā objektu apskates kārtība var atšķirties.
 • Ekskursijas angļu un krievu valodā par norādītām cenām var organizēt individuāli vienam tūristam. Ceļojuma laikā programma un objektu apmeklēšanas kārtība var tikt izmainīta tūristu drošības nolūkos, sakarā ar Šrilankas dabas īpatnībām, laika apstākļiem, politisko situāciju, kā arī, ja paradās tehniskas vai citas problēmas, kuras organizatori nevarēja paredzēt.
 • Ja mainās pakalpojumu cenas, kā arī svārstoties valūtas kursam, ceļojuma cena var tikt atbilstoši koriģēta. 
 • Programmu var organizēt individuāli.
 • Cena norādīta vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā.
 • Minimālais tūristu skaits – 1 cilvēks; braucot 4 vai vairāk cilvēkiem varēsim piedāvāt atlaidi. Cenas ceļojumam laika periodā no 10. decembra līdz 15. janvārim jautājiet aģentūrā. 
 • Ceļojuma cena ir atkarīga no aviobiļešu cenām iegādes brīdī, tāpēc ceļojuma cena un / vai datums var mainīties atkarībā no aviobiļešu tarifiem.
 • Ieejas biļetes uz maksas apskates objektiem ~180 USD.
 • Ceļojuma veids: individuālais ceļojums. 

Līdzīgi ceļojumi

Āzijas maģija: modernā Singapūra un eksotiskā Bali sala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē. Ekonom tūre. 15 dienas.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

2023-2024 Šrilanka ekskursijas programma ar brokastīm un vakariņām, pludmales atpūta
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Brīnumainā Šrilanka un atpūta Maldīvās
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.