Taizeme no Rīgas 2022-2023 (Bangkoka-Kvai-Pattaija-KohChanga)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

 Bangkoka (2 naktis) – Kvaj upe (1 nakts) – Pattaija (4 naktis) – Kočanga (4 naktis)

Košas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – tas paliks atmiņā vēl ilgi un Jūs noteikti vēlēsieties te atgriezties vēlreiz!

Ceļojuma programma :

1.  
dienas
Lidojums: Rīga – Stambula 12:05 - 16:05  (ceļā ~3 stundas). Izlido no Stambulas 20:55 (ceļā ~9 stundas).

2.   
dienas
Ielido Bangkokā plkst. 10:10. Pasu un muitas kontrole, tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz viesnīcu Bangkokā.

3.    
dienas
Pēc brokastīm tikšanās ar gidu un ekskursiju programma. Redzēsim visinteresantākos Bangkokas tempļus - Zelta kalna templi ar skatu laukumu (Wat Saket, pirms debesskrāpju būvniecības tas bija  Bangkokas augstākais punkts), lieliskais Rītausmas templis (Wat Arun, attēlots uz 10 batu monētas), Zelta Budas templis (Wat Traymit, Budas statuja, gatavota no 5500 kg tīra zelta), mūsdienu debesskrāpji un ielu tirdziņi. Brauciens ar tradicionālo „gardeguna” laivu pa Bangkokas kanāliem, iespēja redzēt gigantiskos samus, kas peld upē. Gardas pusdienas. Pēc ekskursijas - brīvais laiks. 

4.    
dienas
Agra celšanās un numuru atbrīvošana, lai dotos divu dienu braucienā uz Kančanaburi provinci. Tā ir satriecoši skaista vieta - zaļi pakalni, ūdenskritumi, nacionālie parki - daudzveidīgas iespējas atpūtai. Pirmā pietura pēc brokastīm - Ratchaburi province, uz Damnaen Saduak peldošo tirgu. “Gardeguna” taizemiešu laivās peldēsiet caur līkumotiem kanāliem, redzēsiet tradicionālās taizemiešu mājas uz pāļiem un taizemiešu tirgu. Nākamā pietura  - slavenais tilts pār Kvajas upi, kur uz mirkli attapsieties XX gadsimta vidū un detaļās uzzināsiet "Nāves ceļa" rašanās vēsturi.

Tālāk Jūs gaida pusdienas atvērtā restorānā. Pēc pusdienām dosieties uz Ziloņu ciematu, kur personīgi iepazīsieties ar šiem pārsteidzošajiem dzīvniekiem. Par papildu samaksu (ap 700 bati = 20 EUR) varēsiet ziloņa mugurā doties cauri džungļu biezokņiem. Pēc tam dosieties uz eksotisku viesnīcu, kas atrodas tieši uz ūdens - te varēsiet izpeldēties atvēsinošajā upē pēc piepildītās dienas.

5.   
dienas
Pamosties saullēktā rīta upes radītā vieglā šalkoņā nacionālā parka pašā vidū - vai var būt kas patīkamāks? Brokastis viesnīcā, pēc kurām dosieties uz termālajiem avotiem, kas slaveni savu ārstniecisko īpašību dēļ - Kančanaburi provinces lepnums. Bez ievērības nepaliks arī tējas namiņš ar iespaidīgo tēju kolekciju un Taizemes tautas medicīnas aptieka, kur uzzināsiet par visām noderīgajām īpašībām un, ja vēlēsieties, varēsiet iepriecināt sevi un savus tuviniekus ar patiešām vērtīgām dāvanām no šī ceļojuma. Tālāk gaida provinces lepnums - Sayok nacionālais parks. Ne velti Kančanaburi province nes "Taizemes zaļo plaušu" vārdu, jo te ir necaurejami tropiskie džungļi un mūžzaļi kalni, dziļūdens upes, trokšņaini ūdenskritumi, bet galvenais - pārsteidzoši tīrs gaiss. Par to varēsiet pārliecināties, peldot ar koka plostu pa Kvajas upi Sayok nacionālajā parkā, bet paši drosmīgākie varēs izpeldēties upē vestēs. Ikviens gribētājs varēs peldēties zem elpu aizraujošā Sayok Yai ūdenskrituma, kur būs nākamā pietura. Pēc tik aktīvām nodarbēm gardas pusdienas palīdzēs atgūt spēkus. Noslēgumā - atgriešanās Pattaijā.
6. – 8.    
dienas
Brokastis viesnīcā. Pattaijas pilsētas un apkārtnes apskates ekskursija:
Lielās Budas kalns;  Skatu laukums, no kura paveras aina uz pilsētu; Wat Yan tempļu komplekss;  Ķīniešu templis-muzejs; 100 metru augsti lielākie akmenī kalti Budas tēli; Čūsku ferma, čūsku šovs; Eksotisku dzīvnieku ādas veikals; Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Pie gida var iegādāties arī citas ekskursijas. 
9.   
dienas
Brokastis. Transfērs uz Kočangas salu (ceļā ~ 4 h 30 min, pārcelšanās ar prāmi 30 min). Sala tiek dēvēta par pēdējo paradīzes salu Dienvidaustrumāzijā. Paradīze – viennozīmīgi, Kočanga ir populāra vieta tiem, kas vēlas atgūties no lielpilsētu burzmas un trokšņainiem pūļiem. Iekārtošanās viesnīcā, brīvais laiks atpūtai pludmalē.
Transfērs uz salu notiek bez gida, tikai vadītāja pavadībā. Uz salas nav pieejami gida pakalpojumi.

10. – 13.  
dienas
Brokastis. Brīvais laiks atpūtai pludmalē.
14.   
dienas
Brokastis. Brīvais laiks, numura atbrīvošana līdz plkst.12:00. Transfers uz lidostu aptuveni ~ plkst. 13:00/14:00. Lidojums Bangkoka – Stambula plkst. 22:55
15.   
dienas
Ielido Stambulā plkst. 05:45, Stambula - Rīga plkst. 15:55 - 18:00.  

Par Taizemi

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • aviobiļete Rīga-Bangkoka-Rīga (Turkish Airlines) bagāža 30 kg un 8 kg rokas bagāža, ēdienreizes lidojuma laikā;
 • transfēri lidosta-viesnīca-lidosta;
 • viesnīcas ar brokastīm, standarta numurs (norādītā augstāk vai līdzīga līmeņa), 3 pusdienas 1 vakariņas;
 • programmā norādītās ekskursijas, krievu valodā

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 

 

 •  vīza LR nepilsoniem 85 EUR , vīzas kārtošanas laiks ~20 dienas. Vīzas iegūšanai vajadzīga pases kopija (pase derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā un tajā ir 2 brīvas lappuses), labas kvalitātes skanēta krāsaina fotogrāfija 3,5 x 4,5)
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam,  personīgie izdevumi, dzeramnauda utt.

Piezīmes

 • Ceļošana iespējama tikai vakcinētiem tūristiem un bērniem līdz 11,99 gadu vecumam, kas ceļo kopā ar vakcinētiem vecākiem;
 • Pec 12 gadu vecuma , ceļotajam Jābut vakcinetam
 • Lidojumi 06.11.2022; 19.02.2023; 21.02.2023;
  Rīga - Stambula 18:55-22:55
  Stambula - Bangkoka 01:50-14:55
  Bangkoka- Stambula 23:50-06:30
  Stambula - Rīga 15:55-18:00

*Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojumu laiku un pārvadātāju.

BR

Līdzīgi ceļojumi

Apvienotie Arābu Emirāti (Abū Dabī, Dubaija, Šardža, Fudžeira, Alaina). Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Āzijas maģija: modernā Singapūra un eksotiskā Bali sala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūra - Malaizija - Bruneja. Ekskursijas un atpūta Labuan un Borneo salās. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē. Ekonom tūre. 15 dienas.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.