Visa Vjetnama ar atpūtu

Ceļojuma priekšrocības

 •  

 • Jūs apmeklēsiet slavenākos budistu tempļus

 • Jūs iepazīsiet Sapas kalnu reģiona autentisko kultūru

 • Jūs peldēsiet pa Mekongas deltas upes šaurajiem kanāliem džungļos

 • Jūs peldēsiet ar tradicionālo liellaivu pa Halongas līci

 • Ceļojuma nobeigumā Jūs varēsiet atpūsties Fantjetas kūrotā, kurš ir slavens ar savām balto smilšu pludmalēm

No2487
2024 06 29 citi datumi
+ lidojums no: 1200
Ar lidojumu: 3687

Ceļojuma programma :

Vjetnama, ko dēvē par Sarkanā pūķa valsti, visiem labi zināma no vēstures mācību grāmatām, taču to, ko šajā valstī var redzēt, dzirdēt un nogaršot, nevar ne aprakstīt vārdos, ne parādīt fotogrāfijās. Senatnes un vēstures gara apmirdzēti arhitektūras pieminekļi, budistu tempļi, izteiktas franču koloniālā perioda pēdas, kaprīzas upes, kas glābj valsti no sausuma, dabiskums un noslēpumainība – tas viss pārsteidz Vjetnamas viesu iztēli. Tātad, dodamies ceļojumā pēc jauniem iespaidiem!
1.
diena
RĪGA – HANOJA


Lidojums ar pārsēšanos no Rīgas uz Hanoju.
2.
diena
HANOJA

Pēc nosēšanās Hanojas starptautiskajā lidostā un visu nepieciešamo dokumentu nokārtošanas ieceļošanai valstī, dosimies uz viesnīcu. Ja pēc ceļojuma neesat ļoti noguruši, iesakām apmeklēt vietējo restorānu un nogaršot tradicionālos vjetnamiešu virtuves ēdienus, bet pēc tam doties pastaigā pie slavenā Hoan Kiem ezera pilsētas centrā, kur nedēļas nogalēs pulcējas liels skaits cilvēku un uz ielas notiek dzīvās mūzikas koncerti, visu vecumu cilvēki mācās deju soļus, jaunieši izklaidējas, pastaigājas vecāki ar bērniem, un viss apkārt elpo brīvības un vienotības gaisu. Tas ir lielisks sākums Vjetnamas iepazīšanai! Nakts viesnīcā Hanojā. 
3.
diena
HANOJA — SAPA

(brokastis, pusdienas)
Mēs piedāvājam jums iepazīties ar Hanojas vēsturi apmeklējot burvīgo vecpilsētu . Šo pilsētas daļu vislabāk var iepazīt, braucot ar tradicionālo transportlīdzekli – rikšu. Apmeklēsim vēsturiski ļoti nozīmīgu vietu Hanojā – Ho Ši Mina mauzoleju. Tā ir Vjetnamas revolucionāra, aktīva valstsvīra, Vjetnamas Demokrātiskās Republikas prezidenta Ho Ši Mina kapa vieta un memoriālais komplekss milzīgajā Ba Dinh laukumā (Ba Dinh Square). Izstaigāsim franču dibināto Indoķīnas gubernatora parku, kur strādāja un dzīvoja Hošimins, apskatīsim franču koloniālā perioda ēkas un Vjetnamas dižā vadoņa automašīnu kolekciju un vasaras villu. Mēs redzēsim Pagodu uz vienas kolonnas - vienu no nozīmīgākajiem un īpašākajiem budistu tempļiem Vjetnamā. Tālāk dosimies uz tradicionālo vjetnamiešu leļļu teātra izrādi uz ūdens. Šis teātris uz ūdens, ko izveidojusi profesionālu leļļu meistaru komanda, ir nemitīgs prieks ne tikai tūristiem, bet arī vietējiem Hanojas iedzīvotājiem. Par harmonisku ekskursijas turpinājumu pēc izrādes kļūs Vjetnamas pirmās universitātes apmeklēšana, UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautais Literatūras templis darbojas jau astoņus gadsimtus. Apmeklēsim vienu no iespaidīgākajām un unikālākajām Hanojas vietām - nelielu Nefrīta kalna (Jade Mountain) templi, kas atrodas salā ezera vidū. Lai ieietu templī, jāšķērso simbolisks sarkans koka tilts. Pēcpusdienā transfērs uz Vjetnamas kalnu reģionu - Sapas pilsētu (300 km, ~6 stundas). Pēc ierašanās jums būs brīvais laiks, lai iepazītos ar pilsētu. Nakts viesnīcā Sapā.

4.
diena
SAPA – LAO KAI – TA VAN – KAT KAT

(brokastis)
Pēc brokastīm dosimies pārgājienā kājām (~7- 8 km), lai satiktu vietējos iedzīvotājus - hmongu, red-dao un citu tautību pārstāvjus, kas dzīvo viensētās Sapas terašu apkārtnē un ielejas ciematos. Apmeklēsim Lao Kai ciematu, kur izgatavo vīrakus ar vaniļas aromātu un izgriež skulptūras no vietējā akmens. Tālāk apmeklēsim Ta Van ciemata sākumskolu un bērnudārzu. Pēcpusdienā dodamies uz Kat Kat (Cat Cat Village) ciemu, kur skatīsimies vietējo dejotāju izrādi. Jums būs iespēja nogaršot kaltētu bifeļa gaļu un ceptus putnus, iegādāties dažādus vietējos suvenīrus, indigo krāsā krāsotu linu tekstilizstrādājumus un daudz ko citu. Šodien būs daudz soļu, lauku ceļu, bifeļu, kas klīst pa dubļiem, basām kājām skraidošu bērnu un terašu, terašu, terašu. Nakts viesnīcā Sapā.

5.
diena
SAPA — HANOJA

(brokastis)
Pēc brokastīm dodamies uz vietējo Sapas lauku tirgu, kur kā no pilnības raga tiek tirgotas artišoku lapas, vietējie dārzeņi, vardes, melnās vistas, bifeļu un suņu gaļa. Šī īpašā pieredze tuvinās jūs realitātei, ar kuru ikdienā saskaras vietējie iedzīvotāji. Vēlāk dosimies izpētīt Hoang Lien nacionālo parku: uzkāpsim uz miglas tītajiem “Debesu vārtiem” (pa ceļam, ja ļaus laika apstākļi, varam apskatīt Indoķīnas pussalas augstāko virsotni Fansipan, 3143 m), kur stāv jauns grezns budistu templis ar mazām takām un mitoloģiskiem tēliem. Apskatījuši “Debesu vārtus”, braucam uz Sudraba ūdenskritumu (Tak Bak), pa kura kāpnēm var nokļūt līdz gleznainākajiem ūdenskrituma posmiem un pāriet pāri tiltam. Pēcpusdienā izbraucam uz Hanoju (300 km, ~6 stundas). Tie, kas vēlas, var pavadīt vakaru vecpilsētā. Nakts Hanojas viesnīcā.

6.
diena
HANOJA — HALONGAS LĪCIS

(brokastis, pusdienas, vakariņas)
Pēc brokastīm dosimies uz Dienvidķīnas jūru un elpu aizraujošo Halongas līci (180 km, ~4 stundas). Pēc ierašanās mēs iekāpsim gleznainā laivā (tādas var redzēt filmās par 19.gadsimta koloniālo periodu) un tuvāk apskatīsim pārsteidzošākos klinšu veidojumus un vietējo floru. Pusdienas uz kuģa klāja – baudiet to brīnišķīgā kruīza laikā pa Halongas līci. Viens no neaizmirstamākajiem kruīza mirkļiem Halongas līcī ir izbraucieni ar mazām laiviņām, lai tuvāk izpētītu klintis un iekšējas
alas. Pēc izkāpšanas krastā uzkāpsim augstā klintī, no kuras pavērsies brīnišķīgi panorāmas skati. Apmeklēsim arī iespaidīgās stalaktītu un stalagmītu alas, par kurām Halongas tautai ir dažādas leģendas. Pēc ekskursijas var nopeldēties zilajā līča ūdenī. Vakarā ieplānota kulinārijas meistarklase ar vietējo ēdienu degustāciju. Nakšņošana kruīza kuģī ar visām ērtībām.

7.
diena
HALONGAS LĪCIS  — HANOJA — HOJANA

(brokastis, pusdienas)
Jau pamostoties, tie, kas vēlas, var doties uz kuģa klāju un pieredzējuša instruktora vadībā iemācīties pareizi izpildīt tradicionālos vjetnamiešu labsajūtas un fiziskās un garīgās harmonijas tai chi vingrinājumus. Šie vingrinājumi ir ikdienas daļa no rīta rituāla daudziem vjetnamiešiem, kuri visu mūžu ir aktīvi, nodarbojas ar fizkultūru un tāpēc izskatās un jūtas lieliski visa mūža garumā. Pēc vingrošanas jūs gaida vieglas brokastis un brīvais laiks, lai nopeldētos līcī. Pēc ierašanās ostā brauksim uz Hanojas lidostu. Lidojums uz Centrālo Vjetnamu – Danangu. Pēc ierašanās mūs nogādās unikālajā laternu un gaismu pilsētā – Hojanā, kas pastāv jau 500 gadus un pazīstama kā tirdzniecības, zīda, tekstila un transkulturāla pilsēta. Vakara pastaiga pa laternu apgaismotajām vecpilsētas ielām. Mēs iesakām izmantot brīvo laiku, lai apmeklētu nakts tirgu, mājīgas kafejnīcas ar dzīvo mūziku vai izbraukt ar kuģīti pa Tubonas upi, lai labāk izjustu pilsētas seno koloniālo atmosfēru.
Nakts viesnīcā Hojanā.

8.
diena
HOJANA — ZELTA TILTS

(brokastis)

Šodien mēs iepazīsim Hojanas (Hoian) pilsētu. Nepalaidīsim garām flīzēm klāto Japāņu tiltu (Chùa Cầu), kas celts 16. gadsimtā, tilts nav mainījies laiku gaitā un saglabājis savu dekoratīvu japāņu stilu. Apbrīnosim arī Ķīnas templi (Quan Cong). Neparasti izskatās rozā ķieģeļu un glazēto zaļo, ar mītisku pūķu un vienradžu attēliem rotāto bruģakmeņu kombinācija. Apmeklēsim vienu no koka ķīniešu tirgotāju mājām Tan Ky, kura ir uzcelta pirms dažiem simtiem gadu. Pēcpusdienā piedāvājam ekskursiju uz Zelta tiltu (Cau Vang). Lai tur nokļūtu, mums būs jādodas uz pasaulē garāko trošu ceļu Ba Na, kura kopējais garums ir vairāk nekā 5 km un kas ved uz Anam kalniem (Truong Son). Brauciens ar trošu vagoniņu pusotra kilometra augstumā, vērojot elpu aizraujošas Danangas, džungļu un jūras ainavas, būs neaizmirstams skats pat vispieredzējušākajiem ceļotājiem. 2018. gadā tika īstenots jauns unikāls risinājums grandiozajam simts gadu vecajam franču projektam - kūrortiem kalnu nogāzēs. Tas ir 150 m garš “zelta” gājēju tilts, ko atbalsta milzu rokas, kas paceļas virs kalniem un mežiem. Atgriešanās viesnīcā Hojanā. Brīvais laiks. Apmeklējiet Hoi An Lune centru Hojanas centrā, lai redzētu Teh Dar Show* izrādi, kas ietver akrobātiskos numurus, tradicionālo mūziku un dejas. Skatoties šo izrādi, jūs vairāk uzzināsiet par Vjetnamas kultūru.

9.
diena
HOJANA — HUE

(brokastis)
Pēc brokastīm mūs sagaida vēl viens aizraujošs piedzīvojums: sēdīsimies tradicionālajās vjetnamiešu zvejnieku laivās un burāsim pa kanāliem starp palmu audzēm, lai makšķerētu krabjus. Pēcpusdienā dodamies uz Hue pilsētu (110 km, ~3 stundas). Mēs brauksim uz Marmora kalniem (Ngu Hanh Son). Kaļķakmens un marmora kalni ir nosaukti piecu stihiju vārdā - Kim (metāls), Thuy (ūdens), Moc (koks), Hoa (uguns) un Tho (zeme). Kalnu grotās un alās atrodas budistu un hinduistu tempļi. Mēs kāpsim pa unikālajām dabīgā marmora kāpnēm, apskatīsim nelielu budistu klosteri, uzzināsim par seno kultūras mantojumu un baudīsim burvīgus skatus no kalna virsotnes. Pēc vietējo amatnieku akmens meistardarbu apskates mēs pacelsimies uz Hai Van Pass pārēju - Mākoņu jūru. Pēc kalnu pārējas šķērsošanas apmeklēsim slaveno Lang Co pludmali, kur ir daudz stārķu un austeru. Vakarā sasniegsim Vjetnamas vēsturisko galvaspilsētu Hue. Brīvais laiks pilsētā. Nakts Hue viesnīcā.

10.
diena
HUE — HOŠIMINA

(brokastis)
Pēc brokastīm jūs gaida burvīgs un romantisks ceļojums ar privātu kruīza kuģi pa Smaržīgo upi (Song Huong). Jūs apmeklēsit "Debesu vecenes" templi-pagodu (Thien Mu) un iespaidīgo Minh Mang imperatora kapu. Tālāk jūs redzēsiet bijušo karalisko rezidenci - Aizliegto pilsētu , kas tagad ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Jūs apmeklēsiet arī skaistu dārza māju, kas kādreiz piederēja karaliskajai ģimenei, un izbaudīsiet bijušās Vjetnamas galvaspilsētas izsmalcināto atmosfēru. Vēlāk jūs atvedīs uz lidostu, lai dotos uz Hošiminu. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Hošiminā.

11.
diena
HOŠIMINA — KU ČI — HOŠIMINA


(brokastis)
No rīta dosimies uz Ku Či tuneļiem (Cu Chi Tunnels), kas veltīti bēdīgi slavenajam Vjetnamas karam. Tuneļi atrodas džungļu rajonā, kur notika kaujas starp vjetnamiešiem un amerikāņiem. Pastaigāsimies pa mežu, kas ataudzis no jauna pēc dioksīna iedarbības, redzēsim joprojām saglabājušos, vjetnamiešu partizānu izraktos tuneļus un uzzināsim, kādi slazdi un triki tika izgudroti, lai aizsargātos pret amerikāņu iebrukumu Indoķīnā. Par papildus samaksu interesenti varēs šaut no veciem automātiem speciāli atvelētajā laukumā*. Nogaršosim partizānu tēju un savvaļas kartupeļus un, iespējams, sapratīsim kaut nelielu daļu no tā, kas šajā reģionā notika pirms 1975. gada. Pēc atgriešanās mūs gaida ekskursija pa Hošiminas pilsētu: vecākais pilsētas tirgus Ben Thanh, Dievmātes katedrāle, Atkalapvienošanās pils un Kara upuru muzejs, Prezidenta pils (no ārpuses), pasta ēka - franču koloniālā perioda mantojums. Mēs turpināsim savu ceļojumu ar rikšu un iegremdēsimies pilsētas ielu burzmā, kur dzīvo vairāk nekā 8 miljoni cilvēku un pārvietojas miljoniem motorolleru un automašīnu. Vakarā brīvais laiks šopingam un pastāvīgai pastaigai pa Vjetnamas tālāko rietumu pilsētu. Nakts viesnīcā Hošiminā.
12.
diena
HHOŠIMINA — MEKONGA DELTA — FANTJETA

(brokastis, pusdienas)
Pēc brokastīm dosimies uz iespaidīgo Indoķīnas pussalas Mekongas upi (70 km, ~2 stundas). Mekongas upes delta ir unikāls dabas brīnums. Kuģojot pa šaurajiem upes kanāliem džungļos, jūs iepazīsiet vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi - viņi ir labi pielāgojušies apkārtējiem apstākļiem un dzīvo harmonijā ar dabu. Vietējās būdiņas stāv uz mazām saliņām, kuras ieskauj applūstošas pļavas vai džungļi. Jūs uzzināsiet, kā no kokosriekstiem tiek gatavotas vietējas konfektes, nogaršosim arī vietējus augļus. Jūs apmeklēsiet nozīmīgākās Mekongas deltas salas un vienā no tām ieturēsiet pusdienas ar iespēju nogaršot vietējo zivi ar nosaukumu "ziloņa auss". Ja paspēsim, apmeklēsim čūsku audzēšanas fermu. Vakarā transfērs uz Fantjetas (Phan Thiet) kūrortu (270 km, ~5 stundas). Nakts viesnīcā.

13 – 14.
dienas
ATPŪTA FANTJETĀ

(brokastis)
Fantjeta (Phan Thiet) ir īsta tropu paradīze un atpūta ķermenim un dvēselei. Pat 25 km balto smilšu pludmales, zaļi eksotiski meži ar Rietumu iedzīvotājiem neierastiem augiem un, protams, brīnišķīga, zila un silta Dienvidķīnas jūra – kas gan vēl būtu vajadzīgs pasakainai atpūtai? Mēs šeit pavadīsim dažas dienas. Nepalaidiet garām iespēju satikt vietējos iedzīvotājus. Šeit dzīvo draudzīgi un atsaucīgi vjetnamieši, kuri ir gatavi palīdzēt jums iepazīt vietējo kultūru un labprāt pastāstīs dažādus stāstus no ikdienas dzīves. Nogaršojiet vjetnamiešu virtuvi. Šis kūrorts ir slavens ar saviem unikālajiem zivju ēdieniem un iepriecinās jūs ar vairākiem maziem un mājīgiem vietējiem restorāniem. Apkārtnē ir
daži labiekārtoti golfa laukumi un iespaidīgi tempļi. Netālu atrodas sarkanās un baltās smilšu kāpas, kur var braukt ar kvadrocikliem*. Aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvāts kaitsērfings vai vindsērfings*. Arī iesakām palutināt sevi un izmēģināt dažādas SPA un citas labsajūtas procedūras un masāžas*. Nakts viesnīcā.

*par papildus samaksu

15.
diena
FANTJETA — HOŠIMINA — RĪGA

(brokastis)
Brīvais laiks līdz pusdienām. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Hošiminu lidojumam uz Rīgu (200 km, ~5 stundas).

16.
diena
RĪGA

Atgriešanās mājās.
No2487
2024 06 29 citi datumi
+ lidojums no: 1200
Ar lidojumu: 3687

Par Vjetnamu

Galvaspilsēta: Hanoja Ģeogrāfija: Vjetnama ir valsts Dienvidaustrumāzijā, tā aizņem Indoķīnas pussalas austrumu daļu. Ziemeļos Vjetnama robežojas ar Ķīnu, rietumos ar Laosu un Kambo

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

Izmitināšanas iespējas

Viesnīcas:

PHU HAI RESORT 4* »

Atrodas klusā Fan Tieto kūrorta zonā, 10 km attālumā no Fan Tieto, 200 km attālumā no Hošiminas, jūras krastā.

Viesnīcas piedāva viesiem augstākās kvalitātes pakalpojumus un pilnu servisu. Phu Hai Resort Hotel nodrošina Jūsu uzturēšanos tik komfortablu, cik vien iespējams. Bezmaksas Wi-Fi visos numuros, 24 stundu apsardze, ikdienas uzkopšana, fakss, dāvanu/suvenīru veikals viesnīcā.

Visi numuri ir gaumīgi mēbelēti un aprīkoti ar tādām ērtībām kā skapis, dvieļi, čības, plakanā ekrāna televizors, spogulis. Viesnīcas ūdenssporta aprīkojuma īre, privātā pludmale, fitnesa centrs, sauna ir ideālas vietas atpūtai un relaksācijai.


+ 3
BAMBOO VILLAGE 4*
»

Viesnīca jūras krastā. Blakus smiltīm. Attālums līdz lidostai ir aptuveni 200 km (Hošiminas pilsēta). Viesnīca atrodas netālu no kūrorta galvenās ielas (Ham Tieno). Viesnīca tika atvērta 1998. gadā. Renovēts 2014. gadā Istabu skaits ir 147.


+ 3
ANANTARA PT 5* »

Viesnīca atrodas bijušā kokosriekstu plantācijā, ar neto 200 m līdz Dienvidķīnas jūrai.Atrodas jūras krastā, viesnīca piedāvā plašu ērtību klāstu - bezmaksas WiFi visos numuros, 24 stundas diennaktī, ikdienas uzkopšana, fakss, dāvanu/suvenīru veikals, privātā pludmale, sporta klubs, sauna, golfa laukums. Viesnīcā ir trenažieru zāle ar skatu uz mierīgu dārzu.

Visi numuri ir iekārtoti tā, lai viesi justos kā mājās, un dažos numuros ir LCD/plazmas televizors, bezmaksas šķīstošā kafija, bezmaksas tēja, bezmaksas sagaidīšanas dzēriens, čības, lielas akmens vannas, seifi, mini bāri.

 

Viesnīcas tūres laikā var tikt mainītas bez iepriekšējās brīdināšanas.
Atpūtu var pagarināt vai arī saīsināt.
Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no avio biļešu cenas uz pirkšanas brīdi.

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Izmitināšana 3-4* viesnīcās un uz kuģa (13 naktis: 2 naktis Hanojā, 2 naktis Sapā, 1 nakts uz kuģa Halongas līcī, 2 naktis Hojanā, 1 nakts Hue, 2 naktis Hošiminā, 3 naktis Fantjetā);

 • Programmā norādītas ēdienreizes (13 brokastis, 4 pusdienas, 1 vakariņas);

 • Vietējā angliski/krieviski runājošā gida pakalpojumi;

 • Programmā norādītie transfēri;

 • Vietējie lidojumi Hanoja - Hue, Dananga - Hošimina;

 • Programmā norādītas ekskursijas;

 • Ieejas biļetes programmā norādītajos apmeklēšanas objektos.

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Aviobiļetes Rīga – Hanoja – Hošimina – Rīga ar vienu pārsēšanos (ap 1200 EUR, palīdzam iegādāties aviobiļetes);

 • Vjetnamas vīza (25 USD, tiek ielīmēta pasē un apmaksājama uz vietas, ir nepieciešama viena krāsaina pases fotogrāfija);

 • Medicīnisko izdevumu apdrošināšana ārvalstīs (no ~20 EUR, BTA apdrošināšana);

 • Papildekskursijas, izklaides un pakalpojumi, kas nav minēti programmā vai atzīmēti ar * (šaušana no automātiem Ku Či tuneļos - 1-2 USD/pers.,Teh Dar Show - 45 USD/pers.);

 • Piemaksa par vienvietīgo numuru (no 405 EUR, ja atpūtas laikā izvēlaties Phu Hai Resort viesnīcu);

 • Dzeramnauda gidiem, šoferiem, šveicariem (obligāti, rekomendējama summa dienā ~6 USD/pers.);

 • Dzērieni pusdienu un vakariņu laikā;

 • Personīgie izdevumi.

Piezīmes

 • Ceļojumu organizators - UAB "Aza tours".

 • Sakarā ar izmaiņām aviokompāniju grafikos, lidojumu laiki var mainīties, ja tas notiks - menedžeris nekavējoties jūs informēs.

 • Ja ceļojuma aprakstā nav norādīts citādi, programmā pēc noklusējuma ir norādīta zemākā cena vienai personai divvietīgā numurā vai kajītē.

 • Organizators patur tiesības koriģēt ekskursiju secību ceļojuma laikā.

 • Atpūtas laiku var pagarināt vai samazināt.

 • Par ceļojuma cenām no 15/12 līdz 06/01 jautājiet aģentūrā. Cena ir atkarīga no lidmašīnu biļešu cenām, kas ir spēkā iegādes brīdī, tāpēc, mainoties aviobiļešu cenai, ceļojuma cena un/vai datums var mainīties.

 • Ceļojuma veids: individuālais ceļojums.

 

 

KL

Braucienu var pilnveidot

   

  • Ceļojumu var pagarināt, pasūtot ilgāku atpūtu Fantjetā vai Fukuok salā.

  • Ceļojumu var pagarināt, izvēloties ekskursiju uz Laosu;

  • Ceļojumu var pagarināt, izvēloties avio ekskursiju uz Kambodžu 2n/3d.

Pasūtīt ceļojumu

No
2487

+ lidojums apie: 1200 visiem ar lidojumu: 3687
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthieta 2024-2025
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pikanta Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indoķīna: Vjetnama - Laosa - Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vjetnama - Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.