Informācija tūristam

Īsā informācija tūristam, kas sniedz atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.

Vīza. Vīza. Iegādājoties ceļojumu precizējiet, vai Jums ir vajadzīga attiecīgas valsts (vai valstu) iebraukšanas vīza. Ja vīza ir nepieciešama, noskaidrojiet pie aģenta sekojošus jautājumus: kādi dokumenti ir nepieciešami vīzas noformēšanai, kad un kādā veidā tie tiks nodoti noformēšanai, cik maksā vīza. UZMANĪBU!: citu valstu pilsoņiem (izņemot Latvijas pilsoņus un nrpilsoņus), vieta (valsts), noformēšanas iespējas un termiņi tiek noteikti individuāli. Informācija par Latvijas Republikas robežas šķērsošanas kārtību ir pieejama Valsts Robežsardzes mājas lapā www.rs.gov.lv Atpakaļ »

Izbraukšanas vieta un laiks. Pirms parakstīt līgumu uzmanīgi pārbaudiet, vai ceļojuma datumi ir norādīti pareizi. Dodoties ceļā ar čartera reisiem vai autobusiem vienu dienu pirms izbraukšanas piezvaniet Jūsu aģentam uz zemāk norādītajiem tālruņu numuriem un precizējiet izbraukšanas vietu un laiku. Parakstot līgumu tiek norādīti dati, kas ir aktuāli uz biļetes pirkšanas brīdi, tāpēc precīzu izbraukšanas laiku Jūs varat uzzināt tūroperatora mājas lapā vai arī piezvanot tūraģentam. Atpakaļ »

Dokumenti. Ceļojot obligāti jāņem līdzi pase, neviens cits dokuments ārpus valsts robežas neapliecina personas datus. Pases derīguma termiņš uz izbraukšanas brīdi nedrīkst būt mazāks par 6 mēnešiem. Ja Jūsu pases derīguma termiņš ir mazāks, precizējiet pie ceļojuma organizatora izbraukšanas iespēju. Ja ceļojumam ir vajadzīgas biļetes, viesnīcas vaučers un dokumenti ekskursijām, neaizmirstiet paņemt tos līdzi. Atpakaļ »

Cenā iekļauts. Ja Jūs neesat pārliecināti, kas tieši ir iekļauts ceļojuma cenā, precizējiet aģentūrā. Ja Jūsu pasūtītais ēdināšanas veids „viss iekļauts”, lūdzu, precizējiet, kas tieši ir iekļauts un par ko būs jāpiemaksā. Atpakaļ »

Samaksa. Pārbaudiet ceļojuma apmaksas termiņus. Parasti ceļojums jāapmaksā 30 dienas iepriekš pirms izbraukšanas. Par dažiem ceļojumiem ir jāsamaksā vēl agrāk. Atpakaļ »

Viesnīcas apstiprināšana. Pievērsiet uzmanību tam, ka pasūtot ceļojumu ar atpūtu vai eksotisko tūri, Jums tiek rezervētas aviobiļetes, viesnīcas rezervācija tiek apstiprināta 1-3 dienu laikā. Ja Jūsu izvēlētā viesnīca netiks apstiprināta, ar Jums sazināsies mūsu aģents un piedāvās iespējamu alternatīvu variantu. Pretējā gadījumā Jūsu nauda tiks Jums atgriezta atpakaļ. Atpakaļ »

Dokumenti ceļojumam. 1-3 dienas iepriekš pirms eksotiskā ceļojuma mēs nosūtīsim Jums pa elektronisko pastu vai arī izdrukāsim un atdosim Jums mūsu aģentūrā. Atpakaļ »

Lūdzam obligāti informēt Jūsu konsultantu, ja ceļojumā dodas personas ar ierobežotām kustības spējām vai jaunlaulātie. Abos gadījumos  var izmainīties izvietošanas apstākļi viesnīcā. Grūtniecēm ceļojot ar lidmašīnu aviokompānija var pieprasīt ārsta izziņu. Atpakaļ »

Biļešu apmaiņas un atgriešanas noteikumi. Tūrists atgriežot biļeti pēc savas iniciatīvas ir tiesīgs saņemt atlīdzību par atgriezto biļeti, saskaņā biļešu iegādes klasi un to noteikumiem. Ja pasažieris ir brīdinājis aviopārvadātāju 24 stundas pirms lidmašīnas izlidošanas vai agrāk, viņš var saņemt par biļeti samaksāto summu izņemot aviokompānijas nodevas (saskaņā ar biļešu iegādes noteikumiem). Ja pasažieris atteicas no lidojuma mazāk, nekā 24 stundas pirms reisa izlidošanas, viņam atgriež tikai lidostas nodokļi . Biļetes vērtības atlīdzība notiek biļetes iegādāšanas vietā, parādot dokumentu, kas apliecina biļetes īpašnieka personu. Citām personām biļetes vērtība var tikt atlīdzināta iesniedzot notāra apstiprināto pilnvaru. Bieži biļešu atgriešanas nosacījumi ir atkarīgi no konkrētām aviokompānijām. Izlidojot no Rīgas  biļetes atgriešanas nosacījumi ir atkarīgi no biļetes tarifa grupas, kā arī no biļetes atgriešanas iemesla. Arī datuma/virziena izmaiņas nosacījumi ir atkarīgi no apkalpošanas klases. Katra aviokompānija patur sev tiesības patstāvīgi noteikt biļešu atgriešanas un apmaiņas nosacījumus. Čartera programmas anulācijas gadījumā (pēc tūrista iniciatīvas) atgriešanas noteikumi - saskaņā ar noslēgtu līgumu. Atpakaļ »

Apdrošināšana. Pirms doties ceļojumā pārliecinieties, ka Jums medicīnas izdevumu apdrošināšana ārvalstīs. Ja Jums tādas apdrošināšanas nav, varat iegādāties to pie mums. Arī ieteicam Jums iegādāties neizbraukšanas apdrošināšanu. Vairāk informācijas par apdrošināšanu Jūs varat uzzināt pie mūsu aģentiem. Atpakaļ »

Lidošanas un bagāžas pārvadāšanas noteikumi. Ja Jūs dodaties ceļojumā ar lidmašīnu obligāti iepazinieties ar aviopārvadājumu noteikumiem. Atpakaļ »