Malaizija | Par Malaiziju

Malaizija ir populārs tūrisma galamērķis kontinentu Āziju un piesaista apmeklētāju, kas ierodas šeit brīvdienas katru gadu skaitu. Bet pirms iekāpšanu uz brīvdienu uz šo skaisto valsti, tas ir labāk, ja viens ir aprīkots ar visu veidu Malaizija tūrisma informācijas, kā tas ļaus viens viegli pārvietoties valstī.
Vīza ir nepieciešama visu laiku ceļošanai uz Malaiziju. Vīzas, ir nepieciešama visu laiku ir šādu valstu pilsoņi: Afganistāna, Angola, Bangladeša, Butāna, Botsvāna, Burkinafaso, Kamerūna, Centrālāfrikas Republikā, China (PR), Kongo (Rep), Congo (Dem Rep), Kotdivuāras, Djibouti, Ekvatoriālā Gvineja, Eritreja, Etiopija, Gana, Gvinejas-Bisavas, Indija, Libērija, Mali, Mjanma, Mozambika, Nepāla, Niger, Nigērija, Pakistāna, Ruandā, Šrilankas, Taivānas un Rietumsahāra. Lielākā daļa apmeklētāju nav nepieciešama vīza, lai ieceļotu Malaizija, ja laika posms ir mazāks par 1 mēnesi un vizītes mērķis ir uzņēmējdarbības vai sociālo. Tuvākā Malaizijas vēstniecībā palīdzēs jums attiecībā uz vīzu noteikumus.

Klimats Malaizijā ir tropu bez ļoti augsta temperatūra. Dienas ir ļoti silts, bet naktis ir diezgan vēss. Tas ir grūti vispārināt klimats Malaizijā, kā nokrišņu daudzums ir atkarīgs no austrumu un rietumu krastiem, saskaņā ar valdošo musonu vēji. Ir ieteicams, ka jūs ceļojat uz Malaiziju un viegls kokvilnas veļa, ko parasti nēsā visu gadu. Hidroizolācijas ieteicams visu gadu, jo jūs nekad nezināt, kad tas iespējams lietus.

Malaizijas valūta ir Malaizijas ringits. Naudas mainītāju ir pieejams visvairāk vietas Malaizijā, bet ir ieteicams veikt dažas ceļotājiem čekus. Ir aptuveni 5 ringitts £ 1. Jūs varētu saņemt vislabāko valūtas maiņas likmes ir no ielas moneychangers. American Express, VISA, Diners un Master Card plaši pieņemts pa veikaliem un viesnīcas, Malaizijā.

Ir ieteicams, ka jūs veicat ceļojumu apdrošināšana pirms apmeklējuma Malaizija. Ir daudzas apdrošināšanas kompānijas, kas parūpēsies par jūsu apdrošināšanas plāniem, ceļojot uz Malaiziju.
Vispārējie tīrības un higiēnas standarti ir augsti, Malaizijā. Ūdensvada ūdens ir droši dzert, bet ir ieteicams dzert ūdeni pudelēs.

Bahasa malajiešu ir Malaizijas valsts valodas. Latviešu valoda tomēr ir plaši runā un sakari nav liela problēma.

Vadītāja ir Malaizijas kreisajā pusē. Ceļi ir lielas zīmes, publicēts angļu valodā un Benzīns ir Apvienotajā Karalistē cenas daļu. Pilns britu braukšanas nepieciešama licence.