Klasiskā Meksika. Ekonom tūre.

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

No2048
2024 04 02 citi datumi
Lidojums iekļauts

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - STAMBULA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums uz Stambulu. Izmitināšana viesnīcā.

2.
diena
STAMBULA


Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Stambulā (piemaksa 35€) vai transfērs uz Stambulas centru (piemaksa 25 €)

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz vecpilsētu, aplūkosim Zilo mošeju , kuru vēl dēvē par Sultanahmeta mošeju,seno hipodromu, Sofijas katedrāli kā arī Topkapi pili (ārējā apskate). Uz neilgu laiku apstāsimies Taksima laukumā, lai turpinātu eksursiju, pa ceļam baudot ielu muzikantu izpildījumu. Pastaigāsimies pa autentisko un ļoti mājīgo Istiklalas ielu, kura ir slavena ar neskaitāmiem veikaliem, suvenīru bodītēm un mājīgām kafejnīcām. Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim neatkārtojamo un noslēpumaino Stambulas gaisotni.

Transfērs uz lidostu.

3.
diena
STAMBULA - MEHIKO

Aviolidojums Stambula - Mehiko

Ielidojam Meksikā no rīta.

Mūsu iepazīšanās ar Meksiku sāksies ar apskates ekskursiju vēsturiskajā centrā vienā no pasaules lielākajām un daudzveidīgākajām galvaspilsētām - Mehiko. Ap centrālo Sokalas laukumu atrodas vēsturiskie un arhitektūras pieminekļi, kas saistīti ar pilsētas svarīgākajām attīstības stadijām: seno acteku pilsētas Tenočhtitlanas drupas un tās galvenā tempļa pamats, katedrāle Metropolitana, Prezidenta pils un Izglītības ministrijas ēka ar Dijego Riveras freskām. Programmas turpinājumā apmeklēsim slaveno Meksikas Nacionālo antropoloģijas muzeju, kur apkopoti eksponāti no dažādām Meksikas pirmskolonizācijas perioda kultūrām.

Pēc vēlēšanās Trocka muzeja apmeklējums (ieejas biļetes par papildus samaksu). Peldošā tirgus Sočimilko apmeklējums.

Došanās uz viesnīcu, izmitināšāna, atpūta.

4.
diena
MEHIKO - PUEBLA - VERAKRŪZA


Brokastis

Ekskursija Mehiko-Puebla-Verakrūza

Vispirms mēs doties uz arheoloģisko zonu Teotihuakanu - seno indiāņu kulta centru, kas sajūsmina ar savām grandiozajām celtnēm - Saules un Mēness piramīdas, Mirušo ceļu, Ketcaļkoatla templi un Ketcaļpapalotla pili. Ekskursijas turpinājumā mēs dosimies prom no trokšņainā un rosīgā Mehiko. Dosimies pāri kalnu pārejai, no kuras labos laika apstākļos var redzēt Popokatepētļa un Istaksiuatļa vulkānu apsnigušās virsotnes. Mūsu nākamais pieturas punkts – pilsēta Puebla («Eņģeļu pilsētu»), kas apbur ar savu koloniālo šarmu un ir slavena ar saviem vēsturiskajiem un arhitektūras pieminekļiem (pilsētas katedrāle - otra lielākā Meksikā, Rosario kapella, Santo Domingo klosteris), kā arī ar muzejiem, keramiku, leģendāro šokolādes mērci "mole" un burvīgu virtuvi. Šeit mēs apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas ir UNESCO aizsardzībā, kur redzēsim daudzas unikālas koloniālā laikmeta celtnes ar raksturīgo, tikai Pueblas pilsētai, sarkano ķieģeļu apdari un ar rokām grebtās mozaīkas. Tālāk mēs dosimies uz ostas pilsētu Verakruzu, kas atrodas Meksikas līča krastā, un aplūkosim tās vēsturisko centru.

Došanās uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta.

5.
diena
VERAKRŪZA - VILJAERMOSA - PALENKE


Brokastis

Ekskursija Verakrusa - Viljaermosa / "La Venta" muzejs parks - Palenke

Šodien mēs dosimies uz Tabasko štata galvaspilsētu Viljaermosu, kas tika dibināta 16. gadsimta beigās, kad iedzīvotāji bija spiesti doties dziļāk valstī, lai aizsargātos no pirātu uzbrukumiem. Šeit mēs apmeklēsim unikālo muzeju parku "La Venta", kur no Tabasko un Verakrusas štatu necaurejamiem mežiem ir savākti Olmeku - senākās un noslēpumainākās Amerikas civilizācija cilts pieminekļi (tai skaitā arī milzīgas akmeņu galvas). Programmas turpinājumā - dodamies uz Čiapasu štata Palenkes pilsētu.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta

6.
diena
PALENKE - JAŠČILĀNA - MISOL-HA ŪDENSKRITUMS - PALENKE


Agrās brokastis

Ekskursija Palenke - Jaščilāna - Misol-Ha ūdenskritums - Palenke

Agrā rītā mēs dosimies uz svēto indiāņu pilsētu un arheoloģisko centru Jaščilānu, kas nozīmē "zaļie akmeņi" un atrodas uz Meksikas un Gvatemalas robežas, Usūmasintas upes krastā. Tā ir vienīgā īsteni "aizmirstā" pilsēta Čiapasas džungļos, kuras vēsture sniedzas vairāk kā divus tūkstošus gadu atpakaļ. Jaščilāna ir viena no interesantākajām maiju apmetnēm. Īpaši iespaidīgas ir stellas, kurās attēloti vietējie valdnieki un hieroglifos aprakstīti viņu darbi un svarīgākie tā laika notikumi . Nevienu neatstāj vienaldzīgu skaistie reljefa attēli ar rituālu ainām, hieroglifu kāpnes, fresku templis un protams valdnieka statuja uz tempļa jumta, kas cēli slejas pāri biezajiem džungļiem. Pēc Jaščilānas apmeklējuma mēs atgriezīsimies uz Palenkes pilsētu, kur ceļā varēsim vērot, cik ātri mainās ainavas: no egļu mežiem līdz apburošiem subtropiskajiem džungļiem. Ceļā mēs veiksim pieturu džungļos un izbaudīsim ainavas pie viena no gleznainākajiem ūdenskritumiem, ar kuriem ir slavena Palenkes apkārtnes.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta.

7.
diena
PALENKE - MEKSIKAS LĪCIS - KAMPEČE


Brokastis

Ekskursija Palenke – Meksikas līcis – Kampeče

Šodien mēs doimies uz pilsētas Kampeči arheologisko zonu, kura ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Kampeče ir bagāta ar koloniālās arhitektūras pieminekļiem, cietokšņiem un seniem mūriem, kuri stāsta par pilsētas aizsardzību no pirātiem. Mēs apmeklēsim galvenos apskates objektus, tai skaitā Kampečes cietokšņus, katedrāli un vecpilsētas kvartālu, kur varēsim izbaudīt autentisku koloniālo atmosfēru.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta.

8.
diena
KAMPEČE - UŠMAĻA - MERIDA


Brokastis

Ekskursija Kampeče - Ušmaļa - Merida

Šodienas ekskursijas maršruts vedīs mūs uz Ušmalu - maiju apmetni , vienu no sarežģītākajām un harmoniskākajām ,,puuka,, stilā veidotās arhitektūras paraugu, kas sajūsmina apmeklētājus ar savu skaistumu un unikalitāti. Pēc iepazīšanās ar šo arheoloģisko kompleksu mēs turpināsim ceļu uz Meridu - pilsētu, ko dibinājis spāņu konkistadors Fransisko de Montejo 1542. gadā uz lielas maiju apmetnes drupām, kura ar laiku kļuva par lielāko pilsētu Jukatānas pussalā. Šeit mūs sagaida apskates ekskursija pa pilsētu. Īpaša interesants tūristiem šķiet Neatkarības laukums un monumentālais Paseo del Montejo bulvāris, kur atrodas greznas Eiropas stila ēkas, kas celtas 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā.

9.
diena
MERIDA - ČIČEN-ITZA - IK-ĶILAS SENODS - KANKŪNA


Brokastis

Ekskursija Merida - Čičen-Itza - Ik-Ķilas senods

Agri no rīta mēs pametīsim Meridu un dosimies uz Čičen-Itzu, lai aplūkotu maiju-tolteku kultūras ceremoniālo centru, kas ir iekļauts Jauno pasaules brīnumu sarakstā. Šeit atrodas slavenā Kukulkāna piramīda, Observatorija, Svētais senods (dabiska aka, kas tika izmantota ceremonijās veltītas lietus dievam Čaakam), kā arī lielākais Mezoamerikas spēles laukums ar bumbu. Tālāk programmas ietvaros mūs sagaida peldēšanās vienā no skaistākajiem Jukatānas pussala senoda kristāltīrajiem ūdeņiem - Ik-Ķila ezerā. Mūsu ceļojuma noslēgumā dosimies uz Kintana-Roo štata pilsētu Kankūnu.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšanās, atpūta

10.
diena
KANKŪNA


Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

11.
diena
KANKŪNA


Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

12.
diena
KANKŪNA


Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

13.
diena
KANKŪNA


Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

14.
diena
KANKŪNA


Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

15.
diena
KANKŪNA


Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

16.
diena
KANKŪNA - STAMBULA


Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfers uz lidostu

Lidojums uz Stambulu

17.
diena
STAMBULA - RĪGA


Ielidošana Stambulā

Lidojums Stambula – Rīga

No2048
2024 04 02 citi datumi
Lidojums iekļauts

Par Meksiku

Meksika tā ir valsts, kura aizņem pašu platāko – ziemeļu daļu no zemesšauruma, kurš stiepjas uz dienvidiem no ASV robežas un savieno Ziemeļameriku ar Dienvidameriku. No rietumu puses Meksikas krastus apskalo Klusais okeāns un Kalifornijas līcis, bet no austrumiem – Meksikas līcis un Karību jūra ; dienvidos valsts robežojas ar Gvatemalu un Belizu. Meksika ir kalpojusi par šūpuli Jaunās Pasaules se

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

no 2048 EUR

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums Rīga - Stambula - Mehiko/Kankūna - Stambula - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamās bagāža līdz 23 kg.
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
 • 13 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (divvietīga izvietošana) pēc fortūna sistēmas
 • 1 nakti Stambulas viesnīcās 3* ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)
 • Ekskursija Mehiko-Puebla-Verakrūza
 • Ekskursija Verakrusa - Viljaermosa / "La Venta" muzejs parks - Palenke
 • Ekskursija Palenke - Jaščilāna - Misol-Ha ūdenskritums - Palenke
 • Ekskursija Palenke – Meksikas līcis – Kampeče
 • Ekskursija Kampeče - Ušmaļa - Merida
 • Ekskursija Merida - Čičen-Itza - Ik-Ķilas senods
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursija pa Mehiko

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Ekskursija pa Stambulu 35.00€
 • Transfērs uz Stambulas centru 25.00€
 • Ja Jūs ceļojat viens – piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 400.00€
 • Fiksētas vietas autobusā (15€)
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Piezīmes

 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena.
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

 

 

IN

Pasūtīt ceļojumu

No
2048

visiem:2048 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Pasaku un brīnumu pasaulē. Aviotūre uz Lapzemi pie Santa Klausa. Ekonom tūre. (Airbaltic)
1582 Somija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Meksika - Acteku un maiju noslēpumi - 17.dienas. Ekonom tūre .
1562 Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

8 naktis Puketā + 6 naktis Krabi provincē
1584 Taizeme
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Hošimina - Muine pludmale. Ziemassvētki un JG ar ekskursijām.
1583 Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.