Turcija. Atpūta Turcijā

No354
-0001 11 30 citi datumi
Lidojums iekļauts

Turcija – zeme pie siltajām jūrām un saules, civilizāciju krustcelēs  

Turcija, Anatolija, Mazāzija, Troja un Homērs un daiļā Helēna, Maķedonijas Aleksandrs un krusta kari. Zīda ceļš. Tempļi un baznīcas, amfiteātri un cietokšņi, akvedukti un agoras. Minareti, mošejas, pilis, karavānserāli un medreses. Pilsētas, izcirstas kalnos un pazemē. Akmens sfinksas un mauzoleji.
Turcija ir kā tilts starp divām pasaulēm, zeme, kur sastopas Austrumi un Rietumi. Tā bijis allaž. Heti un persi, grieķi un romieši, bizantieši un arābi; seldžuki un krustneši, mongoļu ordas – visiem ir bijis kāds iemesls atstāt savas pēdas tagadējās Turcijas zemē. Vieniem tā – dzimtene, citiem ticības principu ceļš, vēl citiem bagātību pilna zeme, kur baudīt uzvaru pār sakauto pretinieku un gūt milzīgu kara laupījumu. Lai vai kā... Ja tā nebūtu bijis, tad mūsdienās mēs nevarētu vienviet koncentrēti iziet cauri dažādu gadsimtu vēsturei, jūsmot par dažādu tautu atstātajām kultūru zīmēm. Jā, šī ir raibu raiba dažādu civilizāciju kultūru glezna, kas ar savu bagātību un diženumu pārsteigs pat ļoti pieredzējušus tūristus.

Turcijā rodams viss, ko ceļotājs var vēlēties: kontrasti starp seno un mūsdienīgo, krāšņas un daudzveidīgas dabas ainavas, piedzīvojumi kalnos un pārgalvīgi nobraucieni pa straujām upēm, lieliski golfa laukumi un apbrīnojami skaistas pludmales ar dzidrūdens lagūnām, viesnīcas un atpūtas centri, kas atbildīs jebkura atpūtnieka vai ģimenes vēlmēm. Viesmīlīgi, laipni un draudzīgi cilvēki. Jūra un saule un buras, un prieks. Ir vērtības, kas cilvēkam nav atņemamas – pieredze, iespaidi, atmiņas, prieks. Esam pārliecināti, ka šo vērtību daudzums pēc Jūsu ceļojuma būs ievērojami pieaudzis. Pat tad, ja Turcijā nebūsiet pirmo reizi. Jo Turcija nekad nav līdz galam izzināma. 

Latvijas vadošie tūroperatori piedāvā Jums atpūtu brīnišķīgajos Turcijas Vidusjūras Rivjēras kūrortos: Antaljā, Alanjā, Belekā, Kemerā, Sidē, Marmarisu, Bodrumu u.c. Mūsu kompānijas pārstāvji Latvijā un Turcijā palīdzēs Jums iepazīt tieši tik daudz Turcijas, cik Jūs vēlēsieties. Un neuzkrītoši – daudz vairāk. Ar padomu, ar ekskursijām – ar tūrisma produktiem, kas ir mūsu pašu izstrādāti un līdz sīkumam noslīpēti. 
Mums ir svarīgi, lai Jūs justos labi. Jo Jūs esat mums svarīgi!

Сenas on-line no 354 EUR

No Rīgas cenas meklēšana tiešsaistē >>  

turkija_belekas_1

Beleka
Laikam šis ir vienīgais kūrorts Turcijas piekrastē, kas nav piesaistīts kādai konkrētai pilsētai. Beleka atrodas tikai 35 km attālumā no Antālijas lidostas un ir viens no lielākajiem tūrisma projektiem pasaulē, kas paredzēts tikai prestižām, elegantām viesnīcām un club tipa atpūtas kompleksiem. Tie visi izceļas ar oriģinālu arhitektūru, ir iekārtoti saskaņā ar jaunākajiem tehnikas sasniegumiem un komforta standartiem, kā arī ļoti pārdomāti un dabiski iekļaujas piekrastes ainavā, nenodarot pāri apkārtējai videi. Gandrīz visām viesnīcām šeit ir 5* kategorija, un katra no tām piedāvā ārkārtīgi plašu pakalpojumu spektru – parasti piedāvājotUltra All Inclusive, Max All Inclusive u.tml. servisa sistēmas. Nevainojama viesu apkalpošana, augstas klases izdarīgs personāls – šie principi tiek ievēroti katrā viesnīcā, un tādējādi nostiprina arī kopējo Belekas komforta tēlu. 

turkija_side_1

Side
75 km attālumā no Antaljas atrodas Side – ļoti sena un ļoti omulīga pilsētiņa. Pirmās rakstiskās liecības par to attiecas uz VII gadsimtu p.m.ē., bet līdz mūsdienām ir saglabājušies daudzu vēstures un arhitektūras pieminekļu fragmenti, kas tūristus joprojām neatstāj vienaldzīgus: antīkais teātris ar 17 tūkstošiem skatītāju vietu, Atēnas Pallādas un Apollona tempļu drupas, nekropole, strūklakas un akvedukts, romiešu termas, kurās mūsdienās izvietots ārkārtīgi interesants muzejs ar tādiem antīkā perioda eksponātiem, kādu nav nekur citur pasaulē; monuments imperatoram Vespasiānam u.c. apskates objekti. 

turkija_alanija_1

Alanja
Augsta kalna nogāze stiepjas lejup ielejā, kur ap slēgtu līci izpletusies Alanja. Tā ir jauka pilsētiņa ar īstu senu austrumniecisku kvartālu, ko ieskauj viesnīcas, villas, restorāni un veikali. Alanja ir rosīga pilsēta, kas neapklust pat naktī. Alanjas restorāni, tavernas un diskotēkas pastāvīgi ir pārpildīti, bet promenādē līdz agram rītam izklaidējas jaunieši, kurus vilina mērenās cenas un uzdzīves iestāžu pārpilnība. Arī vecāki ar bērniem labprāt ierodas Alanjā, jo smiltis šeit ir smalkas, jūra – sekla un silta. Turklāt var gūt lieliskus iespaidus, atpūšoties arī vietējā akvaparkā vai atrakciju parkā. 

turkija_kemeras_1 Kemera
Kemera atrodas 40 km attālumā no Antaljas. Tā ir izaugusi no neliela zvejnieku ciematiņa un liekas, ka tieši Kemera bija pirmā vieta Turcijā, kurp, lai atpūstos, organizēti ieradās ārvalstu tūristi. Kemera ir viens no „noslogotākajiem” tūrisma centriem, valdzinošs vasarnīcu ciemata un moderna kūrorta apvienojums, kurā izveidota attīstīta atpūtas infrastruktūra. 
 

antalija1

Antālija
Antālija, kas jau desmitiem gadu laikā kā magnēts pievelk visas Eiropas tūristus, dibināta vēl sirmā senatnē – 159. gadā p.m.ē. Ataleja – tā pilsēta tika nosaukta par godu tās dibinātājam – Pergamas valdniekam Atalam II. Pilsētas uzplaukums turpinājās gan romiešu, gan bizantiešu, gan seldžuku valdīšanas laikos, tāpēc te skatāmas un iepazīstamas daudzas senatnes liecības, kas pilsētai-kūrortam piešķir neatkārtojamu auru.

Ceļojuma programma :

No354
-0001 11 30 citi datumi
Lidojums iekļauts

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

Ceļojuma cenā ir iekļauts

Pasūtīt ceļojumu

No
354

visiem:354 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Grand Mehiko
39 Meksika
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

ROMA CITY TOUR. ekonom tūre
1485 Itālija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Malta 8 dienas. Ekonom tūre.
1540 Malta
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Turcija. Kapadokija, Bursa, Ankara, Frīģijas ieleja. Ekonom tūre.
1564 Turcija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.