Aviotūre uz ASV. 11 dienas. Ekonom tūre.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - STAMBULA


Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums uz Stambulu. Izmitināšana viesnīcā.

2.
diena
STAMBULA - ŅUJORKA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Stambulā (piemaksa 35€) vai transfērs uz Stambulas centru (piemaksa 25 €)

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz vecpilsētu, aplūkosim Zilo mošeju , kuru vēl dēvē par Sultanahmeta mošeju,seno hipodromu, Sofijas katedrāli kā arī Topkapi pili (ārējā apskate). Uz neilgu laiku apstāsimies Taksima laukumā, lai turpinātu eksursiju, pa ceļam baudot ielu muzikantu izpildījumu. Pastaigāsimies pa autentisko un ļoti mājīgo Istiklalas ielu, kura ir slavena ar neskaitāmiem veikaliem, suvenīru bodītēm un mājīgām kafejnīcām. Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim neatkārtojamo un noslēpumaino Stambulas gaisotni.

Transfērs uz lidostu.

Aviolidojums Stambula - Ņujorka.

Ierašanās tranzīta viesnīcā, atpūta.

3.
diena
ŅUJORKA - BOSTONA

BOSTONAS BURVĪGUMS

Brokastis. Došanās uz Bostonu.

Autobusu-gājēju ekskursija Bostonā.

Dosimies uz labāko Jaunās Anglijas pilsētu! Bostona atrodas Masačūsetsas līča Atlantijas piekrastes ziemeļaustrumos. Pilsēta tika dibināta 17.gs. sākumā.

Ekskursiju sāksim ar Lielās Bostonas apmeklējumu, no Kembridžas, kur atrodas divas pasaulē slavenas universitātes: Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts un Hārvarda universitāte. Dosimies uz Hārvarda pagalmu, kur atrodas studentu kopmītnes, kā arī slavenā mecenāta, garīdznieka Džona Hārvarda, statuja.

Tālāk dosimies uz Kopli skvēru, kas ir nosaukts par godu slavenajiem māksliniekiem. Apkārt tam atrodas ievērojami arhitektūras pieminekļi. Džona Henkoka tornis ir visaugstākā Jaunās Anglijas celtne.

Tālāk dosimies uz vēsturisko Bostonas centru, kur iziesim pa Brīvības taku. Redzēsim Masačūsetsas štata Likumdošanas sapulces ēku.

Tālāk virzīsimies uz Bostonas sirdi, kur apskatīsim Karalisku kapelu un vecu pilsētu, vietu, kur bija pirmā publiskā skola, kas tika atklāta 1635.g. Varēsim pavērot skaistus debesskrāpjus, pieturēsim pie Faneuil halles ar tās raksturīgu vējrādi sienāža formā.

Brīvs laiks

Atgriešanās viesnīcā.

4.
diena
ŅUJORKA - ŅŪDŽERSIJA

DAUDZSTĀVU ŅUJORKA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Ņujorku, autobusu-gājēju ekskursija pilsētā.

Ņujorka (New York City) - pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku un trakāku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Taimskvērs. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.

Ekskursija sāksies ar pašas slavenākās ielas, Piektās avēnijas, apskati. Pastaigāsim pa Rokfellera centru, apmeklēsim Sv. Patrika katedrāli – visskaistāko un lielāko Ņujorkas ēku neogotikas stilā. Redzēsim Centrālparka panorāmu, Medisonas svēru un apbrīnosim pilsētas debesskrāpjus. Taimskvērs un Brodveja arī būs pa ceļam.

Tālāk dosimies uz Volstrītu – pilsētas finanšu rajonu. Redzēsim Federālās rezerves bankas ēku, kurā tiek izlaista ASV valūta, Ņujorkas Fonda biržu, pieturēsim pie bronzas Buļļa – Volstrītas simbola, blakus muitas ēkai. Battery parks atrodas netālu no Hudzonas, apmeklēsim arī Starptautisku finanšu centru. Ar prāmi pabrauksim garām Brīvības statujai.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt kādu no Manhetenas skatu laukumiem: One World Observatory vai Top of The Rock, kas atrodas Rokfellera centrā (papildu maksa ~42 USD), no kura paveras skats pāri visai pilsētai.

Iekārtošanās viesnīcā Ņūdžersijas štatā.

5.
diena
ŅUJORKA - ŅŪDŽERSIJA 

DAUDZVEIDĪGA ŅUJORKA

Brokastis.

Autobusu-gājēju ekskursijas turpinājums Ņujorkā, kuras laikā redzēsiet: ANO mītnes ēku (ārpusē). Redzēsim Bruklinas un Manhetenas tiltu panorāmu; Metropolitan opera Linkolna centrā pārsteigs ar tās formām. Iesim garām mājai, kur dzīvoja un tika nogalināts Džons Lenons.

Nākamais apskates objekts ir Hārlems. Kolumbijas universitāte – senākā un skaistākā universitāte tika dibināta kā karaliskā koledža, pastaigāsim universitātes teritorijā. Universitāte ietilpst Efejas līgas sastāvā. Sv. Džona katedrāle, kas atrodas Hārlemā, pārsteigs ar savu izmēru un arhitektūru.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē ekskursija „VIENSTĀVU AMERIKA: Braintonbīča” (papildu maksa 70 €).

Vieta, kur dzīve it kā apstājusies 70.-80. gados. „Mazā Odesa” okeāna līča piekrastē dzīvo savu dzīvi. Nelielie 20. gs. sākuma bungalo sacenšas ar daudzstāvu mājām.

Vakarā, pēc vēlēšanās, var apmeklēt kādu no Brodvejas šoviem (iepriekšējā rezervēšana, papildu maksa atkarībā no izvēlētā šova).

6.
diena
ŅUJORKA - ŅŪDŽERSIJA

NOSLĒPUMAINA ŅUJORKA

Brokastis.

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, transfērs uz Ņujorku, papildus maksa 60 €* turp-atpakaļ, brīvs laiks, iepirkšanās.

Pēc vēlēšanās (par papildu maksu 130 €*, ieskaitot ieejas biļetes), piedāvājam apmeklēt Metropoles gida pavadībā. Pabūt Ņujorkā un neapmeklēt Metropoles mākslas muzeju nav iespējams! Vienā no lielākajiem muzejiem pasaulē tiek glabāti tādi dārgumi, kas aptver 5000 gadu ilgu kultūru visās pasaules malās.

Vakarā, kad Ņujorka ieslēdz gaismas, piedāvājam izbaudīt pilsētas apskates objektus ekskursijā „Naksnīgā Ņujorka” (papildu maksa 130€/ bez transfēra 70€).

Nakts viesnīcā.

7.
diena
ŅŪDŽERSIJA - FILADELFIJA - VAŠINGTONA

AMERIKAS KULTŪRAS PĒRLE

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Filadelfiju.

Filadelfija - Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.).

Brīvs laiks. Došanās uz Vašingtonu.

Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

8.
diena
VAŠINGTONA

SNIEGBALTA VAŠINGTONA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Vašingtonu.

Vašingtona tiek uzskatīta par „neatkarīgāko” pilsētu, jo nepieder nevienam štatam. Tomēr šīs pilsētas nozīme visai valstij un visai amerikāņu tautai ir krietni liela. Vašingtonā atrodas galvenās valdības ēkas, tai skaitā municipalitātes padome, Senāts un Kongress, kā arī ārvalstu vēstniecības, amerikāņu departamenti un ministrijas, Pentagons, FIB, lielo banku un organizāciju mītnes.

Pilsēta ir slavena ar arhitektūras pieminekļu, memoriālu, vēsturiski nozīmīgu ēku, gleznainu parku, virkni galeriju un nacionālu muzeju skaitu. Katrā muzejā ir ļoti daudz interesantu eksponātu.

Ekskursijas laikā redzēsiet: Kapitoliju, Balto namu (no ārpuses); Centrālās avēnijas: Pensilvānijas, Neatkarības un Konstitūcijas; memoriālus: Linkolnam, Džefersonam, Otrajam pasaules karam, Korejas un Vjetnamas karam.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

9.
diena
BALTIMORA

GOOD BYE, AMERICA

Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.

Došanās apskates ekskursijā uz Baltimoru.

Šajā jaukajā ostas pilsētā ir virkne kafejnīcu un restorānu, dzīvojis Edgars Alans Po; šeit viņš ir piedzimis, apprecējies un miris. Pilsēta ir nosaukta par godu lordam Baltimoram. Jums būs iespēja ieraudzīt Viktorijas laikmeta ēkas, Inner Harbour ostu, kur līdz šodienai var redzēt senus pietauvotos jūras kuģus šonerus, Vernon kalnu ar Džordža Vašingtona kolonnu, vissenāko konservatoriju un mākslas muzeju. Beisbola cienītāji, bez šaubām, ir lietas kursā, ka visskaistākais stadions ASV atrodas tieši Baltimorā.

Transfers uz lidostu

10.
diena
ŅUJORKA - STAMBULA 

Lidojums Ņujorka - Stambula

Transfērs uz viesnīcu, Izmitināšana viesnīcā.

11.
diena
STAMBULA - RĪGA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Aviolidojums Stambula - Rīga

Par ASV

no 1548 EUR

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga
 • Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg
 • Rokas bagāža 8 kg
 • Lidostas nodevas
 • 9 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursija Bostonā
 • Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām)
 • Ekskursija Filadelfijā
 • Ekskursija Vašingtonā
 • Apskates ekskursija pa Baltimoru
 • Transporta apkalpošana

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • "Metropolitēna" muzeja apmeklēšana ar 2,5 stundu ekskursiju gida pavadībā (min 20 cilv.) 130.00€
 • Ekskursija „Naksnīgā Ņujorka” 130.00€
 • Ekskursija pa Stambulu 35.00€
 • „VIENSTĀVU AMERIKA: Braintonbīča” 70.00€
 • Ja Jūs ceļojat viens – piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 250.00€
 • Fiksētas vietas autobusā (15€)
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
 • Ieejas biļetes uz skatu laukumu One World Observatory - $ 40 pieaugušajam, bērnam - $ 35
 • Transfērs uz Ņujorku (bez ekskursijas) - 60 € (turp un atpakaļ)
 • Viesnīcas tūristu nodoklis (occupancy tax) 10 € cilv. / nakts atkarībā no reģiona divvietīgai izmitināšanai, vienvietīgai izmitināšanai 20 € $ par nakti no personas
 • Brodvejas šoviem (iepriekšējā rezervēšana, papildu maksa atkarībā no izvēlētā šova)

Piezīmes

 • Informāciju par braucienam nepieciešamajiem dokumentiem lūgums precizēt pie biroja darbiniekiem.
 • Cien. tūristi, obligāti jānoformēt ceļojuma apdrošināšanas polisi, kurš ir nepieciešams iebraukšanai ASV!
 • Amerikas Savienotās Valstīs ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 40 $ visa ceļojuma laikā
 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

 

IN

Līdzīgi ceļojumi

Grand Mehiko
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugāle - Algarves piekraste. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Batumi. Ekskursijas + atpūta pie jūras. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthieta 2024-2025
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.