Āzijas maģija: modernā Singapūra un eksotiskā Bali sala

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Jūs apmeklēsiet Āzijas nevainojami tīro pilsētu - Singapūru
 • Dzīvosiet Ubudā – Bali galvaspilsētā, ko ieskauj džungļi
 • Atpūstīsieties jūras krastā, jūsu izvēlētajā kūrortā

Ceļojuma programma :

1.  
dienas
RĪGA – SINGAPŪRA – BALI
Starptautiskais pārlidojums ar pārsēšanos Eiropā.
2.  
dienas
SINGAPŪRA 
Pēc atlidošanas jūs saigaidīs transfērs un atvedīs uz viesnīcu, kas atrodas blakus pilsētas centram. Vakarā brīvais laiks atpūtai. Taču neiesakam sēdēt viesnīcas numuriņā, jo kosmopolita Singapūrā jūs gaida.

Iesakām apbrīnot iespaidīgos skatus no pasaules lielāka panorāmas rata (165 m), paēst vakariņas vietejā restorānā vai pagaršot autentiskos ēdienus vietējos kioskos.

Kā arī iesakām pastaigāties pa Singapūras piestātni, kur apskatīsiet slavenos super-kokus, iecienītāko Marina Bay Sands, kur atrodas populārs restorāns, no kura paveras brīnišķīgs panorāmas skats. Nakts Singapūrā.

3.
diena
 SINGAPŪRA (brokastis) 
Pēc brokastīm jūs gaida 4 stundu apskates ekskursija pa Singapūru, krieviski vai angliski runājoša gida pavadījumā. Tūres laikā jūs apmeklēsiet ķīniešu kvartālu, izsmalcinātu austrumu motīvu tempļus un iepazīsiet pilsētas vēsturi. Tikai pa 30 gadiem, no nabadzīgas un garlaicīgas pilsētas,  Singapūra ir pārtapusi par vienu no modernākajām un aizraujošākajām pilsētām pasaulē. Šeit mūsdienīgums, kārtībā, sterilā tīrība savijās ar autentiskumu, tradīcijām un Āzijas garu. Pēc eskkursijas Jums būs brīvais laiks. Iesakām apmeklēt vienu no labākajām Singapūras izklaides vietām – Sentosas salu, kur jūs atradīsiet eksotiskās pludmales, izklaides parku “Universal Studios”, kur redzēsiet vairāk par 1500 krāsainu taurenīšu sūgu un daudz ko citu.

Singapūra lepojas ar vienu pasaules labākajiem tropu zooloģiskiem dārziem, kur redzēsiet baltos tīģerus, gardegunu tapīrus un varēsiet pabarot ziloņus. Ievērības cienīgi ir arī dienas un nakts safari, kur vērosiet dzīvnieku dzīvi, viņu dabiskajā vidē. Nakts Singapūrā.

4.
diena
SINGAPŪRA - BALI (brokastis)
Pēc broksatīm jūs dosieties uz lidostu, no kuras izlidosiet uz Bali. Tikšanās lidostā un transfērs uz villu vai viesnīcu Ubudas pilsētā.

Brīvais vakars. Ubuda piedāvā iznomāt velosipēdus un izpētīt apkārtni. Pastāv arī iespēja piedālīties Bali ēdienu gatavošanas nodarbībās. Tiem, kas meklē patiesu atpūtu un atspirdzinājumu ir iespējams apmeklēt Bali SPA salonu un baudīt īstu baliniešu masāžu vai varākas citas procedūras, kuru laikā specialisti izmanto tikai dabiskas un veselīgas sastāvdaļas, piemēram, ingveru, kanēli, kokosriekstu eļļu vai simbolisko Bali zieda ekstraktu- Plumer (ko vietējie sauc par "Frangipani").

5.
diena
UBUDA - KINTAMANI - UBUDA (brokastis un pusdienas)
Tūre sāksies Batubulan ciematiņā, Ginyar rajona rietumos. Batubulan ir slavens ne tikai Indonēzijā, bet arī visā pasaulē, pateicoties to unikālajām rituālu dejām - Barong un Kera.

Talāk jūs dosieties uz Seluk ciematu, kas ir ļoti populārs tūristu vidū pateicoties to burvīgajām zelta un sudraba rotaslietām. Vēlāk jūs dosieties uz Mas ciematu, kuru sauc par Bali Mākslas ciematu, kurā vietējie iedzīvotāji piedāvā unikālas kokgriezuma lietas. 

Pec tam jūs dosieties uz Tegallalang ciematu, kas atrodas Ubudas ziemeļu daļā, no kurienes paveras iespaidīgi skati uz rīsu terasēm, kas  piesaista daudz tūristu no visas pasaules. Šeit jūs vērosiet baliniešu fermeru darbu, rīsu terasēs un plantācijās. Vēlāk jūs gaida pusdienas tūristu iemīļōtākajā vietā - Kintami pilsētā. Ciemats atrodas netālu no joprojām aktīvā vulkāna Batur un ezera.

Paēdot pusdienas vietējā restorānā, un pēc neparastajiem skatiem uz vulkānu, jūs dosieties uz lielāko, svarīgāko un visiespaidīgo Bali templi, ko sauc par visu tempļu "māti"  - templis Besakih. Tas atrodas svēta Agung kalna dienvidrietumu nogāzē, un tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem tempļiem, un katrai to ēkai ir īpaša nozīme hindu reliģijā.

6.
diena
BRĪVA DIENA UBUDĀ (brokastis)
Brīvā diena ekskursijām vai atpūtai.  

7.
diena
UBUDA - ULUN DANU - BRATANAS EZERS (brokastis, pusdienas) 
Rītu sāksiet ar tradicionālo Kandikuning tirgus apmeklējumu, kas ir slavens ar saviem tropu augļu un dārzeņu dažādību par ļoti pievilcīgām cenām. Daži tirgotāji piedāvā ēdienus un dzērienus katram apmeklētājam. Tirgus ir atvērts tikai dienas laikā. Duriāns, mangostāna, rambutan - tie ir tikai daži augļi, kurus var iegādāties vai izmēģināt šajā milzīgajā tirgū.

Velāk jūs dosieties pie šīs ekskursijas galvēnā mērķa - Ulun Danu templis, kas atrodas pie Bratanas ezera, kuru tagad sauc par "Svētā Kalna Ezers". Svētnīca atrodas kalnos apm. 1000 m augstumā, un tāpēc būs iespēja baudīt ne tikai skaistus skatus, bet arī patīkamu gaisa temperatūru. Kad ezera ūdens līmenis paaugstinās, šķiet, ka temlis, kas tika celts par godu Svētas Hinduisma Trīsvienības, peld uz ūdens. Vēlāk jūs gaida pusdienas brīnīšķīgā, tūristu iemīļotākajā kalnu kūrortā Pasung, ar iespaidīgu skatu uz Bali dienvidu daļu. 

Pēc pusdienām jūs gaida Bali visskaistākās rīsu tereses Jatiluwih, kuras ir iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Elpu aizraujošs skats, kas piešķir jaunu nozīmi vārdam "zaļ&scaron". Vadošās debesis,  zaļās kāpnes ir viena no skaistākajām vietām Balī, šo vietu obligāti ir jāredz! 

Ekskursijas beigās jūs apmeklēsiet templi Tanah Lot, kas atrodas uz klints krasta, ko apskalo jūra. Tanah Lot burtiski nozīmē "zeme uz jūras." Šī ir viena no visvairāk apmeklētākajām vietām Balī, kuru uzcēla 15.gs. hindu priesteris Dang Hang Nirarthi, un tā ir kļuvusi par svarīgu Bali garīguma un mitoloģijas elementu. Apmeklējot templi ir vērts sagaidīt saulrietu. Attiecībā uz pašiem Bali iedzīvitājiem - tas ir viens no svarīgākajiem tempļiem, veltītiem par godu jūrai.

8.
diena
UBUDA - KŪRORTS (brokastis) 
Pēc brokastīm jūs dosieties uz izvēlēlto kūrortu. Nakts viesnīcā. 

9. – 12.
dienas
ATPŪTA PIE JŪRAS (brokastis)
Mēs iesakām izvēlēties vienu no kūrortiem, kas atrodas Bali dienvidu daļā . Ceļotājiem jebkurā no šiem kūrortiem iesakām apmeklēt galveno kūrortu ielu Jimbaran, kas ved gar jūru. Šeit jūs atradīsiet daudz interesantu jūras velšu restorānu, kas vakarā ir  apgaismoti ar vairākām svecēm un lampām. Tāpat nepalaidiet garām iespēju izbaudīt ūdens sporta veidus, niršanu, snorkelēšanu un kaitingu. Papildus piedāvājam iegādāties ekskursiju:

Apmeklējiet Uluwatu templi, kas atrodas uz klints malas. No šejienes paveras brīnišķīgi skati uz saulrietu un Indijas okeānu. Tā ir skaista vēsturiski nozīmīgā vieta, kas tika izveidota megalītu periodā. Tā ir ļoti sena svētnīca, ko tagad bieži apmeklē vietējie pērtiķi. Saulrieta laikā baudīsiet Uguns deju. Pēc iespaidu pilnas dienas, jūs dosieties pie Jimbaran Līča, kur nobaudīsiet svaigas jūras veltes.

 

BALI SALAS KŪRORTI

Sanur - kūrorts, kas ir slavens ar mierīgu atmosfēru un garām balto smilšu pludmalēm. Sanur ir pazīstams kā viens no lielākajiem ūdens sporta centriem Bali. Tas ir ideāli piemērots nirējiem-iesācējiem. Šeit iespējams arī doties sērfot, varēsiet konkurēt ar iespaidīgiem viļņiem, doties pārgājienos vai zvejā ar laiuā. Kupli un krāsām bagāti tropu dārzi, kristāl tīri dīķi, mājīgas kafejnīcas, eksotiskie restorāni, māksla un grezna atmosfēra - tie ir galvenie šīs vietas skaistuma noslēpumi.

Nusa-Dua - ir kūrorts, kur atrodas augstākās VIP klases viesnīcas, apskautas ar brīnīšķīgām pludmalēm, kas atšķirās ar pilnīgu mierīgumu un privātumu.  

Kuta - tas ir vairāk izklaides kūrorts, kuru vairāk iesakām uzdzīves cienītājiem. Ir daudzi veikali, bāri, jauniešu klubi. Kutas piekraste ir slavena,  kā labākā sērfošanas vieta. Ļoti tuvu Kutai atrodas vēl divi nelieli kūrorti - Seminyak un Legian. Tie arī ir slaveni ar saviem lieliskajiem sērfošanas apstakļiem, luksusa viesnīcām, platām pludmalēm un mierīgo atmosfēru, salīdzinoši ar kaimiņu Kutu. 

13.
diena
BALI - RĪGA (brokastis)
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu. Pārlidošana uz Rīgu ar 1 vai 2 parsēšanām.
14.  
dienas
 Atgriešanās mājās. 

Par Indonēziju

Ģeogrāfiskais stāvoklis: Indonēzija atrodas dienvidaustrumu Āzijā. Tas ir arhipelāgs starp Indijas un Kluso okeānu, kas sastāv vairāk nekā no 17,000 salām (6,000 apdzīvotas). Teritorija - pārsvarā piekrastes zemienes, lielāku salu vidienē ir kalni. Vārds Indonēzija ir cēlies no vārdiem “indos nesos”, kas nozīmē salas blakus Indijai. Indonēzija ir lielākais arhipelāgs pasaulē.

*Cenas ceļojuma periodam no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. lūdzam precizēt aģentūrā. Galējā cena ir atkarīgā no aviobiļešu un viesnīcu tarifiem.

Viesnīca Ceļojuma cena 1 personai 2 viet. numurā

Champlung Sari ( Standard room) 3* (4n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3* (5n.)

Ceļojuma cena: 1495 Eur/pers. + lidojums no 1300 Eur/pers.
Ceļojuma cena: no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. 1509 eur + lidojums no 1300 Eur/pers.

Ubud Wana Resort 3*+ (4n.)
Puri Santrian 4*  (5n.)

Ceļojuma cena: 1730 Eur/pers. + lidojums no 1300 Eur/pers.
Ceļojuma cena: no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. 1819 eur + lidojums no 1300 Eur/pers.

The Payogan (Pool view room ) 4* (4n.)
Puri Santrian 4* (5n.)

Ceļojuma cena: 1710 Eur/pers. + lidojums no 1300 Eur/pers.
Ceļojuma cena: no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. 1759 eur + lidojums no 1300 Eur/pers.

Jungle retreat by kupu kupu barong 4* (4n.)
Puri Santrian 4* (5n.)

Ceļojuma cena: 1955 Eur/pers. + lidojums no 1300 Eur/pers.
Ceļojuma cena: no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. 2090 eur + lidojums no 1300 Eur/pers.

Komaneka at Bisma 5* (4n.)
Maya Sanur 5* (5 n.)

Ceļojuma cena: 2029 Eur/pers. + lidojums no 1300 Eur/pers.
Ceļojuma cena: no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. 2279 eur + lidojums no 1300 Eur/pers.

Maya Ubud 5* ( 4 n.)
Melia Bali ( Garden view room)5* (5n.)

Ceļojuma cena: 1995 Eur/pers. + lidojums no 1300 Eur/pers.
Ceļojuma cena: no 15.06. – 15.09. un 20.12. - 06.01. 2240 eur + lidojums no 1300 Eur/pers.

Ir iespējamās jebkuras viesnīcas - noradītās viesnīcas ir mūsu rekomendācija

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • vietēja angliski runājoša gida pakalpojumi;
 • transfēri pēc programmas;
 • izmitināšana: 2 naktis Singapūrā, 4 naktis Ubudā, 5 naktis kūrortā;
 • ēdināšana: 11 brokastis, 2 pusdienas;
 • ekskursijas pēc programmas;
 • ieejas biļētes objekotos saskaņā ar programmu;

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • starptautiskais lidojums Rīga - Singapūra - Bali- Rīga (cena no ~1300 EUR); iekšejais lidojums Singapura - Bali (~350 EUR)
 • medicīnas apdrošināšana;
 • Indonēzijas vīza - 35 USD, lidostā pēc ierašanas;
 • krieviski runājošais gida - piemaksa 45 Eur/ no pers.;
 • papildu ekskursijas un izklaides;
 • ekskursija uz Uluvatu ar Kechak priekšnesumu un vakariņām - 45 Eur/ no personas;
 • vīza LR nepilsoņiem;
 • dzeramnauda;
 • personigi tēriņi.

KL

Līdzīgi ceļojumi

Bali 10. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

2024-2025 Šrilanka ekskursijas programma ar brokastīm un vakariņām, pludmales atpūta
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthieta 2024-2025
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūra - Malaizija ar pludmales atpūtu Langkavi salā. 13 dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.