Iepazīšanās ar Portugāli

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma programma :

1.  
dienas
RĪGA - LISABONA
Sagaidīšana lidostā, transfērs un izmitināšana viesnīcā Lisabonā. Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā.
2.  
dienas
 LISABONA – SINTRA – EIROPAS TĀLĀKAIS RIETUMU PUNKTS – KAŠKAIŠA (brokastis)
Pēc brokastīm Jūs dosieties uz Mafra - vietu, kur atradīsiet milzīgo karaļa Žoana V pili un klostera kompleksu, ko karalis uzcēla par ġodu viņa pēctecim. Vēlāk jūs dosieties uz Sobreiro (7 km no Eriseira. 15 min.) - pilsētu, ko bieži sauc par dibinātāja, vietējā podnieka Jose Franke vārdā. Šis reģions ir labākais portugāļu dzīves un viņu dzīves atspoguļojums 20. gadsimta sākumā. Šeit jūs varēsiet nobaudīt gardu vietējo maizi ar vītinātu desu. Pēc ekskursijas - brīvais laiks un atpūta. Nakts Lisabonas viesnīcā

3.
diena
 LISABONA - PORTO (brokastis)
Pēc brokastīm apskates ekskursija pa Lisabonu: apmeklēsiet Gotisko Sv. Jeronimo klosteri, kurā atrodas slavenā jūrnieka Vasco da Gama paliekas, jūs aizvedīs uz Belem torni, kura veidota 16. gadsimtā. Vasco da Gama ir kļuvis par vienu no Lisabonas simboliem, iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru, kurš saglabāja savu neatkārtojamo veclaiku izskatu. Baiša – pēc zemestrīcēm no drupām atjaunotais Lisabonas centrs; ar kastaņu alejām ieskauts Neatkarības prospekts; Restauratoru laukums ar granīta obelisku, kas tika uzstādīts kā piemiņas zīme par godu atbrīvošanai no Spānijas ekspansijas; Rossiu laukums ar brīnišķīgām bronzas strūklakām un spilgtām puķu dobēm; 25.Aprīļa tilts; Beļenskie doki, Alfonso Albukerke laukums. Brauciens uz ļoti jauku zaļo pilsētu Sintru, kura atrodas netālu no galvaspilsētas un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Veco muižu un Pena pils apskate. Pena pils ir unikāls romantisma laikmeta arhitektūras piemineklis paugura virsotnē. Romantisko iespaidu no apkaimēm pastiprina arī Roka rags – Eiropas tālākais rietumu punkts, „Zemes gals”, „Pasaules mala”. Kūrorta pilsētiņu Kaškaišas un Eštorialas apmeklēšana. Kaškaiša – tā ir pludmale ar sērfotājiem un krastmala ar laivām, kura pakāpeniski pārveidojas par klinšainu krastu. Var pastaigāties gar krastu līdz kaimiņu pilsētai Eštorialai, kura ir slavena ar saviem spēļu namiem un golfa laukumiem. Atgriešanās uz Lisabonu. Atpūta viesnīcā.

 

4.  
dienas
LISABONA - PORTO (brokastis)
Pēc brokastīm brauciens uz krāšņo pilsētu - Porto, Portugāles otrā lielākā pilsēta, kas uzcelta romiešu laikos. Pusdienas vietējā restorānā. Ekskursija pa vecpilsētu. Vēlāk jūs apmeklēsiet slaveno, gadsimtu veco portvīna pagrabu un iepazīsieties ar šī vīna ražošanu, Jūs piedalīsieties vīna degustācijā (10 eur). Brīvais laiks pie Douro upes (maksā ~ 15 eur), dodieties uz Lello & Irmao grāmatnīcu, kas ir uzskatīta par 3. skaistāko grāmatnīcu Eiropā. Atpūta viesnīcā.

5. 
diena
PORTO – BRAGA - GUIMARAES (brokastis)
Ekskursija uz Braga un Guimaraes: Jūs dosities uz Braga, kas tiek uzskatīts par Portugāles reliģisko pilsētu. Uz ziemeļiem no Braga, romieši iekaroja Galīcijas galvaspilsētu un tā kļuva par Impērijas provinci. Vēlāk mauru iedzīvotāji to pilnībā appludināja. Kristieši, kas atguva pilsētu, nolēma parādīt visiem savu reliģiju. Baznīcas, bazilika, zvanu tornis, kapelas, tajās ir svečturi, Jēzus Kristus, svēta glezna.

Jūs izpētīsiet Bom Jesus kompleksu, milzu katedrāli ar 116 metru garu baroka kāpņu telpu. Pārvarot šo, šķietami bezgalīgo kāpņu telpu, kā balvu Jūs saņemsiet brīnišķīgu pilsētas un apkārtnes panorāmas skatu no 564 metru terases. Jūs apmeklēsiet arī mazo, mājīgo Guimaraes pilsētu, kuru ieskauj kalni un kur piedzima pirmais Portugālis. Atpūta un nakšņošana Porto.

 

6. 
diena
PORTO – KOIMBRA – FATIMA – LISABONA (brokastis)
Pēc brokastīm izbraukšana no viesnīcas un dodamies uz Koimbra, Mondego upes labajā krastā. 1139-1256 Koimbra bija valsts galvaspilsēta. Šī pilsēta lepojas ar vienu no senākajām universitātēm Eiropā, kas dekorēta ar zeltu. Studentu brīvdienās viņi ir diezgan mierīgi; bet vislabāk ir šeit ierasties maijā, kad skolēni svin mācību gada beigas. Queima das Fitas svinības laikā studenti pārrauj vai sadedzina savas fakultātes rituālus un lentes. Apmeklējiet alu ar interesantu nosaukumu "Krājbanka ar monētām", jūs redzēsiet dabas veidoto skaistumu (ieejas maksa 6 eur).

Turpiniet doties uz svētceļojumu pilsētu Fatimu, svēto vietu visiem katoļiem, kas slavena ar Dievmātes Jaunavas Marijas parādīšanos 1917. gadā trīs bērniem. Lai gan Portugālē ir daudz svētceļojumu maršrutu, Fatimas gājieni ir kļuvuši ļoti svarīgi katoļiem visā pasaulē. Mierīgais zemnieku ciemats Fatima kļuva par reliģisku apkārtni ar iespaidīgu balto baziliku. Šeit ir sagrautas viesnīcas, hosteļi, autostāvvietas, kafejnīcas un restorāni. Vienu miljonu svētceļnieku var dzīvot Fatimā vienlaicīgi - ap maiju un 13. oktobri. Pāvests Jānis Pāvils II apmeklēja 1981. un 1992. gada Fatimas gājienus. Atgriežamies Lisabonā, izmitināšana viesnīcā.

 

7. 
diena
LISABONA – OBIDUSA – ALKOBASA - LISABONA (brokastis)
Brokastis. Brīvais laiks. Par papildus samaksu (70 EUR/pers.) var doties ekskursijā. Ekskursija pa pilsētām-muzejiem: Obidusa, pazīstama arī kā "kāzu pilsēta" Alkobasa, kas atrodas starp Alkoa un Baca upēm; Batalia ar slaveno vēlās gotikas dominikāņu klosteri un Tomāru, mistisku templiešu (ordeņa biedru) pilsētiņu, kurā apmeklēsiet vienu no lielākajiem klosteriem Portugālē. Tā celta 12. gadsimtā. Templieši sāka būvēt, aizstāvot valsts robežas no mauriem. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.
8. 
diena
LISABONA – RīGA (brokastis)
Brokastis. Transfers uz lidostu. Lidojums mājās.

Par Portugāli

no 718 EUR + Lidojums

3* - Lisabonā VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, vai alternatīvās noteiktas kategorijas viesnīcas.
4* - Lisabonā VIP Executive Entrecampos Hotel & Conference 4*, Porto Black Tulip 4* vai alternatīvās noteiktas kategorijas viesnīcas.

Cena personai divvietīgā numurā 3* 

718 eur + lidojums ar brokastīm 

845 eur + lidojums ar brokastīm un pusdienām (5)

piemaksa par 1 viet. izmitināšanu + 245 eur 

Cena personai divvietīgā numurā 3*

795 eur + lidojums ar brokastīm 

920 eur + lidojums ar brokastīm un pusdienām (5)

piemaksa par 1 viet. izmitināšanu + 315 eur 

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • 7 naktis 3* viesnīcās
 • ēdināšana - 7 brokastis (vai  + 5 pusdienas, 1 vakariņas)
 • ekskursijas pēc programmas
 • transports pēc programmas (transfērs no lidostas ir pieejams līdz 23 00)
 • krievu valodā runajošais gids

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • aviobiļetes Rīga - Lisabona - Rīga 
 • biļetes uz muzejiem (~ 30 EUR/cilv.)
 • dzeramnauda
 • personīgie tēriņi
 • medicīnas apdrošināšana

Piezīmes

Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma, lūdzam precizēt aģentūrā.

 • Ir iespējams pasūtīt programmu ar brokastīm vai ar brokastīm un pusdienām vietējos portugāļu restorānos ar pašdarinātiem vīniem.
 • Pēc vēlēšanās iespējams apmesties apartamentos bez brokastīm, ar virtuvi. Ģimenēm ar bērniem - cenas pēc pieprasījuma
 • No mums neatkarīgu iemeslu dēļ operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību un programmā deklarēto objektu skaitu.
 • Noteiktos laikos ir pieejami transfēri uz/no lidostas. Pārvadājumi pārējā laikā tiek veikti ar privāto transfēru par piemaksu 33 eiro.
 • Ir iespēja rezervēt vietas autobusā: 1.rindā - 50 eur/pers.; 2-3 rindās - 40 eiro/pers.; 4-5 rindās – 30 eiro/pers.; jebkura cita rindā - 10 eiro

KL

Līdzīgi ceļojumi

Noslēpumainā Itālija. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugāle - Algarves piekraste. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugāle. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Turcija. Kapadokija, Bursa, Ankara, Frīģijas ieleja. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.