Sicīlija - Kalabrija. Ekonom tūre.

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

No778
2024 04 30 citi datumi
Lidojums iekļauts

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - KATĀNIJA - KALABRIJA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga-Katānija ~14:40-17:10

Došanās uz viesnīcu Kalabrijā. Viesnīca Villaggio Club Altalia 4 *, atpūta.

2.
diena
KALABRIJA

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

3.
diena
KALABRIJA - ŠILLA

Brokastis.

Dienas pirmajā pusē ekskursiju programma “Mītiskā Šilla un Redžo-di-Kalabrija” un protams, tiks piedāvāta iespēja izbaudīt atpūtu pludmalē, tā kā neaizmirstiet peldēšanas piederumus.

Mēs dosimies pastaigā pa Redžo-di-Kalabrija krastmalu, kuru dēvē par “visskaistāko Itālijas kilometru”. Aplūkosim Grieķu sienu un romiešu termas, uzkāpsim kalnā pie Katedrāles pils. Tālāk mūsu ceļš vedīs lejup pa centrālo ielu - Korso Garibaldi. Apmeklēsim Nacionālo Grieķijas muzeju, kur glabājas slavenās grieķu karavīru figūras no Riačas (5. gs.p.m.ē.). Tālāk dosiemies uz ielu zemāk, lai iepazītos ar Kalabrijas zīmolu - Bergamotu.

Došanās uz Šillu.

Šī vieta ir saistīta ar leģendāro Spartaku. Tieši no šīs vietas viņš cerēja doties uz Sicīliju, kas viņam tā arī neizdevās. Šodien tā ir apburoša pilsētiņa, kas atrodas pie ainaviskā Mesīnas jūras šauruma, vietā, kur attālums starp Kalabriju un Sicīliju ir viss mazākais..

Aplūkosim Ruffo viduslaiku pili (ārējā apskate), Svētā Gara baznīcu, ainavisku Kjanaela zvejnieku ciematiņu, kur jūras viļņi glauda pakapienus pie pašas mājas ieejas, Marina Grande, no kurienes mēs brauksim uz Redžo-di-Kalabriju.

Atgriešanās viesnīcā.

Dienas otrajā pusē atpūta pie jūras.

4.
diena
KALABRIJA - PENTIDATILLO

Brokastis.

Dienas pirmajā pusē ekskursiju programma Spoku pilsēta Pentidattilo un Kalabrijas garša"

Mūs sagaida pilsēta Pentidattilo.

Tā atrodas Monte Kavlario kalna nogāzē, kura forma atgādina milzu roku ar pieciem pirkstiem, pateicoties kam, pilsēta ir ieguvusi savu nosaukumu: daktylos Penta –pieci pirksti. Mūsdienās šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-rēgu, jo tā jau pirms daudziem gadiem ir cilvēku pamesta vieta. No skatu laukuma paveras iespaidīgs panorāmas skats uz Jonijas jūru un netālu esošajiem pakalniem. Tā ir viena no viss romantiskākajām vietām pasaulē, jo ir sajūta, ka visa pilsēta pieder vienīgi jums.

Mēs dosimies pastaigā pa senās pilsētas klusajām ieliņām, klausoties leģendu par grāfa Alberti ģimeni un baronu Abenavoli, par šausmīgo slaktiņu, kurš notika daiļās grāfienes Antonietas dēļ, un par šo ģimeņu locekļu traģiskajiem likteņiem.

Ekskursijas laikā piedāvājam autentiska restorāna apmeklējumu ar degustāciju (maksu precizēt pie grupas vadītājas)

Atgriešanās viesnīcā.

Dienas otrajā pusē atpūta pie jūras

5.
diena
KALABRIJA - DŽERAČE

Brokastis.

Dienas pirmajā pusē ekskursiju programma “Musaba - Džerače” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: Musaba 10 €, katedrāle Džerače 3 €, Svētā Franciska baznīca 3 €).

Musaba ir vienīgais brīvdabas muzejs Kalabrijā, un viens no nedaudzajiem Eiropā, kas ne tikai rūpējas par ainavu aizsardzību, bet ir arī mākslas eksperimentu laboratorija.

Brīvdabas muzeja plašajā teritorijā Jūs redzēsiet daudzas mozaīkas tehnikā veidotas figūras – aizvēsturiskā ķirzaka, korpulentā dāma-strūklaka, dzelzs milzis, labirints no spilgtas mozaīkas uz viesu nama sienām. Bet senās ēkas velves rotā aizraujoša “Jēkaba sapņa” vizualizācija, kur pēc personāžu vaibstiem var atpazīt muzeja dibinātājus. Visam šeit ir īpaša nozīme un simbolisms, uz katra soļa sagaida negaidīti atklājumi.

Bez Nika Spatari daiļdarbiem šeit ir daudz citu mākslinieku darbu no visas pasaules. Cilvēki ierodas šeit mācīties, apmainīties ar idejām un pieredzi, atstāt šeit savu pēdas un dvēseles daļu. Tā ir unikāla vieta, kur dzīvo unikāli cilvēki.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Džerače – nelielu gleznainu pilsētiņu klints virsotnē.

Pilsētas nosaukums cēlies no grieķu vārda, kas tiek tulkots kā “vanags”. Kā vēstī leģenda, pirmie šo vietu iemītnieki, ieradās šeit sekojot vanagam, kas palīdzēja viņiem slēpties no saracēņu uzbrukuma 915.g.

Tā ir skaista pilsētiņa, kurai ir izdevies saglabāt neatkārtojamo viduslaiku šarmu līdz mūsdienām. Tās galvenais apskates objekts un lepnums ir 12.gs Normāņu katedrāle. Ļoti interesanta ir arī kapela, kurā atrodas senās Grieķijas bagātības.

Atgriešanās viesnīcā.

Dienas otrajā pusē atpūta pie jūras

6.
diena
KALABRIJA - TROPEJA - PICO

Brokastis.

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursiju programma “Tropeja - Kalabrijas pērle un viduslaiku Pico” ar iespēju izpeldēties (piemaksa 50 €, ieejas biļete baznīcā un cietoksnī 6,50 €).

Tropeja - kūrorta pilsēta Tirēnu jūras piekrastē. Pastaigājoties pa šīs pilsētas vēsturiskā centra ieliņām, jūs redzēsiet muižnieku pilis, baznīcas, nelielus pilsētas laukumus, no kuriem paveras skats uz smaragda krāsas jūru. Īpaši šeit izceļas senā Romāņu-Normāņu katedrāle. No tās galvenā balkona paveras brīnišķīgs skats uz visu Tirēnas jūras piekrasti, iespējams saskatīt pat sv. Marijas salu ar tai raksturīgo svētnīcu.

Tālāk mēs dodamies uz jauku viduslaiku pilsētiņu Pico. Kas priecēs mūs ar terasēm un tikai tai raksturīgām arhitektūras īpatnībām.

Mēs redzēsim pili, kas celta 1492. gadā pēc Ferdinanda d’Aragona pavēles. Šī pils kļuva slavena pateicoties tam, ka šeit tika turēts ieslodzījumā maršals Joahims Murats (Napoleona svainis). 1815. gada 13. oktobrī viņam tika izpildīts nāves spriedums. Pils zālēs joprojām glabājas tā laikmeta dokumenti un gleznas.

Apmeklēsim baroka laika sv. Džordžio baznīcu.Esot Pico, noteikti jāapmeklē kāds no daudzajiem bāriem pilsētas laukumā un jānogaršo slavenais vietējaiss saldējums “Tartuffe”.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta

7.
diena
KALABRIJA

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Nakts viesnīcā.

8.
diena
KALABRIJA - KATĀNIJA - RĪGA

Brokastis. Numuru atbrīvošana

Apskates ekskursija Katānijā.

Ekskursijas laikā, mēs iepazīsimies ar populārākajiem apskates objektiem: romiešu amfiteātri, ielu Via Etnea, Katedrāli, Ziloņa strūklaku, Sv. Franciska laukumu, Masimo Bellīni teātri u.c.

Tālāk dosimies uz Taormīnu – “burvīgo Sicīlijas ziedu”.

Taormīnu dēvē par Vidusjūras pērli. Jāatzīmē, ka ar šīs pilsētas vēsturi ir cieši saistīti stāsti, leģendas un mīti. Taormīnas terases 250 m augstumā apvij Tauro kalna nogāzi sadalot to divās zonās: vēsturiskajā un piekrastes zonā. No jebkuras vietas pilsētā paveras aizraujošas ainavas.

Mūsu pastaiga pa Taormīnu sāksies no slavenajiem Mesīnas vārtiem no kuriem dosimies pa Korso Umberto ielu, lai apskatītu galvenos vēsturiskos objektus: grieķu-romiešu teātri, Naumahijas pils drupas, Devītā aprīļa laukumu, Doma laukumu ar 13.gs katedrāli un strūklaku, kuru rotā dīvainas būtnes figūra – Tormīnas simbols.

Ceļš uz lidostu

Lidojums Katānija–Rīga ~17:55-22:15

No778
2024 04 30 citi datumi
Lidojums iekļauts

Par Itāliju

Informācija par Itāliju Itālija (Italia, Italy, Italie, Italien) Galvaspilsēta: Roma Valsts platība: 301 302 km² Valsts iekārta: parlamentāra republika

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

no 728 EUR

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums Rīga - Katānija - Rīga
 • 4* viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža - 23 kg
 • Pasažieru nodokļi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • 7 brokastis
 • Transporta pakalpojumi
 • Apskates ekskursija Katānija–Taormīna
 • Ekskursiju programma “Mītiskā Šilla un Redžo-di-Kalabrija” ar iespēju izpeldēties
 • Ekskursiju programma “Grieķiskā Kalabrijas sirds”
 • Ekskursiju programma “Musaba - Džerače”

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Ekskursiju programma “Tropeja - Kalabrijas pērle un viduslaiku Pico” 50.00€
 • Ja ceļojat viens, obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 270.00€
 • 7 x Vakariņas viesnīcā 105.00€
 • Fiksētas vietas autobusā (15€)
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
 • Tūrisma nodeva 3 € no cilv./dienn.
 • Iebraukšanas nodeva Taormīnā - 5 €

Piezīmes

 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena.
 • Gaisa kondicioniera izmantošana numurā 3 € diennaktī no cilv.( pēc vēlēšanās) SNGL - 6 €
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

 

 

 

IN

Pasūtīt ceļojumu

No
778

visiem:778 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Noslēpumainā Itālija. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Neapoles motīvi (Neapole, Pompeji, Kapri, Roma, Sorento). Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ziemeļitālija. Ekonom Tūre
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Spānija. Costa Brava / Costa del Maresme piekrastē. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.