Brīvdienas Filipīnās uz salas Bohol

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

 

 

Ceļojuma programma :

1
diena
 RĪGA - MANILA 
Lidojums uz Manilas Starptautisko lidostu (transfērs)
2
diena
MANILA
Ierodoties Manilā, Jūs sagaidīs lidostā un tiksiet aizvesti līdz viesnīcai. Brīvais laiks, lai atpūstos. Nakts viesnīcā Manilā.
3
diena
MANILA - BANAUE (brokastis)
Pēc brokastīm jūs ceļosiet uz ziemeļiem no salas Luzon, ciematā Banaue, kas ir Ifugao provincē, un ir slavena ar tās gleznainajām rīsu terasēm.Ceļojums nešķiet garš, jo ceļš ved caur arvien zaļajām Etsiya un Vizkaya provincēm, kur krāšņu ainavu rada rīsu terases, vietējie ciemati un pilsētas, kas atspoguļo filipīniešu dzīves vienkāršību. Pirmās pieturas laikā jūs gaida pusdienas Sanhosē, nākamajā pārtraukumā Dalton Pass, kas atrodas aptuveni 900 metrus virs jūras līmeņa, un savieno Etsiyu un Vizkayu. Atgriezšanās uz viesnīcu Banaue un brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Banaue.
4
diena
 BANAUE (brokastis)
No rīta, pēc brokastīm, jūs sagaida ceļojums uz rīsu terasēm un vietējo ciematu ur tradicionālo Filipīnu transportlīdzekli - "jeepney". Pirmkārt, apmeklējiet ciema Banga-AN, kas atrodas gleznainā terašu ielejā . Šeit jūs atradīsiet vietējos un redzēsiet viņu mājas, kas palīdzēs Jums iepazīties ar to kultūru.

Vēlāk, apstāsieties pie skatu punkta, ko bieži sauc apr "astoto pasaules brīnumu", kas dāvā labāko skatu uz rīsu terasēm veidotām pirms 2000 gadiem.
Pēc tam,brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Banaue.

5
diena
SAGADA - BONTOC (brokastis un pusdienas)
Pēc brokastīm, apmeklējiet gleznaino pilsētu Sagada, kur Jūs varēsiet apskatīt senās apbedījumu alas. Nākamo Jūs apmeklēsiet muzeju Bontoc,ko dibinājusi Beļģijas māsa . Te izstādītas autentiskas fotogrāfijas no kalnu cilts, ieroči, grozi, keramika, instrumenti un citi artefakti.
Vēlāk, atpakaļceļš Banaue, kur baudīsiet cilts priekšnesumu un redzēsiet, kā caur dziesmām un dejām ir izteiktas tradīcijas un paražas, kas joprojām tiek ievērotas dažādos apgabalos.
Nakts viesnīcā Banaue.
6
diena
 BANAUE - MANILA (brokastis)
Pēc brokastīm jūs dosieties ceļā atpakaļ uz Manilu. Pa ceļam Jūs apstāties, lai paēstu vietējā restorānā.
Vakarā brīva laika atpūtai. Nakts viesnīcā Manilā.
7
diena
 MANILA - BOHOL (brokastis)
Pēc brokastīm Jūs dosieties lidojumā no Manilas uz Bohol salu. Lidostā Jūs sagaidīs un aizvedīs uz Jūsu viesnīcu.
Bohol sala - viena no visiespaidīgakajām Filipīnās, kā arī viens no nozīmīgākajiem tūrisma centriem.Galvenais iemesls šīs salas popularitatei ir Chocolate Hills - pārklāti ar zaļu zāli, kura sausās sezonas laikā maina savu krāsu uz brūnu - līdz ar to radies nosaukums. Daži kalni atgādina franču trifeles roku darbus ar gaiši brūnu toni, citi - joprojām spilgti zaļumo nākošajam sausuma periodam- tas viss rada dramatisku panorāmu salā.Kopejais kalnu skaits salā ir 1268.

 

Šeit Jūs varat redzēt tarsieru - dzīvnieku plaukstas izmērā - mazākais primāts pasaulē (10-15 cm), kura acis ir lielākas nekā viņa smadzenes vai vēders. Kad tarsiers sajūt plēsoņas klātbūtni, dzīvnieks pilnīgi aizver acis, līdz ienaidnieks to sasniedz . Kad viņi ir atdalīti ar tikai dažu centimetru attālumu tarsiera acis izplešas un demonstrē savus klints asos zobus. Šie radījumi spēj lēkt aptuveni divus metrus, tāpēc līdz ienaidnieks pamostas, tarsiers jau ir pazudis.

Uz salas ir daudz dažādas iespējas naktsmītnei, no lētas, vienkāršas telpas līdz luksusa dzīvokļiem un kūrortiem.Pilsētā Tagbilaran Jūs atradīsiet daudz bāru, restorānu un lielisku vietu, lai iepirktos. Aušanas darbnīcās var izvēlēties somas un citus rokdarbus.
Salas krasti ir rotāti ar balto smilšu pludmalēm, satriecoši romantiskiem līčiem.Populārs tūrisma objekts - delfīnu un vaļu novērošana . Te atrodas pludmale "Alona Beach", kas ir slavena ar savu koraļļu un smilšu pludmali jūdžu garumā, kas noslēdzas klintīs.

Bohol sala ir ļoti populāra atpūtas vieta nirējiem. Koraļļu dārzi, alas, klintis - to visu Jūs atradīsiet šeit. Vēl viena interesanta sala - Panglao , savienota ar tiltu(Bohol). Te atrodas jūras rezervāts - Balikasang - vieta pārpildīta ar āmurhaizivīm, tunci un delfīniem, kas ir ideāli piemērota niršanai.

7 km no Tagbilaran (provinces galvaspilsētā) ir veca katoļu baznīca Baklayon (1595) - tā ir vecākā mūra baznīca valstī. Šeit Jūs varat redzēt interesantu reliģisko relikviju izstādi, apģērbu, ikonas un senās latīņu himmnas, rakstītas uz pergamenta.
Netālu no pilsētas Tagbilaran ir Mag-Aso udenskritums. Turklāt īpašas sajūtas atstās iespaidīgais peldošais restorāns: ceļš ved uz upi Loboc, izspiež no abām pusēm ar blīviem džungļiem.

8 – 13
dienas
 ATPŪTA BOHOL KŪRORTĀ (brokastis)
Atpūta viesnīcā. Jūs varat izvēlēties papildus ekskursijas.
14
diena
 BOHOL - MANILA - RĪGA
Pēc brokastīm Jūs pārvedīs uz lidostu, no kuras lidosiet uz Manilu, un no turienes dosieties lidojumā Manila - Rīga ar transfēriem.

Par Filipīnas

Pilns nosaukums: Filipīnu Republika Galvaspilsēta: Manila Naudas vienība: Filipīnu peso (1USD=41.55PHP) Kopējā platība: 300 000 kvadrātkilometru (72. vieta pasaulē) Iedzīvotāju skaits: 88 7

Viesnīcas atpūtas laikā

Viesnīca Ēdināšana Cena personai
Alona Tropical Beach Resort 3* 
Brokastis 1723 EUR + lidojums
Bohol Sea Resort 4*  Brokastis 1814 EUR + lidojums
South Palms Resort Panglao 4* Brokastis 1928 EUR + lidojums
Eskaya Beach Resort And SPA 4+* Brokastis 3298 EUR + lidojums

Augstajā sezonā viesnīcas ir ar piemaksu. Noradītas cenas ir zemā sezonā.

 

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • sagaidīšana lidostā;
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
 • 4-dienu tūre ar nakšņošanu un brokastīm Banaue;
 • ekskursija un pusdienas Bontoc / Sagada;
 • vietējo iedzīvotaju sniegums pie Banaue;
 • Angļu valodā runājošs gids Banaue tūres laikā;
 • 8 naktis viesnīcā ar brokastīm;
 • 2 naktis ar brokastīm Manilā;
 • vietējais lidojums Manila - Bohol - Manila, ar bagāžu līdz 20 kg.

 

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • starptautiskais lidojums ar pārsēšanos (~ 1100 EUR);
 • medicīniskās apdrošināšanas izdevumi;
 • Piemaksa par krievvalodīgo gidu grupai no 4 cilvēkiem 115 EUR / personai. ; grupai 2 personām - 334 EUR / pers.;
 • dzeramnauda;
 • maltītes (vakariņas vietējā restorānā ~ 10-15 USD, pusdienas ~ 8-15 USD);
 • personīgie izdevumi;
 • pārējās papildu nakšņošanas 43,44 EUR / personai par nakti ;
 • nodoklis par valsts atstāšanu (17 USD);
 • papildu ekskursijas.

Piezīmes

 • Ja vien nav norādīts citādi braukšanas programmā - standarts nosaka zemāko cenu par personu, kas izmitinajies divvietīgā numurā vai kabīnē.

KL

Līdzīgi ceļojumi

Bali 10. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bali 17. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bali 13. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pikanta Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.