Singapūra - Malaizija - Bruneja. Ekskursijas un atpūta Labuan un Borneo salās. Ekonom tūre.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - SINGAPŪRA
Tikšanās Rīgas lidostā (precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga-Singapūra.

2.
diena
SINGAPŪRA
Ierašanās Singapūrā. Došanās uz 3* viesnīcu.

Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

3.
diena
SINGAPŪRA - KUALALUMPURA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (1. daļa).

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Došanās uz Kualalumpuru (Malaizija).

Ierašanās Kualalumpurā. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.
diena
KUALALUMPURA
Brokastis. Autobusu/ gājēju ekskursija Kualalumpurā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 €, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).

Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

5.
diena
KUALALUMPURA - LABUAN SALA
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Lidojums Kualalumpura – Labuan sala iekšzemes iekšējais lidojums Labuan sala / Kota Kinabalu – Singapūra – obligāta piemaksa

Labuan (Malaizija) ir tropiska sala, kuru apskalo Dienvidķīnas jūra. Vidējā gaisa temperatūra Labuan salā visa gada garumā ir +30 grādi. Sala vilina tūristus ar savām baltām smilšainajām pludmalēm, niršanu, kā arī lētām iepirkšanas iespējām, jo šeit atrodas duty free zona.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

6.
diena
LABUAN SALA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Labuan salā.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Labuan muzeju, kur varēsim iepazīt salas vēsturi un kultūru, vietējās tradīcijas un derīgu izrakteņu ieguves metodes. Miera parks ir uzcelts kā memoriāls, kas noraida šausminošos kara notkumus. Tā teritorijā atrodas kurgāns, nelieli dārzeņi un nojumītes, dīķi un tiltiņi.

Pieturēsim vislielākajā duty free veikalā. Iegriezīsimies Kampung Air (ciemats uz ūdens) – koka namiņu, tiltu un labirintu komplekss; Jums būs iespēja pastaigāties un pavērot Malaizijas iedzīvotāju ikdienas dzīvi.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7.
diena
BRUNEJA - BANDARSERIBEGAVANA
Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Bruneju - papildu maksa 89 € (papildus tiek apmaksātas prāmja biļetes ~40 €).

Brunejas Sultanāts – valsts, kas atrodas Borneo salas ziemeļu piekrastē un aizņem aptuveni 1% no salas teritorijas. Bruneja aizņem vienu no vadošajām vietām reģionā iedzīvotāju dzīves līmeņa ietvaros, pateicoties milzīgiem naftas un gāzes krājumiem un korektai sultanāta politikai, sadalot ieņēmumus no to ieguves un pārstrādes.

Apmeklēsim Sultanāta galvaspilsētu - Bandarseribegavanu, kurā ir ļoti daudz kultūras objektu. Piemēram, lielākā mošeja valstī Jame' Asr Hassanal Bolkiah, kas ir nodēvēta par godu Brunejas sultānam, kas valda, sākot no 1967. gada un līdz pat šodienai. Mošejai ir brīnišķīgi marmora minareti un zelta kupoli, kuru skaits sasniedz 29 (sultāna kārtas numurs dinastijas hierarhijā), kurus var redzēt no jebkuras vietas pilsētā. Redzēsim arī Istana Nurul Iman – sultāna pili-rezidenci, kas slīkst greznībā. Arhitektori netaupīja marmoru un zeltu pils apdarei: pat visniecīgākās detaļas (lifta pogas, rokturi) ir apdarināti ar dārgmetāliem. Valdītāja rezidence ir slēgta tūristiem visu gadu un tikai Ramadāna beigās sultāns atver to visiem interesentiem. Mēs apmeklēsim Omāra Ali Saifudina mošeju – galveno mošeju valstī, kas ir nodēvēta par godu 28. Brunejas sultānam. Tas ir galvenais valsts apskates objekts, kā arī viena no skaistākajām mošejām Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Apmeklēsim arī galveno Brunejas muzeju – karaļu regāliju muzeju, kur ir savākti eksponāti, kas iesaistīti karalisko ceremoniju organizēšanā.

Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

8.
diena
LABUAN SALA
Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.
9.
diena
KOTA KINABALA
Brokastis. Atpūta pie jūras. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Kota Kinabalu (papildus tiek apmaksātas prāmja-autobusu pārceltuve ~15 €). Ierašanās Kota Kinabalu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

10.
diena
MANUKAN SALA - KOTA KINABALA
Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam transfēru uz Manukan salu - papildu maksa, sākot no 25 € (cena ir atkarīga no interesentu skaita).

Manukan sala – viena no 5 salām, kas ietilpst Tunku Abdul Rahman Nacionālā jūras parka sastāvā. Tas atrodas vien 5 km attālumā no piestātnes, Kota Kinabalu, būdams populārs tūristu un vietējo iedzīvotāju vidū, kas nav pārsteidzoši, jo pludmales ar palmām un baltām smiltīm šeit harmoniski sadzīvo ar caurspīdīgu jūras ūdeni. Manukan sala ir lieliskā vieta peldei siltajā Dienvidķīnas jūrā.

Atgriešanās Kota Kinabalu. Apskates ekskursija pilsētā.

Kota Kinabalu (Malaizija) ir Sabah štāta galvaspilsēta un liela ostas pilsēta, kas atrodas Dienvidķīnas jūras krastā Borneo salā. Pilsēta izceļas ar kontrastu un daudzveidību, jo šeit ir Malaizijas, Ķīnas un Eiropas arhitektūras sajaukums.

Apskates ekskursijas laikā redzēsim neparastu, 112 m augstu ēku, kuru dēvē par Tun Mustafa torni. Šīs ēkas unikalitāte slēpjas faktā, ka tai nav atbalsta, tā turās tikai pateicoties tērauda stieņiem. Pasaulē ir četras analoģiskas konstrukcijas un Tun Mustafa tornis ir visaugstākais.

Tad apmeklēsim Poh Toh Szu – ķīniešu budisma templi, kur atrodas Kuan Iņ dievietes statuja, kas dod svētību visiem apmeklētājiem, kā arī Kota Kinabalu pilsētas mošeju – mūsdienu islāma arhitektūras piemēru. Mošeju no trim pusēm ieskauj ūdens, pateicoties kam tā ir ieguvusi nosaukumu “peldošā mošeja-kuģis”.

Apmeklēsim Sabah štāta Valsts muzeju (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~3.5 €), kas ir noformēts vietējo cilšu stilā, kur varēsim iepazīties ar štāta vēsturi, tā nacionālajām tradīcijām. Kompleksa teritorijā atrodas arī zoodārzs, etnogrāfiskais ciemats, botāniskais dārzs, dažādas kafejnīcas un restorāni.

Ielūkosimies arī vietējā Amatniecības tirgū, kur ir daudz suvenīru un citu dažādu preču.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

11.
diena
DŽUNGĻI - SAFARI KRUĪZE PA GARAMA UPI 
Brokastis. Ekskursijas brauciens džungļos, lai tiktos ar galvu medniekiem (ieejas biļete ~25€).

Dosimies uz etnisko ciematu. Kādreiz šeit dzīvoja galvu mednieki, vietējām ciltīm bija baisa tradīcija griezt nost pretinieku galvas un karināt tās apkārt saviem mājokļiem ienaidnieku iebiedēšanai. Šīs ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet cilts sadzīvi un kultūru, apmeklēsiet mājokļus, varēsiet pavingrināt roku ieroču šaušanā, iemācīsieties gatavot tradicionālos gardumus, kā arī iegūt uguni, izmantojot bambusa kociņus. Ekskursijas turpinājumā deju šovs, kurā varēsiet piedalīties arī Jūs.

Priekšnesuma beigās pusdienas, varēsiet nobaudīt vistas, gaļas, rīsa ēdienus, kā arī dārzeņus un augļus.

Tad pēc vēlēšanās piedāvājam safari kruīzu pa Garama upi (papildu maksa 25 €).

Kruīzā pa upi dosimies ar motorlaivu, upe tek cauri džungļiem. Šeit dzīvo degunpērtiķi; varēsim redzēt šos dzīvniekus viņu dabiskajā vidē un noklausīties gida stāstus. Šeit var sastapt arī krokodilus un ūdens bifeļus.

Ekskursijas nobeigumā brauciens pa upi krēslas stundā.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

12.
diena
BORNEO
Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.
13.
diena
KINABALU PARKS - NEBALU CIEMATS
Brokastis. Ekskursijas brauciens uz Kinabalu nacionālo parku (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~20 €).

Kinabalu nacionālais parks ieskauj kalnu ar tādu pašu nosaukumu, kura augstums ir 4100 m. Šis ir viens no augstākajiem Dienvidaustrumāzijas punktiem un viens no pirmajiem nacionālajiem parkiem Malaizijā. UNESCO ir iekļāvis Kinabalu parku savā sarakstā, pateicoties šejienes lielai dzīvnieku un augu populācijai, kuras skaits pārsniedz 4500 sugas.

Ceļš uz parku aizņems aptuveni 2 stundas, pa ceļam pieturēsim Nebalu ciematā, no kurienes paveras satriecošs skats uz Kinabalu kalnu. Šeit Jums būs iespēja iegādāties vietējo amatnieku darinātos suvenīrus.

Parkā atrodas ar ūdeņradi bagāti karstie avoti. Tos atklāja japāņu karavīri Otrā pasaules kara laikā, izmantojot tos, lai atjaunotu spēkus pēc kaujām. Jums būs iespēja nopeldēties šajos avotos. Brīvs laiks.

Ekskursijas beigās pacentīsimies parādīt Jums visneparastāko augu parkā. Tas ir vislielākais zieds pasaulē, dažu eksemplāru garums diametrā var sasniegt 1 m, bet svars vairāk par 10 kg! Šis zieds zied vien 4 dienas gadā, to ieraudzīt ir liela veiksme, iespējams, mums arī paveiksies.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

14.
diena
KOTA KINABALA - SINGAPŪRA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu.

Lidojums Kota Kinabalu – Singapūra.

Ierašanās Singapūrā. Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakara ekskursiju Singapūrā (papildu maksa 35 €).

Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

15.
diena
SINGAPŪRA - RĪGA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (2. daļa).

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci.

Brīvs laiks, iepirkšanās. Jums būs iespēja pastaigāt pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra - Rīga

16.
diena
RĪGA
Ierašanās Rīgā.

Par Malaiziju

Malaizija ir populārs tūrisma galamērķis kontinentu Āziju un piesaista apmeklētāju, kas ierodas šeit brīvdienas katru gadu skaitu. Bet pirms iekāpšanu uz brīvdienu uz šo skaisto valsti, tas ir labāk, ja viens ir aprīkots ar visu veidu Malaizija tūrisma informācijas, kā tas ļaus viens viegli pārvietoties valstī.Vīza ir nepieciešama visu laiku ceļošanai uz Malaiziju. Vīzas, ir nepieciešama visu laiku ir &am

no 1528

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums Rīga – Singapūra – Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža: līdz 23 * Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Labuan sala / Kota Kinabalu – Singapūra- atļautais bagāža svars - līdz 15 kg.
 • Dzīvošana *** viesnīcā Singapūrā - 2 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Dzīvošana *** viesnīcā Kualalumpurā - 2 naktis / 1 brokastis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Dzīvošana *** viesnīcā Labuan salā - 4 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Dzīvošana *** viesnīcā Kota Kanibalu - 5 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
 • Apskates ekskursija Singapūrā (2 daļas)
 • Apskates ekskursija Kualalumpurā
 • Ekskursija Labuan salā
 • Apskates ekskursija Kota Kanibalu
 • Ekskursijas brauciens džungļos, lai tiktos ar galvu medniekiem
 • Ekskursijas brauciens uz Kinabalu nacionālo parku
 • Transporta apkalpošana

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Batu alu apmeklējums un ekskursija uz Kuala Selangor (jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa) 75.00€
 • Ekskursijas brauciens uz Bruneju (papildus tiek apmaksātas prāmja biļetes ~40 €) 89.00€
 • Transfērs uz Manukan salu, (cena ir atkarīga no interesentu skaita) no 25.00€
 • Vakara ekskursija Singapūrā 35.00€
 • Safari kruīzs pa Garama upi 35.00€
 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos300.00€Nododamā bagāža līdz 20 kg maršrutā Kualalumpura – Labuan sala un Kota Kinabalu – Singapūra no50.00€Piemaksa lidojumiem no Tallinas no100.00€Obligāta piemaksa - Lidojums Kualalumpura – Labuan sala / Kota Kinabalu – Singapūra (Rokas bagāža līdz 7 kg) no 100.00€
 • Prāmja-autobusu pārceltuve Labuan sala – Kota Kanibalu ~ 15 €
 • Lidojums Kualalumpura – Labuan sala / Kota Kinabalu – Singapūra (Rokas bagāža līdz 7 kg) - 100 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
 • Singapūrā ir pieņemts pateikties šoferim ar nelielu dzeramnaudu - 0,5 SGD dienā par cilvēku
 • Piemaksa par izmitināšanu 4 * viesnīcā no 180 € par personu visām perioda
 • Brunejā ir pieņemts šoferim pateikties ar dzeramnaudu - 6 € no personas par visu tūri

Piezīmes

 • Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām.
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem vīza uz Malaiziju - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 180 €
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem vīza uz Singapūru - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 160 €
 • Valsts nodeva par izmitināšanu viesnīcā Singapūrā (~3 EUR cilv/nakt)
 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera

 

 

IN

Līdzīgi ceļojumi

Bali 10. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūra - Malaizija ar pludmales atpūtu Langkavi salā. 13 dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bali 13. dienas. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

2025 gadā KualaLumpūra un pludmales atpūta Borneo salā
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.