Singapūra - Malaizija ar pludmales atpūtu Langkavi salā. 13 dienas. Ekonom tūre.

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

No1698
2024 11 11 citi datumi
Lidojums iekļauts

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - SINGAPŪRA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga - Singapūra

2.
diena
SINGAPŪRA

Ielidošana Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

Vakara ekskursija pa Singapūru

3.
diena
SINGAPŪRA - KUALALUMPŪRA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā.

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Brīvs laiks.

Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija)

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

4.
diena
KUALALUMPŪRA - BATU ALAS - KUALA SELANGOR

Brokastis.

Autobusu/ gājēju ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 75€, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).

Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

5.
diena
KUALALUMPŪRA - LANGKAVI 

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Langkawi – iekšējais pārlidojums Kualalumpūra-Langkawi-Singapūra ~ 150€ / 1 personai (ar bagāžu) – obligāti tiek apmaksāts

Langkavi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.

Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

6.
diena
LANGKAVI
Brokastis.

Ekskursija Langkawi salā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: trošu ceļš 85 ringgīti, piekaramais tilts 20 ringgīti, krokodilu ferma 45 ringgīti, augļu dārzs 30 ringgīti.)

Redzēsim salu no putna lidojuma augstuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Skats no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzs ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi jaunatbraukušie salas viesi. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi (~40€).

Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

7.
diena
PULAU DAJANG BUNTING SALA - LIELĀ LAUVAS SALA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc izvēles piedāvājam ekskursiju pa salām (papildus maksa 69 €. Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas – bārbekjū. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka). Langkavi arhipelāga centrā atodas Pulau Dajang Bunting sala, saukta par “Grūtnieces jaunavas salu”. Uz tās atrodas gleznains, debeszils ezers, kuru ieskauj klintis un džungļi. Sala savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties savai kontūrai, kas atgādina uz muguras gulošu grūtnieci. Ezerā ūdens ir īpašs, jo veidojas, satekot tajā avotiem un lietusūdenim. Tālāk dosimies uz lielā lauvas salu, kur vērosim, kā tiek baroti ērgļi – Langkavi simboli. Brauciens uz rīsu salu, atpūta pludmalē, pelde, pusdienas – bārbekjū. Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

8.
diena
LANGKAVI


Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

9.
diena
LANGKAVI - KILIM REZERVĀTS - MANGROVES DŽUNGĻI


Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” (piemaksa 69 €) (papildus tiek apmaksāts: laiva: 350 ringgīti līdz 7 cilvēkiem + 20 ringgīti dzeramnaudu kapteinim (~ 80 €)), ieejas biļetes: 2 ringgīti, laternas 1 ringgīts, barība pērtiķiem 5 ringgīti (~ 2 -3 €).
Mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.

Atgriešanās viesnīcā.

10.
diena
LANGKAVI

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

11.
diena
LANGKAVI - SINGAPŪRA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.

Pārlidojums uz Singapūru

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

12.
diena
SINGAPŪRA - STAMBULA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra - Stambula

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

13.
diena
 STAMBULA - RĪGA

Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Stambula - Rīga

Ierašanās Rīgā

No1698
2024 11 11 citi datumi
Lidojums iekļauts

Par Malaiziju

Malaizija ir populārs tūrisma galamērķis kontinentu Āziju un piesaista apmeklētāju, kas ierodas šeit brīvdienas katru gadu skaitu. Bet pirms iekāpšanu uz brīvdienu uz šo skaisto valsti, tas ir labāk, ja viens ir aprīkots ar visu veidu Malaizija tūrisma informācijas, kā tas ļaus viens viegli pārvietoties valstī.Vīza ir nepieciešama visu laiku ceļošanai uz Malaiziju. Vīzas, ir nepieciešama visu laiku ir &am

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

no 1698

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Bagāža: līdz 23 kg.Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra-Langkawi - atļautais bagāža svars - līdz 20 kg.
 • 11 naktis 3* viesnīcās ar 10 brokastīm
 • Pasažieru nodevas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Apskates ekskursija Singapūrā
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursija Langkawi salā
 • Apskates ekskursija Kualalumpūrā
 • Vakara ekskursiju pa Singapūru

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Ekskursiju pa salām 69.00€
 • Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor 75.00€
 • Tūre “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” 69.00€
 • Obligāta piemaksa - Iekšējais pārlidojums – Kualalumpurā-Langkawi-Singapūra – (cenā iekļauta rokas bagāža 7 kg + nododamā bagāža svars līdz 20 kg) no 150.00€
 • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 400.00€
 • Fiksētas vietas autobusā (15€)
 • Tūristu nodeva Malaizijā - 10 RM (~2 EUR cilv/nakt)
 • Tūristu nodeva Kualalumpūra - 5RM (~ 1,1 $) cilv/nakt.
 • Tūristu nodeva Langkawi salā - 1€ cilv/nakt.
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
 • Ekskursiju austiņu noma ~10-15 €
 • Singapūrā ir pieņemts pateikties šoferim ar nelielu dzeramnaudu -0,5 SGD dienā par cilvēku

 

IN

Piezīmes

 • Iesakam ceļojot uz Singapūru - iegādāties apdrošināšanu
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām.
 • Vīza uz Malaiziju Latvijas Republikas nepilsoņiem - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 180 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
 • Vīza uz Singapūru Latvijas Republikas nepilsoņiem - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 160 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
 • Valsts nodeva par izmitināšanu viesnīcā Singapūrā (~3 EUR cilv/nakt)
 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

 

IN

Pasūtīt ceļojumu

No
1698

visiem: 1698 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Spānija. Costa Del Sol. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Marokas Atlantijas piekraste (Agadira). Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūra - Malaizija - Bruneja. Ekskursijas un atpūta Labuan un Borneo salās. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Brazīlija. Ekskursijas + atpūta pie okeāna. Ekonom tūre.
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.