Vjetnama - Kambodža

No3548
2024 06 27 citi datumi
+ lidojums no: 1200
Ar lidojumu: 4748

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA – HANOJA

Lidojums ar pārsēšanos no Rīgas uz Hanoju.
2.
diena
HANOJA

Pēc nosēšanās Hanojas starptautiskajā lidostā un visu nepieciešamo dokumentu nokārtošanas ieceļošanai valstī, dosimies uz viesnīcu. Ja pēc ceļojuma neesat ļoti noguruši, iesakām apmeklēt vietēju restorānu un nogaršot tradicionālos vjetnamiešu virtuves ēdienus. Tas ir lielisks sākums Vjetnamas iepazīšanai! Nakts viesnīcā Hanojā.
3.
diena
HANOJA

(brokastis)
Valsts otrā lielākā pilsēta, kas atrodas Vjetnamas ziemeļos, apbur ceļotājus ar savu nepārtraukto dzīves ritmu un unikālo kultūras mantojumu – gandrīz visas šeit valdījušās dinastijas ir atstājušas savas pēdas. Hanoju bieži dēvē par "ezeru pilsētu" un tās pašā sirdī atrodas Hoan Kiem ezers, pazīstams arī kā "atgrieztā zobena ezers". Leģenda stāsta, ka šeit dzīvo milzīgs 200 gadus vecs bruņurupucis. Šeit vienmēr var redzēt daudz vietējo iedzīvotāju un tūristu, kuri sporto vai vienkārši atpūšas un bauda skaistus apkārtējās dabas. Mēs apmeklēsim vēsturiski ļoti nozīmīgu vietu Hanojā – Ho Ši Mina mauzoleju. Tā ir Vjetnamas revolucionāra, aktīva valstsvīra, Vjetnamas Demokrātiskās Republikas prezidenta Ho Ši Mina kapa vieta un memoriālais komplekss, kas atrodas milzīgajā Ba Dinh laukumā (Ba Dinh Square). Mēs redzēsim Pagodu uz vienas kolonnas - vienu no nozīmīgākajiem un īpašākajiem budistu tempļiem Vjetnamā. Uz vienas 1.25 m platās akmens kolonnas uzceltā pagoda atgādina lotosa ziedu - tīrības simbolu budismā. Li dinastijas laikā šeit rīkotās karaliskās "Buda mazgāšanas" ceremonijas piesaistīja mūkus un ticīgos no visas valsts. Mēs apmeklēsim arī Vjetnamas vecāko templi Kuantan (Quan Thanh), kuru rotā četras tonnas smaga Ziemeļvjetnamiešu dieva Hujan Tran Vo skulptūra, kā arī iespaidīgi bruņurupuča un čūskas gleznojumi, kas simbolizē bagātību un aizsardzību. Kuantanu uzskata par vienu no četrām vissvētākajām vietām valstī. Tālāk mūs gaida Literatūras templis – pirmā Vjetnamas universitāte, kas savu darbību sāka pirms astoņiem gadsimtiem. 1070.g. par godu zinātniekiem un rakstniekiem celtā svētnīca līdz pat šodienai uz savām sienām saglabā iegravētus visu absolventu vārdus. Mēs piedāvājam jums iepazīties ar Hanojas vēsturi, apmeklējot burvīgo vecpilsētu, kuru savulaik sadalīja tikai 36 mazas ieliņas, kas piederēja dažādām tirgotāju un amatnieku ģildēm. Šo pilsētas daļu vislabāk var iepazīt, braucot ar tradicionālo transportu – rikšu. Tradicionālā leļļu teātra izrāde uz ūdens kļūs par lielisku šī vakara nobeigumu. Šis teātris uz ūdens, ko izveidojusi profesionālu leļļu meistaru komanda, ir nemitīgs prieks ne tikai tūristiem, bet arī vietējiem Hanojas iedzīvotājiem. Nakts viesnīcā Hanojā.

 

 

4.
diena
HANOJA — HALONGAS LĪCIS

(brokastis, pusdienas, vakariņas)
Pēc brokastīm dosimies uz elpu aizraujošo Halongas līci (180 km, ~4 stundas), kas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Šis paradīzes stūrītis, kura nosaukums burtiski nozīmē “vieta, kur pūķis nolaidās jūrā” , aizņem 1500 km² lielu platību un sastāv no neskaitāmām dažāda izmēra un formas saliņām un klintīm, 980 no kurām ir pat doti vārdi. Vairāk nekā 20 etniskās grupas dzīvo niedrēm klātās laivās – sava veida mājiņās uz ūdens līča grīvā. Pusdienas uz kuģa. Mēs iesakām nogaršot gardās jūras veltes, kas pagatavotas pēc vietējiem receptēm, uz kuģa tās vienmēr ir vissvaigākās.

5.
diena
HALONGAS LĪCIS — HANOJA — SIEMRIPA

(brokastis)
Šo dienu sāksim uz kuģa, malkojot aromātisku vjetnamiešu kafiju un vērojot miglā tītas klintis. Pavisam drīz pietauvosimies krastam un turpināsim ceļu. Dosimies uz Hanoju, no kurienes lidosim uz Siemripu (Siem Reap).

6.
diena
SIEMRIPA


(brokastis, vakariņas)
Pēc brokastīm apmeklēsiet seno Khmeru impērijas galvaspilsētu Angkor Thom - milzīgo tempļu un piļu kompleksu, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ieejot pa Angkor Thom dienvidu vārtiem, redzēsiet iespaidīgos Bayon tempļa torņus, kas attēlo milzu akmens galvas. Saglabājušās Ziloņu terases daļas ļauj paskatīties uz pilsētu no vietas, kur khmeru valdītāji mēdza novērot visas šeit rīkotās svinības. Dienas otrajā pusē ekskursija uz Angkor Wat - Kambodžas džungļos paslēptais milzu tempļu komplekss, kas bija celts 12. gadsimtā par godu hinduistu Višnu dievam un vēlāk tika izpostīts karu laikā. Komplekss izceļas ar daudzveidīgām skulptūrām un izsmalcinātu arhitektūru. Vakarā iesakām apmeklēt Siamripas nakts tirgu un Pab-street ielu. Nakts viesnīcā.

7.
diena
SIEMRIPA — DANANGA

(brokastis)
Šodien jūs apmeklēsiet Pour Krom ciematu. Šeit jūs varēsiet nedaudz pastaigāties un iepazīt  vietējo iedzīvotāju - khmeru - dzīvesveidu. Varēsiet pavizināties ar vērša vilktu pajūgu. Tālāk ar laivu Jūs dosities uz vjetnamiešu ciematu Chong Knies Tonle Sap ezerā, kur cilvēki dzīvo, audzē cūkas, krokodilus, mācās, dziedina un dara visu pārējo burtiski nejūtot zemi zem kājām. Tonle Sap ezeru dēvē arī par "Lielo ezeru". Tā ir lielākā saldūdens tilpne Dienvidaustrumāzijā, ko ar Mekongu savieno neliela upīte. Neparasti ir tas, ka divreiz gadā plūsma maina savu virzienu un ezeru kontrolē lietus un sausumu sezonas. Ezera platība var sarukt līdz 2700 kv.km. Tad var droši brist pāri ezeram. Taču, kad jūnijā un oktobrī sākas lietus, upe, kas savieno ezeru ar Mekongu, maina savu virzienu, palielinot ezera platību līdz pat 16 000 kv.km. Vēlāk jūs gaida lidojums uz Danangu.

 

8.
diena
DANANGA — BA NA KALNS — ZELTA TILTS —HOJANA 

(brokastis)

Pēc brokastīm jūs dosieties uz Ba Na kalnu (Ba Nahill). Jūs brauksiet ar pacēlājiem, lai sasniegtu pilikalna virsotnē. Ba Na Hill ir viens no jaunākajiem un aizraujošākajiem projektiem Vjetnamā. Tas ir kalnu kūrorta komplekss, kas izskatās kā viduslaiku pils, bet iekšā jūs atradīsiet modernus numurus, pasaules klases restorānus un daudz aizraujošu atrakciju. Šodien apmeklēsim arī jauno Zelta tiltu, kas pārsteidz mākslas un arhitektūras cienītājus. Jūs pacelsieties 1487 m augstumā un no putna lidojuma vērosiet iespaidīgu, ar zaļiem augiem piesātinātu centrālās Vjetnamas dabas panorāmu. Vakarā jūs pārvedīs uz Hojanas pilsētu.

9.
diena
HOJANA

(brokastis)
Šodien dosimies uz Hojanu - pilsētu, kas apbur ar savu seno arhitektūru, sakoptību, klusumu un skaistajām dzeltenajām mājām. Tas ir kā brīvdabas muzejs. Pa ceļam apbrīnosim skatus uz kalniem, pārejām un skaistām pludmalēm (Lang Co Beach). Mēs pacelsimies uz Hai Van Pass pārēju - Mākoņu jūru. Skaidrā dienā no 21 km garās kalnu pārejas paveras unikāla Dienvidķīnas jūras piekrastes panorāma. Nepalaidīsim garām flīzēm klāto japāņu tiltu (Chùa Cầu), kas celts 16. gadsimtā. Tilts, kas savieno ķīniešu un japāniešu rajonus, gadsimtu gaitā nav mainījies un saglabājis savu dekoratīvu japāņu stilu. Apmeklēsim arī veco Tirdzniecības kameru un apbrīnosim Ķīnas templi (Quan Cong). Neparasti izskatās rozā ķieģeļu un glazēto zaļo, ar mītisku pūķu un vienradžu attēliem rotāto bruģakmeņu kombinācija. Vakarā piedāvājam apmeklēt rosīgu pilsētas tirgu, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem tirgiem visā Vjetnamā. Šeit var iegādāties dažādus vietējos rokdarbus, suvenīrus un eksotiskus augļus. Nakts viesnīcā.

10.
diena
HOJANA - HUE

(brokastis)
Šodien mēs apmeklēsim Čam skulptūru muzeju (Museum of Cham Sculpture), kurā glabājās pasaulē lielākā unikālo Čam civilizācijas skulptūru kolekcija. Apmeklēsim arī Marmora kalnus (Ngu Hanh Son). Kaļķakmens un marmora kalni ir nosaukti piecu pamatelementu vārdā - Kim (metāls), Thuy (ūdens), Moc (koks), Hoa (uguns) un Tho (zeme). Kalnu grotās un alās atrodas budistu un hinduistu tempļi. Nakts viesnīcā.

11.
diena
HUE — HOŠIMINA

(brokastis)
Hue vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, šeit valda karaliska varenība un harmonisks miers. Smaržīgā upe (Song Huong) plūst cauri pilsētai, katru rudeni rotājot to ar ziediem, kas krīt no kokiem. Pilsētu, kas gandrīz pusotru gadsimtu bija par Vjetnamas galvaspilsētu, dibināja Ngujen imperatoru dinastija, tāpēc arī pēc daudziem gadsimtiem šeit ir jūtama karaliskā dzīvesveida ietekme. Bērniem šeit joprojām dod vārdus, balstoties uz senu pārliecību, ka viņi izaugs skaisti un veseli tikai tad, ja saņems Ngujen dinastijas karaļa dzejoļa varoņa vārdu. Šeit ir populāra tā saucama “Imperatoru virtuve”. Daudzos restorānos vai pat nelielās kafejnīcās jūs atradīsiet ēdienus, kas kādreiz tika gatavoti tikai karaliskās ģimenes locekļiem. Pilsētā pastāv sena leģenda, ka Hoang, pirmais Ngujen dinastijas valdnieks, ceļojot pa šo vietu, satika sarkanā tērptu sievieti. Viņa pasludināja
Hoangam, ka kādu dienu šeit ieradīsies valdnieks un uzcels kalnā templi, lai lūgtu par pilsētas labklājību. Izteikusi savu pareģojumu, sieviete pazuda, bet Hoang uzcēla templi, nosaucot to par Thien Mu - burtiski "Debesu vecene". Vakarā jūs gaida lidojums uz Hošiminu.

12.
diena
HOŠIMINA — KU ČI TUNEĻI

(brokastis)
Pēc brokastīm dosimies uz Hošiminu. Šodien jūs apmeklēsiet slavenos Ku Či (Cu Chi) tuneļus. Tā ir vienota pazemes tuneļu sistēma, kas stiepjas aptuveni 200 kilometru garumā no Saigonas līdz Kambodžai. Šeit jums būs iespēja šaut no vietējiem ieročiem (par papildu samaksu), kā arī iepazīties ar Vjetnamas kultūru un kara vēsturi. Pēcpusdienā - neliela ekskursija pa Hošiminu. Jūs varat iegremdēties vietējo iedzīvotāju dzīves ritmā, ko var raksturot vienā vārdā – “atslābinājies”. Ekskursija pa pilsētas centru. Jūs redzēsiet gotiskā stila Dievmātes katedrāli, franču koloniālās varas simbolu; Prezidenta pili, kurā šobrīd atrodas memoriālais muzejs par godu Vjetnamas apvienošanai. Vēlāk dosieties uz kara muzeju, kur savām acīm redzēsiet Vjetnamas karā izmantotos tankus, helikopterus un citu kara tehniku. Pēc tam dosieties uz ķīniešu kvartālu, kur dzīvo gandrīz pusmiljons ķīniešu, kuriem ir savi veikali vai cits bizness. Izmitināšana viesnīcā.

13.
diena
HOŠIMINA — MEKONGA DELTA — FANTJETA (PHAN THIET)

(brokastis, pusdienas)

No agra rīta jūs dosieties uz My Tho pilsētu, no kuras paveras ārkārtīgi gleznains skats uz Mekongas deltu. Kuģojot pa šaurajiem upes kanāliem džungļos, jūs iepazīsiet vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi - viņi ir labi pielāgojušies apkārtējiem apstākļiem un dzīvo harmonijā ar dabu. Vietējās būdiņas stāv uz mazām saliņām, kuras ieskauj applūstošas pļavas vai džungļi. Jūs uzzināsiet, kā no kokosriekstiem tiek gatavotas vietējas konfektes. Jūs apmeklēsiet nozīmīgākās Mekongas deltas salas un vienā no tām ieturēsiet pusdienas ar iespēju nogaršot vietējo zivi ar nosaukumu "ziloņa auss". Tie, kas vēlēsies, varēs izbraukt ar ātrgaitas laivu (par papildus samaksu) Vēlāk būs iespēja apmeklēt čūsku audzēšanas fermu. Vakarā transfērs uz Fantjetas (Phan Thiet) kūrortu. Nakts viesnīcā.  

14. – 15.s
dienas
MUI NE

Atpūta MUI NE (brokastis)

Mui Ne ir īsta tropu paradīze un atpūta ķermenim un dvēselei. Pat 25 km balto smilšu pludmales,
zaļi eksotiski meži ar Rietumu iedzīvotājiem neierastiem augiem un, protams, brīnišķīga, zila un silta Dienvidķīnas jūra – kas gan vēl būtu vajadzīgs pasakainai atpūtai? Mēs šeit pavadīsim dažas dienas. Nepalaidiet garām iespēju satikt vietējos iedzīvotājus. Šeit dzīvo draudzīgi un atsaucīgi vjetnamieši, kuri ir gatavi palīdzēt jums iepazīt vietējo kultūru un labprāt pastāstīs dažādus stāstus no ikdienas dzīves. Nogaršojiet vjetnamiešu virtuvi. Šis kūrorts ir slavens ar saviem unikālajiem zivju ēdieniem un iepriecinās jūs ar vairākiem maziem un mājīgiem vietējiem restorāniem. Apkārtnē ir daži labiekārtoti golfa
laukumi un iespaidīgi tempļi. Netālu atrodas sarkanās un baltās smilšu kāpas, kur var braukt ar kvadrocikliem*. Aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvāts kaitsērfings vai vindsērfings*. Arī iesakām palutināt sevi un izmēģināt dažādas SPA un citas labsajūtas procedūras un masāžas*. Nakts viesnīcā.
*par papildus samaksu
16.
diena
MUI NE – HOŠIMINA – RĪGA

(brokastis)

Brīvais laiks līdz pusdienām. Plkst. 12:00 izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Hošiminulidojumam uz Rīgu.
No3548
2024 06 27 citi datumi
+ lidojums no: 1200
Ar lidojumu: 4748

Par Vjetnamu

Galvaspilsēta: Hanoja Ģeogrāfija: Vjetnama ir valsts Dienvidaustrumāzijā, tā aizņem Indoķīnas pussalas austrumu daļu. Ziemeļos Vjetnama robežojas ar Ķīnu, rietumos ar Laosu un Kambo

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

Izmitināšanas iespējas


Viesnīcas:


ANANTARA MUI NE RESORT 5* »


Cena grupai 2 ceļotājiem (1 personai) - 3548 EUR + lidojums

Cena grupai 3 ceļotājiem (1 personai) - 3237 EUR + lidojums

Cena grupai 4 ceļotājiem (1 personai) - 3071 EUR + lidojums


Numura veids: Premier numurs

Viesnīcas atrašanās vieta: atrodas bijušā kokosriekstu plantācijā ar 200 m garu pludmali ar skatu uz Dienvidķīnas jūru.

Viesnīca: atrodas jūras krastā, viesnīca piedāvā plašu pakalpojumu un ērtību klāstu – bezmaksas WiFi visos numuros, diennakts apsardze, ikdienas uzkopšana, fakss, dāvanu/suvenīru veikals, privātā pludmale, sporta klubs, sauna, golfa laukums. Viesnīcā ir trenažieru zāle ar skatu uz dārzu. Visi numuri ir iekārtoti tā, lai viesi justos kā mājās, un dažos numuros ir LCD/plazmas televizors, bezmaksas šķīstošā kafija, bezmaksas tēja, bezmaksas sagaidīšanas dzēriens, čības. Numuros ir arī "spilvenu izvēle", īpaši lielas akmens vannas, seifs, mini bārs.

 

Viesnīcas tūres laikā var tikt mainītas bez iepriekšējās brīdināšanas.
Atpūtu var pagarināt vai arī saīsināt.
Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no avio biļešu cenas uz pirkšanas brīdi.

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Izmitināšana 3*-4* viesnīcās un uz kuģa ekskursijas laikā (13 naktis: 2 naktis Hanojā, 1 nakts uz kuģa Halongas līcī, 2 naktis Siemripā, 2 naktis Hojanā, 1 nakts Hue, 2 naktis Hošiminā) un izvēlētās kategorijas viesnīcā atpūtas laikā (3 naktis Fantjetā);

 • Programmā norādītās ēdienreizes (13 brokastis, 2 pusdienas, 2 vakariņas);

 • Vietējā angliski/krieviski runājošā gida pakalpojumi;

 • Programmā norādītie transfēri;

 • Iekšzemes lidojumi Hanoja - Hue, Dananga - Hošimina;

 • Programmā norādītās ekskursijas;
 • Ieejas biļetes programmā norādītajos apmeklēšanas objektos.

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Aviobiļetes Rīga – Hanoja – Hošimina – Rīga ar vienu pārsēšanos (ap 1200 EUR, palīdzam iegādāties aviobiļetes);

 • Vjetnamas vīza (45 USD, tiek ielīmēta pasē un apmaksājama uz vietas, ir nepieciešama viena krāsaina pases fotogrāfija);

 • Kambodžas vīza (30 USD);

 • Medicīnisko izdevumu apdrošināšana ārvalstīs (no ~15 EUR, BTA apdrošināšana);

 • Personīgie izdevumi;

 • Dzērieni pusdienu un vakariņu laikā;

 • Dzeramnauda gidiem, šoferiem, šveicariem (obligāti, rekomendējama summa dienā ~6 USD/pers.).

Piezīmes

 • Ceļojumu organizators - UAB "Aza tours".

 • Apmeklējamo objektu secība var atšķirties atkarībā no sezonas.

 • Atpūtas laiku var pagarināt vai samazināt.

 • Par ceļojuma cenām no 15/12 līdz 06/01 jautājiet aģentūrā. Cena ir atkarīga no lidmašīnu biļešu cenām, kas ir spēkā iegādes brīdī, tāpēc, mainoties aviobiļešu cenai, ceļojuma cena un/vai datums var mainīties.

 • Ceļojuma veids: individuālais ceļojums.

 

 

KL

Pasūtīt ceļojumu

No
3548

+ lidojums apie: 1200 visiem ar lidojumu: 4748
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthieta 2024-2025
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pikanta Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visa Vjetnama ar atpūtu
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indoķīna: Vjetnama - Laosa - Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.